لایت فارکس

Lambda256 با APTOS همکاری می کند

Lambda256 با APTOS همکاری می کند

Lambda256 با APTOS همکاری می کند

به گزارش زوم ارز، در ۴ سپتامبر، طی رویداد جانبی KBW خود به نام “Luniverse Rising Web3 در سئول”، Lambda256، بخش بلاک چین پیشگام امور مالی کره جنوبی Dunamu، یک اتحاد استراتژیک با APTOS اعلام کرد.

این اعلامیه در جریان رویداد معتبر “Rising Web3 in Seoul” که در پردیس راه اندازی گوگل در سئول برگزار شد، اعلام شد. رهبر کسب و کار Lambda256، Jae-hong Kim، پسوند زنجیره عمومی انقلابی “Luniverse NOVA” را برای پلتفرم Luniverse خود رونمایی کرد. کیم همچنین گفت که Luniverse از APTOS، جدیدترین شبکه بلاک چین که در این پلتفرم گنجانده شده است، در نیمه دوم سال پشتیبانی خواهد کرد.

با گنجاندن APTOS در پلتفرم خدمات بلاک چین Luniverse، Lambda256 امیدوار است توسعه اکوسیستم خدمات جهانی و کره ای Web3 را بیشتر کند. ارائه خدمات نود، آموزش فنی، و پشتیبانی جامعه که با APTOS آغاز می شود، اولویت بندی می کند.

از ابتدای سال، Luniverse که به‌خاطر پلتفرم زیرساخت بلاک چین با کاربرد ساده شناخته می‌شود، به‌تدریج پایگاه پشتیبانی خود را با پذیرش گره‌های شبکه مبتنی بر EVM از جمله اتریوم، Polygon و Arbitrum افزایش داده است. به عنوان اولین ادغام زنجیره‌های مبتنی بر غیر EVM در پلتفرم، ادغام APTOS در Luniverse بسیار مهم است.

در بیانیه‌ای که اهداف خود را برای همکاری بیان می‌کند، جائه‌هنگ کیم، رهبر تجاری Lambda256، گفت: «از طریق این اتحاد استراتژیک با APTOS، هدف ما تسهیل رشد زنجیره‌های غیر EVM در بازار کره است و در عین حال فعالانه Luniverse را به سمت سوق می‌دهیم. گسترش جهانی.”


منبع: thenewscrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده