آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به گزارش Santiment این سه آلت کوین به عنوان یک معیار کلیدی به بالاترین حد خود در سه ماه اخیر رسیده اند

به گزارش Santiment این سه آلت کوین به عنوان یک معیار کلیدی به بالاترین حد خود در سه ماه اخیر رسیده اند

به گزارش Santiment این سه آلت کوین به عنوان یک معیار کلیدی به بالاترین حد خود در سه ماه اخیر رسیده اند

به گزارش زوم ارز، طبق گفته شرکت تحلیل رمز ارز Santiment، تعداد انگشت شماری از آلتکوین ها شاهد “جهش عمده” در فعالیت آدرس هستند.

این شرکت خاطرنشان می‌کند که بیت‌کوین کش (BCH)، معجون عشق روان (SLP)، شبکه ماسک (MASK) و پاس سیویک (CVC) همگی به سه امتیاز رسیده‌اند. بالاترین ماه از نظر تعداد آدرس های فعال روزانه.

Bitcoin Cash، هارد فورک بیت کوین (BTC) که در سال ۲۰۱۷ از برترین دارایی ارزهای دیجیتال جدا شد، در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۲۲۹.۶۶ دلار معامله می شود. دارایی های رمزنگاری شده رتبه هفدهم بر اساس ارزش بازار تقریباً ۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته است.

Smooth Love Potion، نشانه‌ای که در اکوسیستم Axie Infinity (AXS) برای کسب پاداش و خرید موجودات در بازی نبرد آنلاین استفاده می‌شود، در زمان نوشتن این مقاله با قیمت ۰.۰۰۱۵۶ دلار معامله می‌شود. دارایی رمزنگاری شده در رتبه ۳۲۹ بر اساس ارزش بازار تقریباً ۸ درصد در روز گذشته افزایش یافته است.

MASK نشانه حاکمیتی مبتنی بر اتریوم (ETH) سازمان مستقل غیرمتمرکز Mask (DAO) است. شبکه ماسک یک پورتال غیرمتمرکز است که به کاربران امکان دسترسی به ویژگی های بلاک چین در بالای شبکه های اجتماعی موجود را می دهد. MASK در زمان نگارش مقاله با قیمت ۲.۶۶ دلار معامله می شود و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳ درصد کاهش یافته است.

Civic Pass خود را به‌عنوان راه حل مدیریت دسترسی و هویت چند زنجیره‌ای و دارای کیف پول برای قراردادهای هوشمند، DApps و شرکت‌های Web2 که وارد بخش بلاک چین می‌شوند، معرفی می‌کند.

توکن اصلی پروژه، CVC، در زمان نگارش ۰.۰۷۷ دلار معامله می شود. دارایی رمزنگاری شده در رتبه ۳۳۸ بر اساس ارزش بازار بیش از ۱.۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته است.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده