کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول های کلیتن Klaytn

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال کلیتن Klaytn

کیف پول های کلیتن Klaytn، در حال حاضر کیف پول های زیادی وجود دارد برای ذخیره رمز ارز ها اما اینکه متوجه شوید که کدام کیف پول از ارز دیجیتال مورد نظرتان پشتیبانی می کند کار نسبتاً سختی است. اما با وجود سایت زوم ارز، این سختی برایتان آسان می شود چراکه با جستجوی نام ارز دیجیتال مورد نظرتان در سایت زوم ارز، می توانید با تمام کیف پول های آن آشنا شوید. در این مقاله نیز قصد داریم تا به معرفی کیف پول های یکی دیگر از ارز های دیجیتال بپردازیم.

اگر قصد خرید ارز دیجیتال Klaytn را دارید و یا این ارز را خریده اید و حال به دنبال کیف پول های آن هستید، این قسمت از مقاله را تا انتها دنبال کنید. در صورتی که در هر قسمت برایتان سؤالی ایجاد شد، سؤال خود را از ما بپرسید.

انواع کیف پول های ارز دیجیتال Klaytn

انواع کیف پول های ارز دیجیتال Klaytn
انواع کیف پول های ارز دیجیتال Klaytn

کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی از ارز دیجیتال Klaytn پشتیبانی می کنند. شما در هر سیستم عاملی که فکرش را کنید می توانید این ارز دیجیتال را ذخیره سازی کنید. این کوین، یک کیف پول اختصاصی تحت وب دارد. شما می توانید از این ولت تحت وب در هر سیستم عامل استفاده کنید. اما قبل از اینکه بخواهید تصمیم به استفاده بگیرید به شما پیشنهاد می کنیم که اطلاعات مناسبی درباره آن به دست بیاورید. ما در ادامه، کمی این کیف پول را توضیح داده ایم.

یکی از سؤالاتی که همیشه برای کاربران ما پیش می‌آید این است که بهترین کیف پول ارز دیجیتال Klaytn‌ کدام است؟ تمام کیف پول هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد بهترین نوع خود هستند. شما باید با توجه به شرایط خود اقدام به انتخاب بهترین کیف پول کنید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اینکه بتوانید بهترین کیف پول و یا مناسب ترین ولت را انتخاب کنید، باید چندین معیار را در نظر بگیرید. در صورتی که یک کیف پول بتواند از چندین معیار پشتیبانی کند، شما می توانید آن ولت را انتخاب کنید.

اگر درباره این معیار ها اطلاعاتی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که سری به اینستاگرام زوم ارز بزنید. ما در پیچ اینستاگرام زوم ارز درباره چند معیار مهم صحبت کرده ایم. شما می توانید با کلیک بر اینستاگرام، به این پست آموزشی دسترسی پیدا کنید.


معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال Klaytn

متأسفانه کیف پول های نرم افزاری کمی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. شما می توانید با استفاده از کیف پول هایی که در ادامه با آن ها آشنا می شوید، این ارز دیجیتال را ذخیره سازی کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری safepal

کیف پول نرم افزاری safepal
کیف پول نرم افزاری safepal

این کیف پول نرم افزاری امروزه به عنوان یکی از معروف ترین کیف پول های نرم افزاری یاد می شود. شما می توانید از این کیف پول برای ذخیره سازی رمز ارز های مختلف استفاده کنید. اگر از کیف پول نرم افزاری سیف پل استفاده کنید، در اصل با یک تیر دو نشان زده اید. شاید تعجب کنید و برایتان سؤال پیش بیاید که چگونه؟

با توجه به تحریم های صرافی بایننس، این کیف پول در حال حاضر از صرافی بایننس پشتیبانی می کند و شما می توانید بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. تنها نیاز شما برای استفاده از صرافی داخلی این کیف پول، یک نرم افزار تغییر ای پی می باشد. با این کار در اصل همان‌طور که گفتیم شما با یک تیر دونشان می زنید. یعنی هم از کیف پول استفاده می کنید و هم از صرافی!

خوشبختانه این ولت امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان رمز ارز هایتان را در آن ذخیره سازی کنید. جز امنیت، رابط کاربری کیف پول سیف پل نیز مناسب است و این موضوع نیز می تواند برای افراد مبتدی مناسب‌تر باشد. شاید برایتان سؤال پیش بیاید که این کیف پول از کجا باید تهیه کنیم؟ نسخه نرم افزاری این کیف پول را می توانید از سایت رسمی سیف پل دانلود کنید. متأسفانه شما تنها می توانید در سیستم عامل های موبایلی از این ولت استفاده کنید.

مزایا:

 • قابلیت ذخیره سازی رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری آسان
 • دارای امکانات مختلف
 • استفاده کاملاً رایگان

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های کامپیوتری
 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول تحت وب wallet klaytn

کیف پول تحت وب wallet klaytn
کیف پول تحت وب wallet klaytn

این ولت، کیف پول رسمی ارز دیجیتال Klaytn می باشد. شما در این ولت تنها می توانید این ارز را ذخیره سازی کنید. توجه داشته باشید که کیف پول KlaytnWallet تنها نسخه تحت وب دارد و شما نمی توانید از آن در سیستم عامل های مختلف استفاده کنید. این موضوع برای برخی از افراد مناسب نیست چراکه تقریباً می توان گفت کیف پول های تحت وب امنیت مناسبی ندارند. اگر فردی مبتدی باشید، شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چرا این ولت امنیت مناسبی ندارد؟

معمولاً کیف پول های تحت وب که به صورت مدام آنلاین هستند، دسترسی های مختلفی برای نفوذ دارند. از این رو هکر ها بهتر می توانند به این نوع کیف پول ها نفوذ کنند. مهم ترین و اصلی ترین دلیلی که می توان گفت همین موضوع است. در صورتی که برای یک زمان کمی قصد استفاده از این کیف پول و یا دیگر کیف پول های تحت وب را دارید، می توانید با رعایت تمام نکات امنیتی، از آن ها استفاده کنید.

رابط کاربری این ولت آسان است. اگر برای اولین بار وارد وب سایت این ولت می شوید، می توانید با کمک گزینه Create Account کار خود را آغاز کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این ولت بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • رابط کاربری آسان
 • انحصاری تنها برای یک ارز

معایب:

 • مشخص نبودن سطح امنیت به صورت دقیق

معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال Klaytn

پس از آشنایی با کیف پول های نرم افزاری نوبت به کیف پول های سخت افزاری می رسد. در این بخش از مقاله نیز قصد داریم تا کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال Klaytn را به شما عزیزان معرفی کنیم. شما می توانید با استفاده از کیف پول های ذیل به راحتی این ارز دیجیتال را ذخیره سازی کنید.

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor T

کیف پول سخت افزاری Trezor T
کیف پول سخت افزاری Trezor T

احتمالاً نام این کیف پول سخت افزاری را شنیده اید. شما می توانید در کیف پول سخت افزاری ترزور مدل تی ارز دیجیتال Klaytn را ذخیره سازی کنید. این کیف پول جز این ارز، از رمز ارز و توکن های مختلفی پشتیبانی می کند. خوشبختانه امنیت این ولت مناسب و پایدار است و شما می توانید با اطمینان رمز ارز هایتان را در این کیف پول ذخیره سازی کنید.

در صورتی که قصد تهیه این ولت را دارید ابتدا درباره آن خوب تحقیق کنید. شما می توانید با مراجعه به سایت زوم ارز و جستجوی نام این ولت، به راحتی هم این کیف پول را آموزش ببیند و هم اطلاعات مختلفی درباره آن کسب کنید.

اگر فردی مبتدی هستید، شاید این نگرانی برایتان وجود داشته باشد که نتوانید با این کیف پول کار کنید. اما نگران نباشید چراکه کار با این ولت بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی رمز ارز هایتان را در آن ذخیره سازی کنید. این ولت، توسط کمپانی ترزور تولید شده است. این کمپانی جز مدل تی، مدل دیگری با نام ترزور مدل وان، تولید و روانه بازار کرده است که در ادامه با این کیف پول نیز آشنا خواهید شد.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • دارای امکانات مختلف اعم از صرافی داخلی، احراز هویت دو عاملی و…
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • قیمت نسبت بالا
 1. کیف پول سخت افزاری Trezor One

کیف پول سخت افزاری Trezor One
کیف پول سخت افزاری Trezor One

همان‌طور که گفتیم، این کیف پول نیز توسط کمپانی ترزور تولید شده است. شما می توانید از این ولت نیز برای ذخیره کوین Klaytn و همچنین دیگر کوین ها استفاده کنید. خوشبختانه نسبت به کیف پول مدل تی هزینه کمتری باید برای دریافت این ولت پرداخت کنید. شما می توانید به راحتی همانند کیف پول مدل تی از این ولت استفاده کنید چراکه رابط کاربری مناسبی دارد.

امنیت کیف پول Trezor One نیز مناسب است و با اطمینان می توانید از این ولت برای ذخیره نمودن رمز ارز هایتان استفاده کنید. اگر در هنگام کار با این ولت با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را در بخش نظرات مطرح کنید.

کیف پول سخت افزاری Trezor One قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف می باشد. شما می توانید از این ولت در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این ولت بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • امنیت مناسب و پایدار
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری آسان
 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی از امکانات متفاوت

معایب:

 • کمی این ولت قدیمی است

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول ترزور (Trezor) کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس توسط کمپانی فرانسوی لجر تولید شده است. این کمپانی جز این ولت، کیف پول دیگری را نیز با نام Ledger Nano S تولید کرده است. در صورتی که قصد استفاده از این ولت را ندارید، می توانید از کیف پول دیگر این کمپانی که قیمت نسبتاً پایین تری دارد استفاده کنید. متأسفانه قیمت این ولت بالا است و این موضوع باعث می شود تا هر فردی نتواند اقدام به تهیه این کیف پول سخت افزار کند.

از لحاظ امنیتی، این ولت مشکل خاصی ندارد و امنیت بسیار مناسب و پایداری دارد. لازم به ذکر است که حتی کیف پول Ledger Nano X از ویژگی تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید با فعال‌سازی این ویژگی امنیت خود را افزایش دهید. اگر این ولت را تهیه نمودید، حتماً به شما پیشنهاد می کنیم که این ویژگی را فعال‌سازی کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این ولت بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • قابلیت ذخیره رمز ارز های مختلف
 • امکان نصب در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری
 • امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • قیمت این ولت کمی بالا است
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

همان‌طور که در قسمت قبل نام این کیف پول را مشاهده نمودید، این ولت توسط کمپانی فرانسوی لجر تولید شده است. شما می توانید از این ولت به راحتی در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری استفاده کنید. در صورتی که قصد استفاده از این ولت را دارید، حتماً درباره آن کمی تحقیق کنید. شاید این ولت، مناسب‌ترین کیف پول برای شما نباشد.

خوشبختانه کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S امنیت مناسبی دارد، همچنین این ولت از تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید پس از نصب این کیف پول تایید هویت دو عاملی آن را فعال‌سازی کنید.

قیمت کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S نسبت به Ledger Nano X مناسب تر و ارزان تر است. اگر قصد ندارید برای کیف پول های سخت افزاری هزینه زیادی کنید، می توانید این ولت را تهیه کنید.

کیف پول Ledger Nano S‌ از امکانات مختلفی پشتیبانی می کند که یکی از آن ها کمی پیش‌تر معرفی کردیم. ویژگی دیگری که این ولت دارد پشتیبانی از صرافی داخلی می باشد. شما می توانید از صرافی داخلی این ولت برای برخی از معاملاتتان استفاده کنید.

مزایا:

 • رابط کاربری آسان
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف موبایلی و کامپیوتری
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قیمت مناسب

معایب:

 • این ولت کمی قدیمی است

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول لجر (Ledger) کلیک کنید


نگاهی کلی بر کیف پول های ارز دیجیتال کلیتن

نگاهی کلی بر کیف پول های ارز دیجیتال کیلتن
نگاهی کلی بر کیف پول های ارز دیجیتال کلیتن
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل
1 safepal نرم افزاری موبایلی
2 wallet klaytn نرم افزاری تحت وب
3

 

Trezor T سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
4

 

Trezor One سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
5 Ledger Nano X سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
6 Ledger Nano S سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری

اینفوگرافیک کیف پول های کلیتن Klaytn

اینفوگرافیک کیف پول های کلیتن Klaytn
اینفوگرافیک کیف پول های کلیتن Klaytn

سخن آخر درباره ی کیف پول های کلیتن Klaytn

همان‌طور که مطالعه کردید، شما می توانید این ارز دیجیتال را در کیف پول های متفاوتی ذخیره سازی کنید. در صورتی که علاقه به استفاده از کیف پول های سخت افزاری دارید، حتماً کیف پول مورد نظرتان را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که منظور از یک فروشگاه معتبر چیست؟

متأسفانه در حال حاضر، برخی از کیف پول های موجود آکبند نیستند و در گذشته یک بار استفاده شده اند. این موضوع می تواند برای شما که دارنده فعلی کیف پول هستید خطر داشته باشد چراکه امکان دارد سرمایه تان از دست برود. سعی کنید، از یک سایت معتبر کیف پول خود را تهیه کنید. منظور ما از یک فروشگاه معتبر یک سایت معتبر است. در صورتی که سایت مورد نظر شما معتبر باشد، دیگر به دام کلاه‌برداران این سبکی نمی افتید. در صورتی که برایتان درباره کیف پول های ارز دیجیتال Klaytn سؤالی ایجاد شد در بخش نظرات از ما بپرسید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی “کیف پول های کلیتن Klaytn” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید:

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا