لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

لیست شدن رمزارز NANA در صرافی کوینکس

لیست شدن رمزارز NANA در صرافی کوینکس

به گزارش زوم ارز، صرافی کوینکس برای ارائه گزینه‌های معاملاتی بیشتر در تاریخ ۲ شهریور ۱۴۰۲ رمزارز NANA را در فهرست ارزهای دیجیتال خود لیست کرد و از واریز و برداشت و بازارساز خودکار AMM پشتیبانی می‌کند.

در ارتباط با ارز دیجیتال NANA می‌توان گفت که The Heist یک بازی مبتنی بر ریسک می‌باشد که بر روی بلاکچین سولانا پیاده سازی شده و با انجام مراحل مختلف و کاراکترها می‌توان در این بازی به کسب درآمد پرداخت. کاربران NFTهای خود را در مکان‌های مختلف دزدی قرار داده و باید ریسک و پاداش خود را در جستجوی بهترین نتیجه سرقت مدیریت نمایند.

بازارسازی خودکار یا AMM بر اساس یک فرمول، قیمت خرید و فروش را محاسبه می‌کند و آن را به بازار ارائه می‌کند. کوینکس AMM را با دفترچه سفارش ادغام می‌نماید و در این روش به صورت خودکار استخر نقدینگی به دفترچه سفارش تبدیل می‌گردد.

از جمله ویژگی‌هایی که AMM دارد می‌توان به کسب درآمد از آن اشاره نمود که نقدینگی ارائه شده توسط کاربر به منظور بازارسازی خودکار به استخرنقدینگی واریز شده و ۵۰ درصد از کارمزد معاملات بازار به تامین کنندگان نقدینگی ارائه می‌گردد.

علاوه بر این، پاداش کارمزد تراکنش یک بار در روز محاسبه می‌شود و به طور خودکار قبل از ساعت ۷:۳۰ روز بعد به حساب واریز خواهد شد. کاربران قادر خواهند بود تمام سود حاصل شده را با برداشت یکباره کل نقدینگی بدست آورند.

همچنین کاربران می‌توانند دارایی‌های بین حساب اسپات و حساب بازاریابی را با افزودن و یا حذف نقدینگی در زمان واقعی به صورت فوری انتقال دهند. هر کاربر قادر خواهد بود در یک بازار واحد، دو بار در روز بدون هیچگونه کارمزدی نقدینگی خود را افزیش دهد.

توجه نمایید که دارایی‌های موجود در حساب بازارسازی به صورت خودکار به استخر نقدینگی واریز خواهد شد. در زمان نوسانات قیمت بازار، امکان ضرر و زیان با حذف نقدینگی وجود دارد. بعلاوه در صورت نوسان قیمت، ممکن است زیان‌های دائمی وارد شود.

منبع: CoinEx

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده