آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ژاکت ورزشی NFT لویی ویتون: جایی که مد بالا با کلکسیون های دیجیتال روبرو می شود

ژاکت ورزشی NFT لویی ویتون: جایی که مد بالا با کلکسیون های دیجیتال روبرو می شود

ژاکت ورزشی NFT لویی ویتون: جایی که مد بالا با کلکسیون های دیجیتال روبرو می شود

به گزارش زوم ارز، Louis Vuitton با جدیدترین سرمایه‌گذاری خود همچنان مرزها را جابجا می‌کند با ارائه یک ژاکت چرمی که به یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) تبدیل شده است. این همکاری نوآورانه نه تنها توسط فارل ویلیامز، بلکه توسط کسان دیگر رهبری نشده است، نشان دهنده ترکیب منحصر به فردی از مد لباس و نوآوری دیجیتال پیشرفته است. لویی ویتون با تمایل به جمع‌آوری کلکسیون‌های محدود و قیمتی در اوایل امسال، مجموعه پاییز/زمستان ۲۰۲۴ پاییزی مردانه خود را عرضه کرده است. در حال حاضر، به عنوان آخرین پروژه، Via NFT Louis Vuitton با قیمت ۷۹۰۰ یورو، یک قطعه پسندیده است که تنها یک لباس فیزیکی نیست، بلکه یک کلکسیون دیجیتال NFT که به صورت اختصاصی برای ۲۰۰ دارنده خوش شانس از طریق NFTها در دسترس است. این همکاری روندی جدید برای مفهوم مالکیت و انحصار ارائه می‌دهد. Via NFT که در ژوئن سال گذشته آغاز شد، در ابتدا تنهایی گنج فیجیتال مرتبط با NFTهای روحی را ارائه داد که هر کدام با قیمت ۳۹۰۰۰ یورو بودند. این صندوق‌های گنج که محبوبیت بسیاری از کلکسیونرهای جهان را جلب کردند، به طرزی دقیق، چشم انداز لویی ویتون را برای آینده مصرف لوکس نشان می‌دهند. برای افراد با تعداد دستگاه محدود، انحصار قابل لمس بود و بستری را برای افت‌های انحصاری بعدی مانند ژاکت‌های دانشگاهی NFT ایجاد کرد.

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید.

Via NFTهای لویی ویتون بر روی یک مدل توکن دری کار می‌کنند که به این معنی است که تنها تایید شده هستند و دارندگان به خرید قطعات انحصاری بعدی از برند دسترسی دارند. این رویکرد منحصر به‌فرد نه تنها جذابیت محصولات را افزایش می‌دهد بلکه استحکام و اعتبار را برای افرادی که یک Via NFT دارند تضمین می‌کند. راه‌اندازی پروژه Via با توجه دقیق به جزئیات مشخص بود و یک رویکرد خصوصی و لمسی بالا دارد. خریداران بالقوه برای تأیید اینکه توانایی مالی دارند، خواسته شد که کیف پول‌های رمزنگاری خود را مرتبط کنند و به این ترتیب فرآیند تراکنش را تضمین کنند. این سطح از نظارت روی فعالیت‌های NFT، ممکن است از مفهوم سنتی قطره‌های NFT انحراف داشته باشد، اما کاملاً با اصول لوکس و انحصاری لویی ویتون تطابق دارد. محصولات قبلی Via شامل موارد محبوبی همچون یک کیف تک رنگ Speedy 40 و یک مینی صندوق عقب دیجیتال بودند که هر دو نفرات علاقمند به مد و کلکسیون کردن ارزش گذاری کردند. گسترش لویی ویتون به دنیای NFTها نه تنها مرزهای مد لوکس را بازتعریف کرده، بلکه موجب بحث های فعال در مورد تقاطع هنر، فناوری و تجارت شده است. از آنجا که لویی ویتون فعالاً با شخصیت‌های برجسته در فضای مد Web3 که از طریق NFT شامل فرخ سرمد، بنیان‌گذار رادیو فرش و دی‌جی استیو آئوکی خبر می‌دهد، کمپانی نه تنها حضور خود را در دنیای دیجیتال تقویت می‌کند بلکه به عنوان پیشگام در حوزه NFTهای لوکس شناخته می‌شود. از طرفی، پذیرش و استفاده از پلتفرم‌هایی چون Discord توسط این برند، تأکید بر تعهد آن به تقویت تعاملات اجتماعی و گفتگوهای مرتبط با نوآوری های NFT دارد. در حالی که ممکن است توجه به NFTها در ماه‌های گذشته کاهش یابیده باشد، حضور قاطع لویی ویتون همچنان دائمی بوده و به مفاهیم و به‌روزرسانی ‌های مداوم مرتبط با جامعه به اشتراک گذاشته شده است.

منبع: blockster.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها