آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شکست پروژه ارسال بیت کوین به ماه؛ علت چیست؟🌙

شکست پروژه ارسال بیت کوین به ماه؛ علت چیست؟

به گزارش زوم ارز، پروژه ارسال فیزیکی بیت کوین به ماه به مشکلاتی برخورد کرده است که منجر به ناامیدی و اخبار نامطلوبی شده است. مشاوره‌های فراوان در مورد همکاری بین صرافی ارزهای دیجیتال BitMEX و شرکت فناوری خصوصی Astrobotic برای ارسال بیت کوین به ماه، به یک موضوع مهم تبدیل شده است. متأسفانه، این پروژه با مشکلات فنی مواجه شده است و نتوانسته به ماه برسد. بنابراین، موشکی که بیت کوین در آن قرار داشت، ناپدید شده و در جو زمین سوخته است.

BitMEX در گذشته اعلام کرده بود که با Astrobotic همکاری می‌کند تا بیت کوین را روی وسیله نقلیه قمری قرار دهد. اما به گفته بی بی سی، موشک Peregrine 1 مشکلاتی داشته و نمی‌تواند به سطح ماه فرود بیاید. این موشک همچنین مشتریان دیگری را نیز دربرمی‌گیرد که ارتباطی با ارزهای دیجیتال ندارند، مانند اداره ملی هوانوردی و فضایی ایالات متحده که فضایی را در فرودگر برای آزمایش‌های مختلف خریداری کرده بودند.

با این وجود، BitMEX در بیانیه‌ای به شکل طنز به این موضوع اشاره کرده و از سخنان ساتوشی ناکاموتو درباره بیت کوین‌های گمشده استفاده کرده است که می‌گوید: “هر سکه‌ای که گم شود، سکه‌های دیگر را، حتی اگر کوچک باشد، ارزشمندتر می‌کند.”

 


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده