آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش JPMorgan Chase: مشتریان را به دلیل ناپدید شدن ۲۴۰۰۰ دلار متهم می‌کند!🤐

گزارش JPMorgan Chase: مشتریان را به دلیل ناپدید شدن ۲۴۰۰۰ دلار متهم می‌کند!🤐

گزارش JPMorgan Chase: مشتریان را به دلیل ناپدید شدن ۲۴۰۰۰ دلار متهم می‌کند!

به گزارش زوم ارز، بانک JPMorgan Chase پس از اتفاق ناگواری که در آن ۲۴۰۰۰ دلار از حساب بانکی یک زوج مشترک به طور ناگهانی ناپدید شد، به مشتریان خود اعتراف کرده است.

بر اساس گزارش پایگاه خبری WCMH که وابسته به شبکه NBC است، اریک نیکولاس و همسرش برندا ادعا می‌کنند که پول در چهار تراکنش ناخواسته از حساب بانکی مشترک آنها خارج شده و هیچ یک از آنها مجوزی برای این تراکنش‌ها نداشتند.

این زوج دو بار ادعا کرده‌اند و هر دو بار رد شده‌اند و بانک JPMorgan Chase اعلام کرده است که آنها مسئول هستند.

“ما هیچ چیز جز این را نداریم که بگوییم: «خب، تقصیر او بود، زیرا تلفن او هک شده بود» و ما واقعاً نمی‌دانیم چگونه این اتفاق افتاده است. اگر این کاری است که باید بگوییم که ما آن را انجام ندادیم، هر دوی ما به آزمون پلی‌گرافی شرکت خواهیم کرد…

ما به بازپرداخت مبالغی که از حساب ما سرقت شده است و یک روز با آن تماس خواهیم گرفت. من نمی‌خواهم از این وضعیت بهره‌برداری کنم، و قطعاً، همانطور که آنها ادعا می‌کنند، ما این کار را انجام ندادیم.”

WCMH با دفتر کنترل ارز (OCC) تماس گرفته است، که یک بیانیه درباره نقش آن در تضمین اینکه بانک‌ها به درستی با مشتریان خود برخورد می‌کنند، صادر کرده است.

“ما تشویق می‌کنیم هر مشتری که ممکن است نگرانی یا شکایتی درباره یکی از مؤسسات تحت نظارت ما داشته باشد، با گروه کمک به مشتری تماس بگیرد…

OCC انتظار دارد که بانک‌های تحت نظارت خود اطمینان حاصل کنند که هر گونه مشکلی که ممکن است به ضرر مشتریان منجر شود، به موقع برطرف و حل شود.”

اریک امیدوار است که OCC به انتهای این ماجرا برسد، اما خود را محدود نمی‌کند.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده