آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کیف پول ادعایی جاستین سان ۴۱ میلیون دلار اتریوم خریداری کرد!😳

کیف پول ادعایی جاستین سان ۴۱ میلیون دلار اتریوم خریداری کرد!😳

کیف پول ادعایی جاستین سان ۴۱ میلیون دلار اتریوم خریداری کرد!

به گزارش زوم ارز، گزارش شده است که یک کیف پول مشکوک که گمان می‌رود متعلق به جاستین سان، مؤسس بلاکچین ترون، باشد، خرید قابل توجهی از اتریوم  انجام داده است. براساس یک توییت از سوی شرکت تحلیل بلاکچین Lookonchain، این کیف پول حدود ۱۲ ساعت قبل از صرافی ارز دیجیتال بایننس، ۱۳۷۸۰ ETH به ارزش تقریبی ۴۱.۲۴ میلیون دلار خریداری کرده است.

گزارش شده است که کیف پول مشکوک جاستین سان در کمتر از دو هفته به ارزش ۱۶۸,۳۶۹ ETH به ارزش ۴۸۷ میلیون دلار از بایننس و DEX خریداری کرده است. این خرید اخیر بخشی از نمونه بزرگتر خریدهای این کیف پول مشکوک است و در این هفته فعالیت‌های خرید قابل توجهی را نشان داده است.

در تاریخ ۲۳ فوریه، این کیف پول مشکوک ۱۸۶۱۶ ETH دیگر (معادل ۵۴.۵۷ میلیون دلار) به دارایی‌های خود از بایننس اضافه کرد. این خرید به دنبال خریدهای قبلی در تاریخ ۲۱ فوریه بود که در آن کیف پول ۱۲۷۰۲ ETH (36.9 میلیون دلار) و ۱۰۱۳۶ ETH (29.76 میلیون دلار) و در تاریخ ۱۹ فوریه خرید انبوهی از ۵۴۷۲۱ ETH به مبلغ ۱۵۴.۴ میلیون دلار را انجام داد. این خریدها در میان معاملات ثبت شده در تاریخ‌های قبلی قرار دارند.

روند انباشت اتریوم

فعالیت‌های کیف پول ادعایی جاستین سان، بنیانگذار TRON و یک شخصیت برجسته در حوزه ارزهای دیجیتال، بحث‌ها و گمانه‌زنی‌هایی را در جامعه کریپتو به وجود آورده است. در حالی که سان تراکنش‌ها را تایید نکرده است، اندازه و تعداد خریدها با حرکات سرمایه‌گذاران برجسته مانند او هماهنگی دارد.

این حمله خرید در زمانی رخ می‌دهد که اتریوم افزایش قابل توجهی در ارزش خود داشته است. قیمت اتریوم اخیراً از سطح ۳۰۰۰ دلار عبور کرده و در حال حاضر در حدود ۳۰۲۲ دلار قرار دارد. این نشانگر افزایش ۲.۱۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و افزایش قابل توجهی ۳۵.۸۸ درصدی در ۳۰ روز گذشته است. عملکرد سالانه نیز بسیار چشم‌گیر است، با افزایش قیمت اتریوم ۸۸.۶۲ درصد.

تجمع تهاجمی اتریوم و همزمان افزایش قیمت، تفسیرهای مختلفی را به همراه داشته است. برخی تحلیلگران پیشنهاد می‌دهند که این خریدهای بزرگ می‌تواند یک سیگنال صعودی برای اتریوم باشد و نشان دهنده اعتقاد قوی به قدرت بلندمدت این پلتفرم باشد. برخی دیگر حدس می‌زنند که این ممکن است بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر توسط جاستین سان یا افراد مرتبط با او باشد، شاید در رابطه با ETF اتریوم باشد و گمانه‌زنی‌های مربوطه.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده