آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لیست شدن قرارداد های خطی SUPERUSDT و BONKUSDT و ETHWUSD درصرافی کوینکس

لیست شدن قرارداد های خطی SUPERUSDT و BONKUSDT و ETHWUSD درصرافی کوینکس

به گزارش زوم ارز، برای پاسخگویی به نیازهای معاملاتی کاربران، در تاریخ ۱۶ آذر سال ۱۴۰۲، سه قرارداد خطی SUPERUSDT، BONKUSDT و ETHWUSDبا اهرم های (۱x, 2x, 3x, 5x, 8x, 10x, 15x, 20x) لیست می‌شوند. در ادامه اطلاعاتی را درباره هر کدام از این ارز ها برای شما بیان کردیم:

 

اطلاعاتی درباره SUPER

همانطور که در آغاز این مقاله بیان شد، SUPER یک توکن است که توسط پلتفرم SuperFarm ارائه می‌شود. این توکن نقش مهمی در اکوسیستم SuperFarm دارد و به عنوان یک توکن ERC-20 برای اقدامات مختلف در پلتفرم استفاده می‌شود. شما می‌توانید از این توکن برای انجام کارهای زیر در پلتفرم SuperFarm استفاده کنید:

  1. مدیریت: شما می‌توانید رأی خود را در مورد پیشنهاداتی که برای ایجاد تغییرات در شبکه SuperFarm ارائه می‌شود، اعطا کنید. این شبکه در نهایت به دست جامعه می‌رسد و به همین دلیل به طور کامل غیرمتمرکز است. به عنوان دارندگان توکن SUPER، شما قادر خواهید بود در مورد پیشنهادات رأی دهید.
  2. استیکینگ: علاوه بر مشارکت، دارندگان توکن SUPER برای استیکینگ رمزارز سوپر پاداش دریافت می‌کنند. با استیک کردن توکن‌های SUPER، می‌توانید توکن‌های SUPER بیشتری کسب کنید.
  3. پرداخت: برای استفاده از ویژگی‌های مختلف در پلتفرم، شما نیاز به توکن SUPER برای پرداخت دارید.
  4. فارمینگ: امکان استیک کردن توکن SUPER برای کسب پاداش‌های NFT نیز وجود دارد. با شرکت در استیکینگ برای دریافت NFT‌ها، کاربران قادر به دریافت پاداش‌های NFT انحصاری ارائه شده توسط پلتفرم SuperFarm خواهند بود.

 

اطلاعاتی درباره Bonk

Bonk، ارز دیجیتال جدید با تم سگ، یکی از آخرین میم کوین‌ها در بازار رمزارزها است که بر بلاکچین سولانا ایجاد شده است. صفحه رسمی این ارز دیجیتال در توییتر آن را به عنوان “اولین کوین با تم سگ در شبکه سولانا، برای مردم و با مردم” معرفی کرده است و قرار است در بسیاری از برنامه‌های بزرگ این شبکه استفاده شود.

با توجه به تبلیغات گسترده ای که برای ارز دیجیتال Bonk انجام شده است، برخی از پروژه‌ها این رمزارز را به عنوان یک گزینه پرداخت برای NFTهای خود پذیرفته‌اند. همچنین، بسیاری از اکوسیستم‌های رمزارزی در شبکه سولانا مکانیسم‌های سوزاندن را برای رمزارز Bonk ایجاد کرده‌اند.

ارز BONK در تاریخ ۲۵ دسامبر به طور رسمی راه‌اندازی شد، اما قبل از آن در تاریخ ۹ دسامبر توییتر پست‌هایی درباره آن منتشر شده بود. تاکنون، ارز دیجیتال Bonk حمایت‌های قابل توجهی از برخی از برجسته‌ترین شخصیت‌ها در بخش NFT اکوسیستم سولانا دریافت کرده است، که این امر یکی از عوامل اصلی رشد سریع توکن BONK بوده است.

در اواخر سال ۲۰۲۱، Bonk با یک معامله ارزشمند به قیمت ۱۰۰۰۰ دلار به فروش رفت. این معامله نشان می‌دهد که این ارز توانسته است جذابیتی در بین جامعه رمزارزها پیدا کند. در حال حاضر، Bonk همچنان یکی از ارزهای دیجیتال محبوب و پرطرفدار است که در برخی از صرافی‌های رمزارز به عنوان یکی از ارزهای قابل معامله در دسترس است.

 

اطلاعاتی درباره ETHW

ETHW یک ارز دیجیتال است که در ماه شهریور سال ۱۴۰۱ به مناسبت یک آپگرید بزرگ در شبکه اتریوم به وجود آمده است. برای پروژه و بلاکچین ارز دیجیتال ETHW، نام ETHPoW انتخاب شده است. این انتخاب به این دلیل صورت گرفته که ETHW می‌خواهد مسیر اصلی شبکه اتریوم را با استفاده از الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) حفظ کند. گروهی از ماینرهای اتریوم تصمیم گرفتند به جای پیروی از تصمیم اکثریت جامعه کاربران، سرمایه‌گذاران و بیشترین ماینرهای این شبکه، مسیر مستقل خود را ادامه دهند. این تصمیم منجر به تولد بلاکچین ETHPoW، به عبارت دیگر بلاکچین اتریوم با اثبات کار (EthereumPoW) شد.

 

شایان ذکر است، معاملات فیوچرز مخصوص معامله گران حرفه ای است، این مقاله به هیچ عنوان تشویق برای انجام معاملات فیوچرز نیست

منبع: coinex

Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده