آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افزایش ۸ درصدی فعالیت‌های زنجیره‌ای لایت کوین، آیا LTC افزایش قیمت خواهد داشت؟

با افزایش ۸ درصدی فعالیت‌های زنجیره‌ای لایت کوین، آیا LTC افزایش قیمت خواهد داشت؟

با افزایش ۸ درصدی فعالیت‌های زنجیره‌ای لایت کوین، آیا LTC افزایش قیمت خواهد داشت؟

به گزارش زوم ارز، لایت کوین (LTC) در حال بازگشت به بازار معکوس است و برخی از دستاوردهای خود را بازیابی می‌کند. در ۲۴ ساعت گذشته، لایت کوین با ۱.۳۵ درصد کاهش به قیمت ۶۸.۶۵ دلار معامله می‌شود. اما داده‌های Santiment نشان می‌دهد که فعالیت تراکنش‌های زنجیره‌ای این پروتکل Layer-1 در حال افزایش است، که یک چشم‌انداز خوش‌بینانه را برای آینده آن پیش‌بینی می‌کند.

لایت کوین قصد دارد با افزایش شدید تراکنش‌ها، هفته‌ای پرفعالیت را به پایان برساند. حجم معاملات آن در حال حاضر منفی است و با افت ۳ درصدی به مبلغ ۳۵۳,۱۹۸,۳۵۸ دلار معامله شده است. داده‌های Santiment نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های فعال روزانه به‌طور میانگین در هفته به ۳۱۹,۰۰۰ می‌رسد و تراکنش‌های نهنگ ثبت‌شده نیز به ۷,۴۱۸ رسیده است.
افزایش تراکنش‌های زنجیره‌ای برای لایت کوین و سایر پروتکل‌های لایه یک با نقدینگی بالا کاملاً عادی است. لایت کوین به عنوان یکی از ذینفعان بزرگ در رونق مجدد بازار بوده و قیمت آن در طی هفت روز گذشته به میزان ۶.۴۲ درصد افزایش یافته است، همچنین در طی ماه‌های گذشته نیز جهشی مشابه داشته است.
اگرچه در حال حاضر یک اصلاح نزولی در حال رخ دادن است، اما رشد پایدار تراکنش‌های زنجیره‌ای که توسط لایت کوین نشان داده شده است، می‌تواند این روند منفی را در آینده نزدیک به روندی سالم تبدیل کند. برای پیش‌بینی آینده، اگر کاهش فعلی به منطقه پشتیبانی برسد، می‌توان انتظار داشت که قیمت لایت کوین به ۶۶ دلار افزایش یابد.
لایت کوین نیز مانند بیت کوین ارتباط نزدیکی با آن دارد و حرکت‌های قابل مشاهده در قیمت بیت کوین می‌تواند تأثیر عمیقی بر روند لایت کوین داشته باشد.
در حال حاضر بیت کوین دارای فاندامنتال های مثبت زیادی است که می‌تواند به طور قابل توجهی قیمت آن را در آینده افزایلایت کوین (LTC) در حال بازگشت به بازار است و برخی از دستاوردهای خود را بازیابی می‌کند. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت لایت کوین با ۱.۳۵ درصد کاهش به ۶۸.۶۵ دلار رسیده است. اما داده‌های Santiment نشان می‌دهد که فعالیت تراکنش‌های زنجیره‌ای این پروتکل Layer-1 در حال افزایش است و این امر چشم‌انداز خوبی را برای آینده لایت کوین پیش‌بینی می‌کند.
لایت کوین قصد دارد با افزایش شدید تراکنش‌ها، هفته‌ای پرفعالیت را به پایان برساند. حجم معاملات لایت کوین در حال حاضر منفی است و با افت ۳ درصدی به میزان ۳۵۳,۱۹۸,۳۵۸ دلار معامله شده است. داده‌های Santiment نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های فعال روزانه به‌طور میانگین در هفته به ۳۱۹,۰۰۰ می‌رسد و تعداد تراکنش‌های نهنگ ثبت‌شده نیز به ۷,۴۱۸ می‌رسد.
افزایش تراکنش‌های زنجیره‌ای برای لایت کوین و پروتکل‌های لایه یک با نقدینگی بالا کاملاً طبیعی است. لایت کوین یکی از ذینفعان بزرگ است که در رونق مجدد بازار نقش مهمی داشته و قیمت آن در طول هفته‌های گذشته با ۶.۴۲ درصد افزایش، همچنین در طول ماه‌های قبل با جهشی مشابه، رشد کرده است.
اگرچه در حال حاضر یک اصلاح نزولی رخ داده است، اما رشد پایدار تراکنش‌های زنجیره‌ای که توسط لایت کوین نشان داده شده است، می‌تواند این روند منفی را در آینده نزدیک به یک روند سالم تبدیل کند. برای پیش‌بینی آینده، اگر کاهش فعلی به منطقه پشتیبانی برسد، می‌توان انتظار داشت که قیمت لایت کوین به ۶۶ دلار افزایش یابد.
لایت کوین نیز همانند بیت کوین، ارتباط نزدیکی با آن دارد و حرکت‌های قیمت بیت کوین می‌تواند تأثیر عمیقی بر روند لایت کوین داشته باشد.
در حال حاضر بیت کوین دارای فاندامنتال‌های مثبت زیادی است که به طور قابل توجهی می‌تواند قیمت آن را در آینده افزایش دهد. همچنین، امید


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده