آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کنیا برای کسب درآمد از انرژی کم مصرف از طریق استخراج شریک می شود

کنیا برای کسب درآمد از انرژی کم مصرف از طریق استخراج شریک می شود

کنیا برای کسب درآمد از انرژی کم مصرف از طریق استخراج شریک می شود

به گزارش زوم ارز، کنیا اخیراً یک قرارداد با شرکت استخراج بیت کوین Marathon Digital Holdings امضا کرده است به منظور بهره‌برداری از منابع انرژی کمتر کشور و کسب درآمد. این همکاری که توسط مدیر عامل Marathon، فرد تیل، در تاریخ X اعلام شده است، یک گام مهم به سوی استفاده از انرژی اضافی کنیا برای استخراج بیت کوین و توسعه فناوری محسوب می‌شود.

کنیا برای تاریخ ارزهای دیجیتال جایگاه ویژه‌ای دارد از آنجا که خانه‌ی M-PESA از آنجا شروع شد که در سال ۲۰۰۷ یکی از نخستین راهکارهای انتقال ارز به شکل دیجیتال برای مردم کنیا بود و اکنون این سرویس در سرتاسر قاره آفریقا مورد استفاده قرار می‌گیرد. تیل اظهار کرده است: “امروزه ده‌ها میلیون نفر در آفریقا از M-PESA برای انتقال پول بدون نیاز به شعب بانکی استفاده می‌کنند. Marathon با افتخار در مراحل بعدی نقش خود را ایفا می‌کند.”

اسناد امضا شده برای مشارکت
اسناد امضا شده برای مشارکت

در اوایل ماه جاری، شرکت دیجیتال ماراتون و دولت کنیا شروع به همکاری کردند. رئیس جمهور ویلیام روتو تایید کرد که ماراتون در حال مذاکره با خزانه داری ملی کنیا و وزارت انرژی برای انجام عملیات معدنی می باشد. هدف اصلی این همکاری، بهره بالای انرژی در کنیا است و از طریق فرآیند استخراج درآمدزایی انجام شود.

کنیا دارای ظرفیت قابل توجه در زمینه انرژی زمین گرمایی است و این کشور به عنوان یکی از پیشتازان تولید این نوع انرژی در آفریقا شناخته می‌شود. با این حال، بخش اندکی از انرژی تولید شده در این زمینه بی‌استفاده بوده و باقی‌مانده است. از این رو، کنیا به همراه Marathon Digital Holdings به دنبال تبدیل این اضافه‌تولید به یک منبع ارزشمند، ایجاد درآمد اضافی و ارتقای بهره‌وری در مصرف انرژی می‌باشد.

این تجارت بیشتر از فقط نیروی انرژی غیر مصرف شده برای استخراج معادن را در بر می‌گیرد. آن شامل همکاری در پروژه‌های فناوری است که می‌تواند به توسعه زیرساخت‌ها و پیشرفت فناوری در کشور کمک کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

رئیس جمهور روتو در اوایل ماه مه بر مزایای بالقوه مشارکت آنها تاکید کرد و اظهار داشت که “کنیا به معنای تجارت است.” با استفاده موثر از انرژی اضافی، کنیا می تواند اقتصاد خود را تقویت کند، شغل ایجاد کند و خود را به عنوان یک رهبر در انرژی و فناوری پایدار قرار دهد.

رییس جمهور بیان کرد که Marathon Digital برای مشورت با وزارت خزانه داری ملی کنیا در خصوص تعیین رژیم ماینینگ رمزارز های ما و نیز با وزارت انرژی برای بحث درباره نیازهای انرژی خود برای استخراج ارزهای دیجیتال در کنیا فعالیت خود را آغاز کرده است.

منبع: bitcoinmagazine.com


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها