آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

راه‌اندازی IOTA v1.0.0-alpha.2: نوآوری‌های بزرگ در حوزه DLT برای آینده

راه‌اندازی IOTA v1.0.0-alpha.2: نوآوری‌های بزرگ در حوزه DLT برای آینده

به گزارش زوم ارز، در طول Zebra DevCon 2023، خوزه مانوئل کانترا از بنیاد IOTA بینش‌هایی را در مورد تأثیر تحول‌آفرین همکاری با Zebra در تجارت، به‌ویژه از طریق اجرای گذرنامه‌های محصول دیجیتال  ارائه کرد. Cantera نقش مقیاس پذیری IOTA را در ایجاد این تغییر انقلابی برجسته کرد.

Cantera جزئیات مشارکت با Zebra را بررسی کرد و بر ایجاد DPPهایی که ریشه در اعتماد و شفافیت در زنجیره ارزش دارند تأکید کرد. Cantera به عنوان کارشناس ارشد ICT و مشاور در بنیاد IOTA، با تمرکز بر ابتکارات کلیدی مانند مشارکت با کمیسیون اروپا تحت PCP خدمات بلاک چین اتحادیه اروپا، نقشی محوری در رهبری فنی استراتژیک ایفا می کند.

در آخرین گزارش خود که پنجشنبه گذشته منتشر شد، بنیاد IOTA نقاط عطف مهمی را برجسته کرد، از جمله شروع کمپین معرفی IOTA 2.0، تأسیس اولین بنیاد فناوری دفتر کل توزیع شده تحت نظر مقامات امارات متحده عربی، و معرفی ShimmerEVM. .

با توجه به پیشرفت‌های کیف پول، انتشار Firefly IOTA 2.0.0 در سه ماهه چهارم یک دستاورد قابل توجه بود زیرا جامعه به سمت کیف پول Firefly پیشرفت کرد. این نسخه نقش مهمی در پشتیبانی از ارتقای Mainnet Stardust ایفا کرد و دارای پیشرفت‌های مربوط به NFT، توکن‌های بومی و ابزارهای مختلف توسعه‌دهنده بود.

آوردن دارایی های توکن شده Cardano به BUILD.5 IOTA

در یک همکاری استراتژیک، انجمن BUILD.5 IOTA و @nmkr_io در حال ایجاد همکاری برای ادغام دارایی‌های Tokenized Cardano در پلتفرم سازمانی BUILD.5 هستند. این همکاری از تخصص #NMKR در زمینه NFT‌های مبتنی بر Cardano و توکن‌سازی دارایی بهره می‌برد.

هدف این همکاری، توانمندسازی شرکت‌ها با گزینه‌های پیشرفته برای ایجاد دوقلوهای دیجیتال است. این نشان‌دهنده گسترش قابل توجهی از قابلیت‌ها در فضای بلاکچین است. آدام کوندرات، توسعه‌دهنده اصلی و خالق پلتفرم BUILD.5، درباره این توسعه صحبت کرده است:

«فلسفه طراحی و رویکرد NMKR در ایجاد از طریق چالش‌های کنونی که در web3 با آن مواجه است، برای ما مناسب بود. افزودن ویژگی‌های NFT و توکن‌سازی آن‌ها اکنون به مشتریان سازمانی ما توانایی بیشتری برای ایجاد دوقلوهای دیجیتال در Cardano می‌دهد و دسترسی و تأثیر پروژه‌های ما و L1 را که آن‌ها پشتیبانی می‌کنند افزایش می‌دهد.»

با همکاری NMKR، BUILD.5، یک توسعه‌دهنده برجسته و متخصص در NFT مبتنی بر Cardano و توکن‌سازی دارایی، قصد دارد قابلیت‌های دوقلوی دیجیتال خود را با گسترش پشتیبانی از بلاکچین Cardano گسترش دهد. این اتحاد استراتژیک محدوده پیشنهادات را برای راه حل‌های دوقلوی دیجیتال در اکوسیستم بلاکچین افزایش می‌دهد.

ساخت زنجیره‌های ارزش شفاف و IOTA 2.0

در طول Zebra DevCon 2023، خوزه مانوئل کانترا از بنیاد IOTA نگاهی به تأثیر تحول‌آفرین همکاری با Zebra در حوزه تجارت، به ویژه از طریق اجرای گذرنامه‌های محصول دیجیتال، ارائه کرد. کانترا نقش مقیاس‌پذیری IOTA در ایجاد این تغییر انقلابی برجسته را برجسته کرد.

کانترا به جزئیات مشارکت با Zebra پرداخت و بر اهمیت ایجاد DPPهایی که بر پایه اعتماد و شفافیت در زنجیره ارزش تأکید دارند، تمرکز کرد. به عنوان کارشناس ارشد ICT و مشاور در بنیاد IOTA، کانترا نقش محوری در رهبری فنی استراتژیک، با تمرکز بر ابتکارات کلیدی مانند مشارکت با کمیسیون اروپا تحت PCP خدمات بلاکچین اتحادیه اروپا، ایفا می‌کند.

در گزارش اخیر خود که در روز پنجشنبه منتشر شد، بنیاد IOTA به نقاط عطف مهمی اشاره کرد. این شامل آغاز کمپین معرفی IOTA 2.0، تأسیس اولین بنیاد تکنولوژی دفتر کل توزیع شده  تحت نظر مقامات امارات متحده عربی و معرفی ShimmerEVM بود.

با توجه به پیشرفت‌های کیف پول، انتشار Firefly IOTA 2.0.0 در چهارمین سه‌ماهه سال بود که به عنوان یک دستاورد قابل توجه محسوب شد. این نسخه نقش مهمی در پشتیبانی از ارتقای Mainnet Stardust ایفا کرد و از پیشرفت‌های مرتبط با NFT، توکن‌های بومی و ابزارهای توسعه‌دهنده مورد استفاده قرار گرفت.


منبع: crypto-news-flash.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده