آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جاستین سان ۲۰۰۰۰ اتریوم (ETH) را از Lido Finance رها کرد، چه خبر است؟

جاستین سان ۲۰۰۰۰ اتریوم (ETH) را از Lido Finance رها کرد، چه خبر است؟

جاستین سان ۲۰۰۰۰ اتریوم (ETH) را از Lido Finance رها کرد، چه خبر است؟

به گزارش زوم ارز، یک کیف پول رمزنگاری مرتبط با جاستین سان، یکی از بنیانگذاران Tron، حدود ۲۰۰۰۰ اتریوم (ETH) به ارزش تقریبی ۳۲.۴ میلیون دلار از Lido Finance، جابه جا شده است،

جاستین سان 20000 اتریوم (ETH) را از Lido Finance رها کرد، چه خبر است؟

این تراکنش، که در یک دسته انجام شد، توسط The Data Nerd، یک پلتفرم تجزیه و تحلیل، ضبط شد و در تاریخ ۵ اکتبر در X به اشتراک گذاشته شد. این است که اتریوم (ETH) تحت فشار است و به عملکرد در نمودار روزانه نگاه می کند.

افت اتریوم ۴ درصد، آیا خرس‌ها به عقب برمی‌گردند؟

ردیاب‌ها نشان می‌دهند که سکه طی سه روز تقریباً ۴ درصد کاهش یافته است، که فروشندگان ۲ اکتبر را تأیید می‌کند. قابل‌توجه، نمودار روزانه دارای یک میله دوتایی با کندل خرس در ۲ اکتبر است که خریداران اول اکتبر را کاملاً معکوس می‌کند.

این ترتیب نشان می‌دهد که خرس‌ها می‌توانند کنترل داشته باشند، به‌ویژه با توجه به کاهش قیمت در چند روز معاملاتی گذشته و سطح مشارکت در ۲ اکتبر که سکه سقوط کرد.

در تحلیل تکنیکال، ضررهای ناشی از افزایش حجم اغلب به مشارکت بالا اشاره دارد. اگر قیمت ها افزایش یابد، سکه مورد نظر می تواند افزایش یابد. برعکس، اگر میله حجم معاملات بالایی داشته باشد، فروش می تواند بدتر شود.

همچنین مشخص نیست که آیا جاستین سان قصد دارد پس از انتقال سکه ها به صرافی ها ETH را بفروشد. نقل و انتقالات رمزنگاری به صرافی‌های متمرکز، که از بسیاری از استیبل کوین‌ها مانند USDT و سایرین پشتیبانی می‌کنند، اغلب با فروش همراه است.

شرکت‌کنندگان بازار ممکن است چنین حرکاتی را به‌عنوان نزولی تفسیر کنند که باعث افزایش فروش و متعاقباً فشار بیشتر بر قیمت‌ها می‌شود. ETH اکنون به پایین ترین حد یک هفته ای رسیده است.

Data Nerd مشاهده می‌کند که آخرین باری که کیف پول ETH را به Huobi منتقل کرد، قیمت‌ها کاهش یافت، که از آن زمان به HTX تغییر نام داد. در ماه آگوست، این کیف پول ۵۰۰۰ ETH را به HTX منتقل کرد. این سپرده یک هفته قبل از سقوط قیمت اتریوم ۱۲٪ بود.

جاستین سان 20000 اتریوم (ETH) را از Lido Finance رها کرد، چه خبر است؟

قیمت‌های بیت‌کوین و اتریوم در اواسط آگوست به شدت کاهش یافت و باعث “انحلال آبشاری” شد که سرمایه‌گذاران را به وحشت انداخت. گاوهای ETH از آن زمان نتوانسته اند این ضررها را معکوس کنند. با توجه به حجم معاملات نسبتاً پایین در دو ماه گذشته، قیمت ها همچنان در محدوده معاملاتی ۱۷ آگوست قرار دارند که یک سیگنال نزولی است.

در اواخر فوریه ۲۰۲۳، جاستین سان ۱۵۰۰۰۰ ETH به ارزش تقریبی ۲۴۰ میلیون دلار در Lido Finance شریک شد. این انتقال همچنان بزرگترین تراکنش تک اقامتی است و ارائه‌دهنده سهام نقدینگی را مجبور می‌کند تا ویژگی محدودیت نرخ سهام را فعال کند، و مقدار سکه‌هایی را که می‌توان در آن به اشتراک گذاشت روی ۱۵۰۰۰۰ ETH محدود کرد.

Lido Finance گفت که این ویژگی بیشتر یک “دریچه ایمنی” است که “عوارض جانبی احتمالی مانند رقیق شدن جوایز را برطرف می کند، بدون نیاز به توقف صریح سپرده های سهام.”

تصویر ویژه از Canva، نمودار از TradingView


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده