آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا کیف پول ها و انتقالات ارزهای دیجیتال ناشناس در اروپا ممنوع می شوند؟

آیا کیف پول ها و انتقالات ارزهای دیجیتال ناشناس در اروپا ممنوع می شوند؟

آیا کیف پول ها و انتقالات ارزهای دیجیتال ناشناس در اروپا ممنوع می شوند؟

به گزارش زوم ارز، بر اساس گزارشی اخیر از Finbold، ادعا شده است که اتحادیه اروپا (EU) استفاده از کیف پول‌های رمزنگاری شده با نگهبانی شخصی ناشناس برای پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده است.

پاتریک هانسن، مدیر استراتژی و سیاست شرکت stablecoin Circle، اظهار کرد که کیف پول‌های خود ذخیره‌سازی تحت قانون جدید ممنوع نمی‌شوند و پرداخت از آن‌ها نیز تحت تأثیر این قانون نخواهد بود. این اقدامات شامل انتقال به و از کیف پول‌های خودسرپرست، پرداخت‌های همتا به همتا (P2P)، نرم‌افزار و سخت‌افزار خودسرپرستی می‌شود که از مقررات ضد پولشویی (AMLR) مستثنی شده است.

با این حال، هانسن تأکید داشت که بسته به سیستم تاجر، پرداخت به بازرگانان از کیف‌های خودسرپرستی ممکن است دشوارتر باشد. وینی باربوسا، روزنامه‌نگاری که اولین بار در مورد ممنوعیت این پرداخت‌ها گزارش داده بود، افزود که قانون ممنوعیت پرداخت‌های رمزنگاری ناشناس را اعلام کرده اما مفاد دقیق آن برای پرداخت‌های دیگر هنوز مشخص نیست.

با این حال، بعضی از افراد معتقدند که این ممنوعیت به‌صورت ناگزیر همراه با سایر قوانین قبلی اجرا خواهد شد، در حالی که دیگران این امر را احتمالی نمی‌دانند.

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده