آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

خبرهای خوب از صرافی Huobi (HTX)، مجددا فعالیت کنید!♨️

خبرهای خوب از صرافی Huobi (HTX)، مجددا فعالیت کنید!♨️

خبرهای خوب از صرافی Huobi (HTX)، مجددا فعالیت کنید!♨️

به گزارش زوم ارز، به گزارش Sun HTX، صرافی ارزهای دیجیتال مرتبط با کارآفرین دارایی دیجیتال جاستین سان پس از حمله هک، سرویس‌های واریز و برداشت بیت‌کوین را به صورت کامل بازیابی کرده است.

سان اعلام کرده است که همه ارزهای اصلی، از جمله بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، ترون (TRX) و تتر (USDT) در حال حاضر برای واریز و برداشت در صرافی HTX به طور کامل کاربردی هستند. این اطلاعیه در پلتفرم X (که قبلاً به نام توییتر شناخته می‌شد) منتشر شده است.

صرافی Poloniex که توسط HTX و جاستین سان حمایت می‌شود، به تازگی هدف دو حمله هک جداگانه قرار گرفته است که منجر به از دست رفتن بیش از ۱۱۰ میلیون دلار ارز دیجیتال شد. سان هفته گذشته تایید کرد که HTX در پلتفرم X مورد حمله قرار گرفته است. یکی از سخنگویان HTX اعلام کرد که در این حمله تقریباً ۳۰ میلیون دلار ارز دیجیتال از کیف پول صرافی به سرقت رفته است.

در خصوص این حادثه هک، جاستین سان در بیانیه‌اش اظهار کرد:

“اکثر اقدامات به پایان رسیده و ما قصد داریم به تدریج ارزهای باقی‌مانده را در چند روز آینده بازیابی کنیم و انتظار می‌رود که همه اقدامات تا هفته آینده تکمیل شود.”

*این توصیه سرمایه‌گذاری نیست.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده