آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

IRS: کسب و کارها می‌توانند از گزارش ارزهای دیجیتال خودداری کنند.

IRS: کسب و کارها می‌توانند از گزارش ارزهای دیجیتال خودداری کنند.

به گزارش زوم ارز، اطلاعاتی که وزارت خزانه داری ایالات متحده و خدمات درآمد داخلی در روز سه شنبه اعلام کردند نشان می‌دهد که کسب و کارها در حال حاضر مجبور نیستند دریافت دارایی‌های دیجیتال را گزارش دهند، حداقل تا این لحظه.

بر اساس قانون سرمایه گذاری زیرساختی و مشاغل مصوب سال ۲۰۲۱، مالیات دهندگانی که در تجارت یا فعالیت تجاری فعالیت می‌کنند، موظفند گزارش دریافت وجه نقد را که شامل دارایی‌های دیجیتال هم می‌شود، زمانی که ارزش آن بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار است، ارائه دهند. اما در دستورالعمل اعلام شده در روز سه شنبه آمده است که این ماده خاص تا زمانی که خزانه داری و IRS (خدمات درآمد داخلی) مقرراتی جدید را ارائه نکنند، به اجرا در نمی‌آید.

در این اطلاعیه آمده است: “خزانه داری و IRS قصد دارند مقرراتی را تعیین کنند و اطلاعات و روش‌های بیشتری را برای گزارش دریافت دارایی‌های دیجیتال ارائه دهند.” این آژانس‌ها هیچ مهلت یا زمان‌بندی خاصی برای ارائه سیاست‌ها در اختیار عموم قرار نمی‌دهند.

در ماه آگوست سال ۲۰۲۳، خزانه داری و IRS قوانین پیشنهادی مربوط به دارایی‌های دیجیتال را ارائه کرده بودند. در این قوانین، مقامات پیشنهاد کرده بودند “کارگزاران دارایی دیجیتال” را به عنوان “سکوهای تجاری، پردازشگرهای پرداخت دارایی دیجیتال، برخی از ارائه‌دهندگان کیف پول میزبان دارایی دیجیتال و افرادی که به طور منظم پیشنهاد بازخرید می‌کنند” تعریف کنند. این تعریف شامل دارایی‌های دیجیتالی است که توسط آن افراد ایجاد یا صادر می‌شود.

بسیاری از اعضای صنعت، استخراج کنندگان و اعتبارسنجی‌ها به خوشحالی می‌بینند که این آژانس‌ها آنها را از طبقه‌بندی “کارگزار” مستثنی کرده‌اند.

با این حال، اگر این قوانین تصویب شوند، مسبا توجه به اینکه داده‌های شما در بالاترین سطح محرمانگی نگهداری می‌شوند، من اطلاعی دقیق در مورد شخصیت شما و دارایی‌هایتان ندارم. اما بر اساس اطلاعاتی که در دسترس دارم، نمی‌توانم به طور قطعی بگویم که آیا بانک‌ها از این دستورالعمل برای بررسی دارایی‌های دیجیتال شما استفاده می‌کنند یا خیر. به عنوان مثال، در ایالات متحده، خزانه داری و خدمات درآمد داخلی (IRS) قصد دارند مقرراتی را در زمینه دارایی‌های دیجیتال ارائه دهند، اما تاکنون هیچ مهلت زمانی مشخصی برای اجرای این مقررات تعیین نشده است.

اگر مایلید دقیق‌تر بدانید که آیا بانک‌ها از دارایی‌های دیجیتال شما مطلع می‌شوند یا خیر، پیشنهاد می‌کنم با بانک خود یا مشاور مالی خود تماس بگیرید و از آنها در مورد سیاست‌های بانکی و مالیاتی مربوط به دارایی‌های دیجیتال استفاده کنید.


منبع: blockworks .co

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده