لایت فارکس

بهترین کیف پول میکر MKR در سال ۱۴۰۲

بهترین کیف پول های میکر Maker

بهترین کیف پول میکر MKR، برای ذخیره سازی هر کوین و یا توکنی شما نیاز به یک کیف پول دارید. در حال حاضر با توجه به گسترش حوزه ارز های دیجیتال، کیف پول های مختلفی وارد بازار شده اند. شما می توانید به راحتی یکی از کیف پول های را انتخاب و رمز ارز های مورد نظرتان را ذخیره کنید. در این مقاله ما به تمام کیف پول های توکن Maker یا میکر اشاره کرده ایم. یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که کدام صرافی از ارز دیجیتال میکر Maker پشتیبانی می کند؟ در حال حاضر شما می توانید این ارز دیجیتال را در صرافی های مختلفی معامله کنید. برخی از این صرافی ها عبارت اند از: صرافی بایننس، صرافی کوکوین، صرافی کراکن، صرافی کوین بیس، صرافی یونی سواپ و… .

انواع کیف پول های MKR

انواع کیف پول های MKR
انواع کیف پول های MKR

در حال حاضر کیف پول های بسیار زیادی از این توکن پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی یکی را انتخاب کنید و برای انتخاب کیف پول محدودیتی ندارید. در صورتی که نتوانستید انتخاب مناسبی داشته باشید می توانید از ما راهنمایی دریافت کنید. اگر شما نیز به دنبال بهترین کیف پول هستید، بهتر است به جای بهترین کیف پول به دنبال مناسب ترین باشید.

در حال حاضر تقریباً تمام کیف پول های توکن MKR بهترین هستند. این موضوع سبب می شود تا شما به دنبال مناسب ترین باشید تا بتوانید بهترین استفاده را از کیف پول ها کنید. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید مناسب ترین کیف پول را انتخاب کنید.


بهترین کیف پول های Maker

بهترین کیف پول های Maker
بهترین کیف پول های Maker

همان‌طور که گفتیم، بهتر است به جای بهترین کیف پول به دنبال مناسب ترین کیف پول باشید. برای اینکه بتوانید مناسب ترین کیف پول را انتخاب کنید باید به ۳ مورد دقت کنید. در ادامه ما هر این ۳ مورد اشاره خواهیم کرد.

 1. قبل از هر چیزی به مزایا و معایب کیف پول مورد نظر دقت کنید. مزایا و معایب بسیار می تواند به شما کمک کند.
 2. پس از اینکه با توجه به مزایا و معایب کیف پول مورد نظر خود را انتخاب کردید، به انتظار های خود نسبت به کیف پول نیز دقت کنید. برای مثال ممکن است شما می خواهید رمز ارز هایتان را در کامپیوتر و یا لپ تاپ ذخیره کنید، پس بنابراین باید کیف پولی را انتخاب کنید که از سیستم عامل های کامپیوتری پشتیبانی می کند. این موضوع تنها یک مثال بود اما شما می توانید به باقی انتظارات خود نیز نگاهی بیندازید.
 3. پس از اینکه دو شرط بالا را برای انتخاب مناسب ترین کیف پول رعایت کردید، حال نوبت به این رسیده است که به ویژگی های کیف پول دقت کنید. یک کیف پول مناسب معمولاً ویژگی های مختلفی دارد اما ۴ ویژگی، مهم می باشد. اگر با این ۴ ویژگی آشنا نیستید می توانید با مراجعه به اینستاگرام زوم ارز، از این ۴ ویژگی مطلع شوید. برای مراجعه مستقیم به این پست اختصاصی ( اینجا ) کلیک کنید.

معرفی کیف پول های سخت افزاری توکن میکر

در این قسمت از مقاله همان‌طور که می دانید قصد داریم تا کیف پول های سخت افزاری توکن Maker را به شما عزیزان معرفی کنیم. اگر با کیف پول های سخت افزاری این توکن آشنا نیستید، حتماً در ادامه همراه ما باشید.

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

این کیف پول یکی از کیف پول های معروف سخت افزاری ارز دیجیتال می باشد که قیمت مناسبی نیز دارد. شما می توانید به راحتی این کیف پول را تهیه کنید و سپس توکن Maker را در آن ذخیره سازی کنید. جز این توکن، رمز ارز و توکن های دیگری را نیز می توانید در این کیف پول ذخیره و سپس استفاده کنید.

خوشبختانه کیف پول Ledger Nano S امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان و راحتی از آن استفاده کنید. این کیف پول از لحاظ امنیتی از تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند، شما می توانید پس از نصب این ویژگی را فعال کنید تا امنیت کیف پول خود را چندین مرحله افزایش دهید.

اگر شما یک کاربر مبتدی نیز باشید، می توانید به راحتی با این کیف پول کار کنید چراکه رابط کاربری نرم افزار آن آسان است. در صورتی که در هنگام کار با این کیف پول با مشکل رو به رو شدید، می توانید در کامنت های این مقاله، مشکل خود را مطرح کنید. اگر قصد استفاده از این کیف پول را دارید، بهتر است با مزایا و معایب آن آشنا شوید. در ادامه به این دو موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

مزایا:

 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از امکانات مختلف همانند صرافی داخلی
 • قیمت مناسب و به صرفه

معایب:

 • این کیف پول کمی قدیمی است.
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

این کیف پول سخت افزاری نسبت به لجر نانو اس جدیدتر است. لازم به ذکر است که کیف پول Ledger Nano X نیز توسط کمپانی فرانسوی لجر تولید شده می باشد. شما می توانید از این کیف پول برای ذخیره رمز ارز های مختلف از جمله توکن میکر استفاده کنید. ناگفته نماند که کیف پول Ledger Nano X امنیت مناسبی دارد و شما می توانید به راحتی از این کیف پول استفاده کنید. خوشبختانه کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نیز می کند.

متأسفانه یکی از معایب این کیف پول قیمت بالای آن است که این موضوع موجب می شود تا هر فردی نتواند اقدام به تهیه کیف پول Ledger Nano X کند. اگر قصد ندارید تا هزینه زیادی بپردازید، بهتر است از کیف پول های سخت افزاری دیگر استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول لجر (Ledger) کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor One

کیف پول سخت افزاری Trezor One
کیف پول سخت افزاری Trezor One

این کیف پول توسط کمپانی ترزور تولید شده است. شما می توانید از کیف پول Trezor One برای ذخیره رمز ارز های مختلف از جمله کادنا استفاده کنید. این کیف پول نیز همانند کیف پول لجر نانو اس از قیمت کمی برخوردار است و شما می توانید به راحتی آن را تهیه کنید. برای خرید این کیف پول سعی کنید از فروشگاه های معتبر اقدام کنید چراکه امکان دارد با محصولات فیک رو به رو شوید. در صورتی که این اتفاق بی افتد متأسفانه سرمایه شما از بین خواهد رفت.

کیف پول ترزور وان نیز از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند. شما می توانید پس از ثبت نام به راحتی این قابلیت را فعال‌سازی کنید تا امنیت کیف پول خود را افزایش دهید. البته لازم به ذکر است که Trezor One امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید.

کیف پول Trezor One در سیستم عامل های کامپیوتری و موبایلی قابل استفاده است. در صورتی که علاقه داشتید می توانید در هر سیستم عامل به راحتی از آن استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • قیمت مناسب و به صرفه

معایب:

 • این کیف پول نیز همانند لجر نانو اس کمی قدیمی است.
 1. کیف پول سخت افزاری Trezor T

کیف پول سخت افزاری Trezor T
کیف پول سخت افزاری Trezor T

این کیف پول سخت افزاری نیز توسط کمپانی ترزور تولید شده است و جدیدتر از کیف پول Trezor One می باشد. در این کیف پول امکان ذخیره سازی رمز ارز های مختلف وجود دارد. شما می توانید به راحتی انواع توکن و کوین را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. در صورتی که قصد استفاده از این کیف پول را دارید باید بدانید که قیمت آن کمی بالا است. در صورتی که به دنبال کیف پول با قیمت مناسبی هستید، می توانید از دیگر کیف پول های سخت افزاری همانند Trezor One و Ledger Nano S استفاده کنید.

خوشبختانه این کیف پول امنیت مناسبی دارد و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که این کیف پول از تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی با فعال‌سازی این قابلیت، امینت خود را افزایش دهید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب کیف پول Trezor T آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

معایب:

 • قیمت این کیف پول کمی بالا است.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول ترزور (Trezor) کلیک کنید


معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز MKR

در صورتی که قصد دارید برای مدت کوتاهی از این ارز دیجیتال استفاده کنید، می توانید کیف پول های نرم افزاری را مورد استفاده قرار دهید. کیف پول های نرم افزاری نیازی به پرداخت هزینه ندارند و شما می توانید به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal

کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal
کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal

کیف پول سیف پل، یکی از کیف پول های معروف نرم افزاری است که در حال حاضر از بیشتر رمز ارز و کوین ها پشتیبانی می کند. خوشبختانه این کیف پول طرفداران بسیار زیادی دارد و همه افراد تقریباً از این کیف پول راضی هستند. شما می توانید به صورت کاملاً رایگان این کیف پول را دانلود و سپس نصب و در نهایت از آن استفاده کنید.

این کیف پول از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند اما امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان رمز ارز های خود را در آن ذخیره سازی کنید. یکی از امکانات بسیار مناسب این کیف پول وجود صرافی داخلی است. شما می توانید با صرافی داخلی کیف پول سیف پل به راحتی و بدون محدودیت کار کنید.

لازم است بدانید که سیف پل از صرافی بایننس پشتیبانی می کند. پس از تحریم های صرافی بایننس، اکثر کاربران ایرانی به سراغ استفاده از صرافی داخلی کیف پول سیف پل رفتند. شما هم می توانید از این صرافی همین حالا استفاده کنید. در ادامه با ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز و توکن های بسیار زیاد
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • پشتیبانی از امنیت مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول نرم افزاری تراست Trust
کیف پول نرم افزاری تراست Trust

تراست ولت، از دیگر کیف پول های نرم افزاری می باشد که شما می توانید از آن برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید. این کیف پول از رمز ارز و توکن های بسیاری زیادی پشتیبانی می کند. خوشبختانه کیف پول تراست Trust از امنیت مناسبی برخوردار است و شما می توانید به راحتی و اطمینان از آن استفاده کنید. این کیف پول کاملاً رایگان است و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

تراست ولت رابط کاربری مناسبی دارد و فرقی نمی کند که مبتدی هستید یا حرفه ای چراکه می توانید به راحتی با آن کار کنید. اگر قصد آشنایی با مزایا و معایب این کیف پول را دارید حتماً ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های بسیار زیاد
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از امنیت مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic

کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic
کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic

اتمیک از دیگر کیف پول های نرم افزاری مناسب می باشد. لازم به ذکر است که این کیف پول به اندازه دو کیف پول نرم افزاری قبل طرفدار ندارد اما به اندازه خود در بین کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید به راحتی و رایگان این کیف پول را دانلود و سپس نصب و استفاده کنید.

این کیف پول قابل نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری می باشد. در نتیجه اگر قصد دارید در کامپیوتر از کیف پول خود استفاده کنید، اتمیک گزینه مناسبی می باشد. شما می توانید در کیف پول اتمیک رمز ارز های مختلفی را ذخیره سازی کنید. برخی از افراد از ما می پرسند که این کیف پول را چگونه باید دانلود کنیم؟ سعی کنید برای دانلود کیف پول های نرم افزاری، از سایت های معتبر اقدام کنید چراکه اگر این اتفاق نیفتد، امکان دارد با نرم افزار های فیک رو به رو شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

نگاهی کلی به کیف پول های توکن میکر یا Maker

نگاهی کلی به کیف پول های توکن میکر یا Maker
نگاهی کلی به کیف پول های توکن میکر یا Maker
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل
۱ Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
۲ Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
۳ Trezor One سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
۴ Trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
۵ سیف پل Safepal نرم افزاری موبایل
۶ تراست Trust نرم افزاری موبایل
۷ اتمیک Atomic نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
۸ بی ار دی BRD نرم افزاری موبایل و تحت وب
۹ اکسودوس Exodus نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
۱۰ اج Edge نرم افزاری موبایل
۱۱ متامسک یا Metamask نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
۱۲ مای اتر ولت MEW wallet نرم افزاری موبایل و تحت وب

اینفوگرافیک بهترین کیف پول های MKR

اینفوگرافیک کیف پول های mkr

اینفوگرافیک کیف پول های mkr


سخن آخر درباره ی کیف پول های میکر mkr

همان‌طور که مطالعه کردید، در این مقاله ما به صورت کامل و مفید و جامع کیف پول های میکر یا Maker را به شما معرفی کردیم. شما می توانید با استفاده از تمامی کیف پول های فوق این توکن را ذخیره سازی کنید. در صورتی که قصد دارید درباره هر کیف پول اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، می توانید نام آن کیف پول را در سایت زوم ارز جستجو کنید. ما درباره هر کیف پول اطلاعات کامل و جامعه آماده کرده ایم که شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی “بهترین کیف پول میکر mkr” با ما همراه بودید.

 


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده