لایت فارکس

تراکنش های بزرگ شیبا اینو (SHIB) شاهد افزایش ۶۰۰ درصدی یک شبه

تراکنش های بزرگ شیبا اینو (SHIB) شاهد افزایش 600 درصدی یک شبه

تراکنش های بزرگ شیبا اینو (SHIB) شاهد افزایش ۶۰۰ درصدی یک شبه

در پیچ و تاب شگفت انگیزی از رویدادها، توکن Shiba Inu، معروف به SHIB، پویایی چشمگیر روی زنجیره را با افزایش بی سابقه تراکنش های قابل توجه نشان داده است. طبق گفته IntoTheBlock، یک پلتفرم پیشرو در تجزیه و تحلیل بلاک چین، تراکنش های به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر افزایش شگفت انگیزی داشته است.

در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته، این معاملات پرارزش شامل SHIB رشد انفجاری ۹۱ میلیون دلاری را تجربه کردند که نشان دهنده افزایش خیره کننده ۶۰۰٪ است. این افزایش ناگهانی به رد و بدل شدن ۸.۷۱ تریلیون توکن SHIB کمک کرده است و مجموع تراکنش های روزانه را به رقم فوق العاده ۱۰.۴۴ تریلیون رسانده است.

افزایش شهاب‌سنگ در این متریک حیاتی زنجیره‌ای تا حد زیادی به پیش‌بینی افزایش یافته پیرامون Shibarium، راه‌حل اختصاصی Layer-2 Shiba Inu نسبت داده می‌شود. با توجه به اینکه انتظار می رود این رویداد مهم در اواسط آگوست رخ دهد، جامعه پروژه از هیجان سر و صدا کرده است. اگرچه تاریخ های دقیق نامشخص باقی مانده است، علاقه مندان و شرکت کنندگان به طور یکسان فعالانه در حال تبلیغات برای توسعه آینده هستند.

ارتش SHIB آماده است

افزایش اخیر در معاملات بزرگ SHIB نشان دهنده علاقه و اعتماد سرمایه گذاران و جامعه به آینده پروژه است. بسیاری حدس می زنند که راه اندازی پیش بینی شده Shibarium می تواند یک تغییر دهنده بازی برای ارز رمزپایه محبوب باشد.

با توجه به اینکه دنیای ارزهای دیجیتال به شدت تماشا می‌کند، همه نگاه‌ها به حرکت بعدی SHIB است. از آنجایی که تیم پروژه جزئیات را پنهان نگه می دارد، پیش بینی ها افزایش می یابد و علاقه مندان به Shiba Inu خود را برای احتمال پیشرفت های مهم تر در آینده نزدیک آماده می کنند.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده