آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Just In: دادگاه ایالات متحده وثیقه Changpeng ‘CZ’ Zhao را اصلاح کرد

تغییرات جدید در مورد وثیقه Changpeng ‘CZ’ Zhao در دادگاه ایالات متحده

به گزارش زوم ارز، دادگاه یک پرونده جدید در خصوص تغییرات در وثیقه Changpeng ‘CZ’ Zhao در ایالات متحده اعلام کرده است.

تصمیم دادگاه برای حفظ CZ در ایالات متحده

دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده در سیاتل، تصمیم گرفته است تا تا زمان رسیدن به حکم نهایی، Changpeng ‘CZ’ Zhao مدیر عامل سابق Binance، در ایالات متحده بماند. تمام تلاش‌های وکلای او برای بررسی وضعیت نتوانستند جوابگو باشند.

بعد از اعتراف به اتهامات و ترک صرافی ارزهای دیجیتال، CZ توقیف شد و از بازگشت به امارات متحده عربی ممانعت شد. با توجه به داشتن تابعیت دوگانه در کانادا و امارات، تیم حقوقی CZ تمام تلاش‌ها را برای جلوگیری از این امر انجام داد.

درخواست CZ برای حفظ اموالش رد شد و با توجه به ممنوعیت سفر به خارج از ایالات متحده، CZ باید به این مقررات پایبند باشد تا زمان صدور حکم. او فقط می‌تواند در داخل ایالات متحده سفر کند و این نیاز به اطلاع رسانی به موقع به خدمات پیش از محاکمه دارد.

مسئولیت پاسپورت CZ به مرجع شخص ثالث سپرده شده است

وزارت دادگستری امکان تغییر شرایط وثیقه CZ را مورد بررسی قرار داده است و به نظر می‌رسد این مسئله برای چانگ پنگ ژائو به نفع ختم نمی‌شود.

ضروری است که شخص موظف گذرنامه کانادایی خود را به یک فرد مسئول ثالث ارسال نماید. این شخص باید تحت نظر مشاور سوابق CZ استخدام شده باشد. منتظر می‌ماند که مدیر سابق Binance تمام گذرنامه‌ها و مدارک سفر مرتبط خود را به وکیل سوابق خود ارائه دهد. در صورت نیاز به ارائه سند شناسایی برای هر سفر، این شخص توسط رئیس سابق Binance همراهی می‌شود. نهاد مربوطه گذرنامه را به CZ ارائه نمی‌دهد مگر اینکه مجوز قبل از محاکمه و دادگاه صادر شود. طبق حکم دادگاه، چانگ‌پنگ ژائو تا پایان رسیدگی به پرونده اجازه درخواست یک گذرنامه جدید نخواهد داشت.

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده