آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اطلاعات شخصی ۴۵۱،۸۰۹ مشتری لو رفته است

اطلاعات شخصی 451،809 مشتری لو رفته است

اطلاعات شخصی ۴۵۱،۸۰۹ مشتری لو رفته است

به گزارش زوم ارز، JPMorgan Chase اعلام کرده است که نقض داده‌ها را کشف کرده است که بر اطلاعات شخصی نزدیک به نیم میلیون مشتری تأثیر گذاشته است. فایل‌های جدیدی که به دفتر دادستان کل ایالت مین ارجاع داده شده‌اند، نشان می‌دهد که بئر بانکی اخیراً با یک مشکل نرم‌افزاری مواجه شده است که از تاریخ ۲۶ آگوست ۲۰۲۱ فعال بوده است.

تغییرات این خطا به دسترسی غیرقانونی به اطلاعات مربوط به طرح بازنشستگی مشتریان با شماره ۴۵۱۸۰۹، از جمله نام، آدرس، شماره تأمین اجتماعی و شماره حساب بانکی، منجر می‌شود.

JPMorgan اعلام کرده است که اکنون این مساله را حل کرده است. به‌طور غلط، دسترسی کامل به چند “کاربر مجاز سیستم” که توسط مشتریان JPMorgan یا نمایندگان آنها استفاده می‌کردند، اعطا شده بود.

بانک ادعا می‌کند که هیچ نشانه‌ای از سوء استفاده از اطلاعات شخصی وجود ندارد و به مشتریان تحت تاثیر خدمات نظارت رایگانی به مدت دو سال از طریق Experian ارائه می‌دهد.

JPMorgan Chase این اولین بار نیست که نقصی در زیرساخت امنیتی خود را کشف کرده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در سال ۲۰۱۴، بانک اعلام کرد که یکی از بزرگترین حملات سایبری و نقض‌های داده را تجربه کرده است که بر حساب‌های ۷۶ میلیون خانوار و هفت میلیون کسب‌وکار کوچک تأثیر گذاشته است.

همانگونه که گزارشی از نیویورک تایمز اشاره کرد، تیم امنیتی JPMorgan نتوانست به درستی احراز هویت دو مرحله‌ای را بر روی یکی از سرورهای شبکه خود اعمال کند. این نقص منجر به نفوذ به آدرس‌های ایمیل، آدرس خانه و شماره تلفن مشتریان شد. این بانک اظهار کرد که هیچ شواهدی برای رخدادن نشت اطلاعات حساب کاربری در این حمله دیجیتال وجود ندارد.

منبع: dailyhodl.com


تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده