آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

قانون‌گذاران از دولت بایدن می‌خواهند مروری بر قانون SAB 121 در نظر بگیرند و اصلاحات لازم را اعمال کنند

قانون‌گذاران از دولت بایدن می‌خواهند مروری بر قانون SAB 121 در نظر بگیرند و اصلاحات لازم را اعمال کنند

قانون‌گذاران از دولت بایدن می‌خواهند مروری بر قانون SAB 121 در نظر بگیرند و اصلاحات لازم را اعمال کنند

به گزارش زوم ارز، یک ائتلاف دو حزبی از قانونگذاران از دولت بایدن خواسته است که از طرح خود برای لغو بولتن بحث برانگیز با شماره ۱۲۱ حسابداری کارکنان کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا (SEC) صرف نظر کند.

دولت در تاریخ ۳۰ مه خواهان لغو استانداردهای حسابداری توسط SEC شد و از آن خواسته شد تا پیشنهادات مرتبط با لغو این استانداردها را به کنگره ارائه دهد تا این اقدام به قانون تبدیل شود.

دور زدن فرآیند سنتی

این نامه به خطرات محتمل مرتبط با روش‌های حسابداری فعلی برای اموال دیجیتال که بر مردم و بخش مالی تأثیر می‌گذارد، اشاره دارد.

SAB 121، که در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۲ منتشر شده است، ایجاد تقاضا برای نهادهایی دارد که از دارایی‌های دیجیتال مشتریان حفاظت می‌کنند. این نهادها موظفند این دارایی‌ها را در صورت‌های مالی خود یکپارچه سازی کرده و اطلاعات خاصی را فراهم کنند.

بر اساس نامه، این الزام برای رفتار حسابداری گروه های دارایی مختلف است و ممکن است موجب قرار گرفتن مصرف کنندگان در معرض خطرات جدی از طریق استفاده از مؤسسات مالی تحت نظارت برای مدیریت دارایی های دیجیتال شود.

قانونگذاران تاکید دارند که دفتر پاسخگویی دولت (GAO) SAB 121 را به عنوان یک دستورالعمل طبقه‌بندی نموده‌است، که تحت قوانین رویه اداری (APA) و قانون بررسی کنگره (CRA) اجرا می‌شود.

پشتیبانی دو حزبی برای لغو

در این نامه بیان شده است که مسئولیت بازبینی و لغو گزارش‌های حسابداری توسط کارکنان در حیطه اختیارات کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا (SEC) قرار دارد. این ادعا بر این استوار است که بیشتر از این گزارش‌ها در طول سه دهه گذشته مورد بازبینی یا ابطال قرار گرفته‌اند.

قانون‌گذاران تصریح کردند که گری جنسلر، رئیس SEC، با وجود گذشته‌اش، پایبند به دستورالعمل SAB 121 به منفعت صنعت، پافشاری کرده است.

امضاکنندگانی از نامه‌ای که شامل سناتورهای سینتیا لومیس و نمایندگان پاتریک مک‌هنری، اندی بار، تام ایمر، مایک فلود، فرنچ هیل، دن مایزر، وایلی نیکل و ریچی تورس بودند، اشاره کردند به این موضوع که هر دو حزب از قطعنامه ۱۰۹ H.J. حمایت نکنند، اشاره به قطعنامه‌ی SAB 121 – نشان دهندهٔ اینکه کنگره این قانون را تأیید نمی‌کند – این امر از نظر آن‌ها نشانه‌ای از مخالفت گسترده با این قانون است.

قانونگذاران خواسته‌اند از رییس‌جمهور بایدن مشترکه امضای قطعنامه را در مورد تبدیل آن به قانون یا همکاری با کمیسیون SEC برای لغو دستورالعمل صورت دهد. این در نامه مشخص شده بود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

کنگره تصریح کرده است که رای SAB 121 CRA، پیام واضح و دو سویه به کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کرده است. این سیاست نادرست و مضر برای مصرف کنندگان است و دستورالعمل هایی که توسط کارکنان ارائه شده برای اجرای تغییرات سیاست، مناسب نبوده و باید لغو گردد.

قانون‌گذاران هشدار دادند که اگر رئیس جمهور به حمایت از SAB 121 ادامه دهد، لازم است قطعنامه‌ای صادر شود که این قانون را تأیید نمی‌کند و باید به قانون تبدیل شود یا اجازه داده شود تا اجرا شود.

بحث فعلی درباره ی قانون SAB 121 نشان دهنده تنش های گسترده تری در خصوص قانونی کردن دارایی های دیجیتال و نقش موسسات مالی در اداره این ابزارهای مالی جدید است.

منبع: cryptoslate.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده