آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا ایردراپ توکن ZRO توسط LayerZero در راه است؟🎉

آیا ایردراپ توکن ZRO توسط LayerZero در راه است؟🎉

 آیا ایردراپ توکن ZRO توسط LayerZero در راه است؟🎉

به گزارش زوم ارز، در روزهای اخیر، شایعاتی مبنی بر امکان اجرای ایردراپ برای پلتفرم LayerZero به شدت منتشر شده‌اند.

به گفته برخی گزارش‌ها، توکن ZRO ممکن است تا پایان سال در بازارهای رمزارزی وارد شده و برخی از شکارچیان ایردراپ را خوشحال کند.

LayerZero واقعاً یکی از پرطرفدارترین ایردراپ‌های قابلیت همکاری LayerZero در سه سال گذشته است و با توجه به ارزش گذاری شرکت برایان پلگرینو، یکی از امیدوارکننده‌ترین آنها به حساب می‌آید. این پلتفرم اخیراً توانسته است به وجوهی از سرمایه‌های مختلف و سرمایه‌گذاران خصوصی جذب شود.

LayerZero و شایعات مربوط به airdrop آینده

در طول هفته گذشته، شایعات مرتبط با امکان اجرای ایردراپ برای پلتفرم LayerZero به شدت افزایش یافته است. این شایعات نشان می‌دهد که توکن اولین ZRO ممکن است در بازارهای رمزارزی ظاهر شود و برای شکارچیان airdrop تا پایان سال جذاب باشد.

هیجان اطلاعات زمانی آغاز شد که بنیان‌گذار پروژه Tapioca DAO، که بر پایه فناوری LayerZero ایجاد شده بود، به روزرسانی جهانی را اعلام کرد که به طور دقیق به توکن ZRO برای انجام تراکنش‌ها نیاز دارد. این به‌روزرسانی برنامه‌ریزی شده برای ۱۲ دسامبر است.

بر اساس اطلاعات اخیر، دامنه http://layerzero.foundation به نظر می‌رسد مربوط به همان دامنه رسمی پروژه (http://layerzero.network) باشد. این دامنه‌ها هر دو تا تاریخ انقضا و همچنین تاریخ به‌روزرسانی DNS دارند.

همچنین، وب‌سایت http://layerzero.foundation به تازگی پیوند داده شده است و احتمالاً این اقدام به منظور نصب اتصال امن قبل از راه‌اندازی استفاده شده است.

این روند نشان می‌دهد که این پروسه به نحوه‌ای شباهت دارد که پروژه‌های دیگری مانند Arbitrum، Optimism و Aptos قبل از اجرای ایردراپ آن را انجام داده‌اند.

در حال حاضر، نام LayerZero بر روی لبان همه شکارچیان airdrop است که با تحمل یک سال کشاورزی، منتظر دریافت جایزه مورد انتظار خود هستند. همچنین، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال Polymarket نیز ورود ZRO را تا پایان سال با قیمت مطلوب‌تری پیش‌بینی کرده است.

این پلتفرم با فرآیندی که اگر نتیجه پیش‌بینی‌شده درست باشد، هر سهم در بورس می‌تواند به ۱ دلار تبدیل شود، کار می‌کند. به نظر می‌رسد یکی از افراد داخلی در پروژه به تازگی ۹۰ درصد از کل پیشنهاد “نه” را در دفتر سفارش صرافی خریداری کرده است، که به نظر می‌رسد او مطمئن بوده که بازار در حال سقوط است.

آیا برای تلاش برای واجد شرایط بودن برای ایردراپ دیر شده است؟

اگرچه به نظر می‌رسد LayerZero airdrop اکنون در دسترس ما است، شاید هنوز هم بتوان با آدرس خود واجد شرایط بودن را ثابت کرد و از نماد جایزه ZRO استفاده کرد، حتی اگر هرگز با پروتکل قابلیت همکاری تعامل نداشته باشیم.

ما در لبه پرتگاه هستیم، بنابراین برای موفقیت باید سریع باشیم و تا حد امکان تعاملات بیشتری با Stargate و سایر پلتفرم‌هایی که از پشته LayerZero استفاده می‌کنند انجام دهیم.

Airdrop احتمالاً بر اساس تعداد تراکنش‌های انجام‌شده، تعداد پروتکل‌هایی که دارایی‌ها را بر اساس آن‌ها منتقل کرده‌اید، و کل حجم معاملات انجام شده است.

به طور مشخص، توصیه می‌شود که حداقل ۱۰ تراکنش انجام دهید، بیش از ۸ زنجیره را پوشش دهید و حداقل ۲۰۰/۳۰۰۰ دلار را جابه‌جا کنید.

همچنین خوب است با حداقل ۱۰ قرارداد هوشمند مختلف در تماس باشید: در این رابطه می‌توانید پروتکل‌هایی را که ترجیح می‌دهید با پایین رفتن در پروتکل‌هایی که در گرافیک بعدی اکوسیستم LayerZero را نشان می‌دهند، انتخاب کنید.

البته، حتی اگر همه کارها را به درستی و به موقع انجام دهید، احتمالاً می‌توانید حداقل تخصیص را برای airdrop دریافت کنید، فعالیت شما به چند روز محدود می‌شود.

در واقع، باید به خاطر داشت که در چند ماه گذشته بیش از ۳ میلیون کاربر با پلتفرم قابلیت همکاری تعامل داشته اند، بنابراین رقابت در این زمینه بسیار بالا است.

در هر صورت، این پروژه به قدری از سرمایه‌گذاران خصوصی و سرمایه‌گذاران مخاطره‌آمیز کمک مالی جمع‌آوری کرده است که حتی کوچک‌ترین قطره هوایی می‌تواند برای جامعه قابل توجه باشد.

علاوه بر این، در میان انبوه کاربرانی که برای دریافت airdrop کشاورزی کرده‌اند، مطمئناً بسیاری از ربات‌ها و حساب‌های سیبیل وجود دارند که احتمالاً تراکنش‌های کمی را انجام داده‌اند، به این امید که با حداقل تلاش حداکثر بازدهی را داشته باشند.

تأیید پایان نامه داده های Dune Analytics است که نشان می دهد حدود نیمی از کاربران LayerZero تا به امروز کمتر از ۱۰ تراکنش انجام داده اند.

فراتر رفتن از این آستانه به خودی خود می تواند برای قرار گرفتن در بالای نیمی از شکارچیان در این زمینه کافی باشد.

در پایان، هنوز برای شرکت در ایردراپ کریپتو LayerZero دیر نیست.

تا زمانی که برایان پلگرینو و تیمش طرحی را برای توزیع توکن رسماً اعلام نکنند، زمینی حاصلخیز برای برنده شدن سهمی از ایردراپ یا دریافت افزایش در صورت معامله در گذشته وجود خواهد داشت.


منبع: en.cryptonomist.ch

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده