آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران Kaiko ریپل را ارزیابی می کنند: روند نزولی آگوست از کجا آمد؟

تحلیلگران Kaiko ریپل را ارزیابی می کنند: روند نزولی آگوست از کجا آمد؟

تحلیلگران Kaiko ریپل را ارزیابی می کنند: روند نزولی آگوست از کجا آمد؟

به گزارش زوم ارز، XRP، توکن بومی شبکه ریپل، در ماه اوت به شدت سقوط کرد و بیش از یک چهارم ارزش خود را ظرف یک ماه از دست داد.

این کاهش با وجود افزایش فعالیت تجاری و تصمیم مثبت دادگاه در ایالات متحده رخ داد.

طبق گزارش Kaiko، یک شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، میانگین حجم معاملات XRP در ماه گذشته ۴۶۲ میلیون دلار بود که چهار برابر بیشتر از بزرگترین آلتکوین های بعدی از نظر حجم معاملات، SOL و BNB.

XRP نتوانست شتاب خود را حفظ کند و از ۰.۷۵ دلار به ۰.۵۶ دلار در ماه آگوست سقوط کرد و عملکرد کمتری نسبت به بزرگترین آلتکوین ها مانند ETH، ADA و BNB داشت. کایکو این کاهش قیمت را به فشار شدید فروش در برخی از صرافی‌های بزرگ فراساحلی، به ویژه Upbit و OKX نسبت داد. در حالی که این دو پلتفرم بیشترین سهم از حجم فروش XRP را به خود اختصاص دادند، خرید در Coinbase در ماه اوت قوی‌تر بود.

Kaiko همچنین اشاره کرد که میانگین حجم معاملات XRP در Coinbase افزایش یافته است و از ده آلتکوین برتر پیشی گرفته است. این ممکن است نشان دهد که تقاضای خرید توسط معامله گران بزرگ در ایالات متحده انجام می شود که پس از تصمیم دادگاه در ماه ژوئیه دوباره به رمز دسترسی پیدا کردند.

با این حال، سهم توکن‌های XRP در بازارهای ایالات متحده در مقایسه با مبادلات خارج از کشور کمتر است. در حالی که XRP ششمین آلتکوین پرمعامله در ایالات متحده از نظر حجم معاملات انباشته است، در بازارهای خارج از کشور در صدر فهرست قرار دارد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده