لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

لایت کوین در منطقه قیمت ۸۰ دلاری خود نگه داشته تا شتاب خود را دوباره به دست آورد

لایت کوین در منطقه قیمت ۸۰ دلاری خود نگه داشته تا شتاب خود را دوباره به دست آورد

لایت کوین در منطقه قیمت ۸۰ دلاری خود نگه داشته تا شتاب خود را دوباره به دست آورد

به گزارش زوم ارز،

در ابتدا، ارزش لایت کوین تقریباً ۲ درصد در ۱ آگوست افزایش یافت، اما به سرعت کاهش یافت زیرا در ۲ آگوست ۶.۶ درصد کاهش یافت و باعث شد این ارز دیجیتال زیان های بالای ۸۰ دلار را تثبیت کند.

علی‌رغم پیش‌بینی‌هایی که در مورد نصف شدن وجود داشت، داده‌های زنجیره‌ای یک هفته بعد نشان داد که نرخ هش شبکه ثابت و در عین حال غیرقابل پیش‌بینی است. این ناهماهنگی بر ابهام پیرامون آینده LTC افزود.

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت LTC 0.33% کاهش یافت و کاهش آن را به ۱۳.۷۷% در ۳۰ روز گذشته رساند و به ۸۳.۱۱ دلار رسید.

لایت کوین در منطقه قیمت 80 دلاری خود نگه داشته تا شتاب خود را دوباره به دست آورد

نمودار قیمت LTC. منبع: TradingView

دوره پس از نصف شدن آن‌طور که انتظار می‌رفت صعودی نبوده است، زیرا عملکرد ضعیف LTC نشان‌دهنده سناریوی «فروش اخبار» است که در بازار ارزهای دیجیتال رایج است.

مبارزه‌های سکه به طور بالقوه می‌تواند منجر به کاهش بیشتر قبل از هر گونه بهبودی اساسی شود، اگرچه سیگنال‌های رشد ظریف بارقه‌ای از امید را برای آینده ارائه می‌دهند.

وضعیت فعلی سکه، ۷۸.۶% تثبیت سطح فیبوناچی را نشان می‌دهد، که احتمالاً گاوها را تشویق می‌کند تا منتظر بهبود بازار برای افزایش بالقوه قیمت باشند.

توجه به این نکته ضروری است که سطح حمایت آلتکوین از اواسط ژوئیه کاهش ثابتی را تجربه کرده است، اگرچه به نظر می رسد اخیراً ثابت شده است. با این وجود، همچنان احتیاط توصیه می‌شود، زیرا احتمال کاهش بیشتر در روزهای آینده قابل رد نیست.

به طور خلاصه، سفر پس از هاوینگ لایت کوین پرفراز و نشیب بوده که با نوسانات قیمت و واکنش ناامیدکننده بازار مشخص شده است. انعطاف‌پذیری سکه، همراه با شاخص‌های رشد جزئی، نویدبخش بهبود بالقوه در خط است.

سلب مسئولیت: اطلاعات این وب سایت به عنوان تفسیر کلی بازار ارائه شده است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست. ما شما را تشویق می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تحقیق کنید.


منبع: news.coincu.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده