آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به لایت کوین؛ به نوسانات خود ادامه می دهد اما حدود ۷۰ دلار باقی می ماند!

1708506412-7a5eeebc01a78869462d43135e18e0e59000b968.jpg

نیم نگاهی به لایت کوین؛ به نوسانات خود ادامه می دهد اما حدود ۷۰ دلار باقی می ماند!

به گزارش زوم ارز، به نظر می‌رسد قیمت لایت کوین در حال حرکت به سمت بالا است و در حال عبور از خطوط میانگین متحرک می‌باشد. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در تاریخ ۲۰ فوریه توسط Coinidol.com انجام شده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

پیش‌بینی بلندمدت قیمت لایت کوین: در نوسان

به طور کلی، در حال حاضر ارزش ارز دیجیتال لایت کوین ۷۰.۸۳ دلار است. اما مقاومت در سطح ۷۴ دلار و ۷۶ دلار مانع از حرکت قیمت به سمت بالا از تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۴ شده است.

از نظر منفی، بازار خریداران موفق شده‌اند از سطح حمایتی ۶۴ دلار دفاع کنند. به عبارت دیگر، قیمت لایت کوین از ژانویه ۲۰۲۴ تاکنون به طور قابل توجهی در محدوده ۶۴ تا ۷۴ دلار ثابت مانده است. اگر لایت کوین موفق شود از این محدوده‌ها بیرون بزند، قابلیت ایجاد یک روند صعودی را خواهد داشت.

اگر خریداران موفق شوند از مقاومت ۷۴ دلاری عبور کنند، بازار به سمت سطوح بالاتری مانند ۷۶ و ۸۰ دلار پیش خواهد رفت. اما اگر لایت کوین پشتیبانی خود را در سطح ۶۴ دلار از دست بدهد، قیمت آن به سمت پایین‌ترین سطح قبلی، یعنی ۶۰ دلار، سقوط خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل شاخص های لایت کوین

به نظر می‌رسد نوارهای قیمت لایت کوین در حال حاضر بالاتر از خطوط میانگین متحرک قرار دارند، که این نشانگر است که گاوها (خریداران) نزولی‌ها را خریداری کرده‌اند. همچنین، آلتکوین (ارز دیجیتال مرتبط) پتانسیل برگشت به سطح بالاتری که قبلاً راه‌اندازی شده بود را دارد. در تاریخ ۱۳ فوریه، قیمت لایت کوین با عبور از سطح ۷۳ دلار، باعث کاهش بین خطوط میانگین متحرک شده است. در حال حاضر، خطوط میانگین متحرک به صورت افقی قرار دارند که نشانگر وجود یک روند جانبی است.

نشانگرهای فنی

سطوح مقاومت: ۱۰۰ دلار، ۱۲۰ دلار، ۱۴۰ دلار

سطوح پشتیبانی: ۶۰ دلار، ۴۰ دلار، ۲۰ دلار

847773b2aadb357a9aac0b99bdcb5e85b0a0b98f

حرکت بعدی لایت کوین چیست

در طول ماه گذشته، لایت کوین در بازار با قیمت‌های بین ۶۴ تا ۷۴ دلار معامله شده است. از تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۴، آلت‌کوین حرکت چندانی نداشته است. قیمت این ارز دیجیتال در این بازه ثابت مانده است و نه گاوها و نه خرس‌ها توانسته‌اند آن را شکست دهند. در این مدت، لایت کوین پتانسیل رشد دارد به دلیل اینکه قیمت آن بالاتر از میانگین متحرک قرار دارد.

در تاریخ ۱۵ فوریه، Coinidol.com گزارش داد که قیمت لایت کوین به مقدار ۷۰.۰۳ دلار رسیده است و بالاتر از خطوط میانگین متحرک معامله شده است. پیش‌بینی می‌شد که قیمت لایت کوین به سطح بالاتری بین ۷۴ و ۷۶ دلار برسد، اما این پیش‌بینی حقیقت‌بازانه نبود.

منبع: coinidol.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده