آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مرلین مونرو با هوش مصنوعی زنده می شود!

مرلین مونرو با هوش مصنوعی زنده می شود!

به گزارش زوم ارز، اگر تاکنون به آرزوی برقراری گفتگو با مرلین مونرو، ستاره مشهور هالیوود، پرداخته‌اید، به زودی این فرصت برای شما فراهم خواهد شد – حداقل به نظر می‌رسد. Soul Machines با مقر در سانفرانسیسکو، “Digital Marilyn” را معرفی کرده است؛ یک آواتار ویدئویی تعاملی که به گفته این شرکت، تجربه‌ای شخصی، تعاملی و فوری را ارائه می‌دهد.

این ایده در یک پست وبلاگ توسط ماشین روح توضیح داده شده است و به نظر می‌رسد که فراتر از حد نوستالژی است. Soul Machines با اعلام که پیشرفت‌های حاصل از فناوری هوش مصنوعی می‌تواند به احترام و تجسم چهره‌های نمادین به شکلی تعاملی و جذاب کمک کند، این امکان را به اشتراک گذاشته است.

“Soul Machines” در یک اسناد به اشتراک گذاشته شده باز می‌گوید: “از جستجوی ایستا تا چت مبتنی بر متن تا هوش مصنوعی مکالمه ای، با شروع به سمت چت مکالمه با قابلیت های چندوجهی، شاهد تغییر الگوی سریعی هستیم.”

“Soul Machines” اعلام کرده که با همکاری املاک مونرو، این بازیگر مشهور را به زندگی باز می‌گرداند. گرگ کراس، مدیرعامل “Soul Machines” اظهار می‌کند: “فناوری ما هرگز برای جایگزینی هنرمندان استفاده نمی‌شود، و ما مستقیماً با استعدادهای برجسته جهان و دارایی‌های آنها همکاری می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این یک مشارکت واقعی است که توسط هنرمندانی که با آن‌ها کار می‌کنیم تایید شده و به نفع آنها باشد.”

تصویر: ماشین‌های روح
تصویر: ماشین‌های روح

علاوه بر مونرو، Soul Machines آواتارهای هوش مصنوعی دیگری از جمله موسیقیدان مارک توان، بوکسور فرانسیس نگانو و اسطوره گلف جک نیکلاس را ارائه می دهد. این شرکت از “هوش مصنوعی بیولوژیکی” بهره می‌برد که ادعا می‌شود می‌تواند به طور واقعی رفتارهای شبیه انسان را تقلید کند.

دیدگاه Soul Machines بر اساس اولویت‌بندی مدل‌سازی شناختی، و تکرار صریح فعل و انفعالات مغز و بدن انسان (الهام گرفته از علوم اعصاب و علوم شناختی) باعث ایجاد هوش مصنوعی متفاوت می‌شود. این رویکرد بر مدل‌سازی فرآیندهای شناختی انسان و قوس یادگیری و توسعه تمرکز دارد که به رفتارهای واقعی‌تر منجر می‌شود.

Soul Machines یکی از مدل‌های پیشرفته هوش مصنوعی است که به طراحی برای تقلید از افراد مشهور و تعامل با طرفداران مشغول است. در ماه سپتامبر، براندی لاو به عنوان مجری بزرگسال به همراه Amouranth و Caryn Marjorie به عنوان آواتارهای هوش مصنوعی در پلتفرم Forever Voices در تلگرام پیوست.

هر چند که حضور هوش مصنوعی در دنیای سرگرمی مورد استقبال قرار گرفته است، استفاده از آن در شبیه‌سازی انسان‌ها چالش‌ها و مسائل اخلاقی را به همراه داشته و در بحرانهای ادبیاتی نیز مورد بحث قرار گرفته است. در ماه نوامبر، اعتصابات SAG-AFTRA WGA به پایان رسید و توافق‌نامه‌ای بین گروه‌های حرفه‌ای و صنایع سینما و تلویزیون به امضاء رسید. در این توافق، محافظت از حقوق هوش مصنوعی نیز جزو موارد مورد توافق قرار گرفت.

در حالی که اجراکنندگان و نویسندگان به پیشرفت‌های هوش مصنوعی علاقه دارند، شرکت‌هایی چون Soul Machine، Respeecher و Metaphysic خدمات خود را به هالیوود ارائه می‌دهند و به کاربران این فرصت را می‌دهند که با افراد مشهور مورد علاقه‌شان، زنده یا مرده، تعامل داشته باشند.

کراس اظهار داشت: “در Soul Machines، تمرکز ما بر این است که چگونه می‌توانیم تعامل و ارتباط بین افراد مشهور و طرفداران در سراسر جهان را عمیق‌تر کنیم. فناوری هوش مصنوعی باید از هنرمندان پشتیبانی کند و هرگز جایگزین آن‌ها نشود.”

منبع: decrypt.co

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده