آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

AI Crypto عمده سودهای دو رقمی را منتشر می کند

AI Crypto عمده سودهای دو رقمی را منتشر می کند

AI Crypto عمده سودهای دو رقمی را منتشر می کند

به گزارش زوم ارز،

در حالی که بخش پرفروش ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی در بحبوحه خوش بینی فزاینده بازار ضعیف عمل می کند، برخی از بزرگ ترین ارزهای دیجیتال آن در حال چاپ سودهای قابل توجهی هستند. اکثر آنها کم کلاه هستند، اما یک سکه کهنه کار این حوزه نیز امروز سبز است.

غول رمزنگاری AI Injective (INJ) سریع‌ترین رشد را در بخش خرید بزرگ دارد

INJ، یک رمزارز بومی اصلی Injective، یک بلاک چین L1 قابل برنامه‌ریزی با کارایی بالا، تنها در ۲۴ ساعت بیش از ۱۸ درصد اضافه کرد. امروز، در ۲۳ اکتبر ۲۰۲۳، قیمت آن در صرافی‌های عمده نقدی به بالاترین حد خود و بیش از ۱۰.۵۵ دلار رسید.

AI Crypto عمده سودهای دو رقمی را منتشر می کند

برای آخرین بار، قیمت Injective (INJ) در دسامبر ۲۰۲۱ بالا بود، مدت کوتاهی پس از ثبت آخرین ATH بیت کوین (BTC) بیش از ۶۹۰۰۰ دلار. به این ترتیب، آلت کوین در حال رقابت به سمت رسیدن به بالاترین سطح دو ساله در میان بازار نزولی است.

در روزهای اخیر، بلاک چین از نظر رشد اکوسیستم DeFi خود به موفقیت‌های زیادی دست یافت. یعنی، این پروتکل اولین پروتکل زیرساخت گزینه‌های خود، جمع‌آوری توکن غیرقابل تعویض و ابزار راه‌اندازی نقدینگی را نصب کرد.

همچنین، تیم کاوا (KAVA) پیشنهاد کرد که مشوق‌های عمده‌ای برای افزایش استفاده از تتر دلار آمریکا (USDT) در Injective ایجاد کند. آخرین اما نه کم اهمیت، تجارت برای دامنه های .inj آغاز شد.

بلاک چین همچنین میزبان یک برنامه هکاتون مشترک با Google Cloud است.

Injective (INJ) از ۴۰۰ میلیون دلار در سهام فراتر رفت

همچنین، طبق اعلام تیم خود، بلاک چین به تازگی از یک نقطه عطف مهم شکست خورده است: اکنون بیش از ۴۰۰ میلیون دلار INJ در استخرهای سهام محبوس شده است.

به‌طور کلی، توکن‌هایی که توسط ردیاب قیمت ارز دیجیتال CoinMarketCap به عنوان «هوش مصنوعی برتر و توکن‌های کلان داده» برچسب‌گذاری شده‌اند، عملکرد ضعیفی دارند. در حالی که ارزش خالص بازارهای ارزهای دیجیتال ۲.۷٪ افزایش یافت، قیمت ارزهای دیجیتال با هوش مصنوعی تنها ۲.۴٪ افزایش یافت.

آلت‌کوین‌های کم ارزش Trustverse (TVT) و GNY (GNY) به ترتیب با ۳۵% و ۳۰% سود، بهترین عملکرد را در رتبه‌بندی رمزنگاری‌های هوش مصنوعی دارند.


منبع: u امروز

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده