آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معرفی امکانات شگفت انگیز صرافی ارز‌پلاس 

معرفی امکانات شگفت انگیز صرافی ارز‌پلاس 

معرفی امکانات شگفت انگیز صرافی ارز‌پلاس 

بسیاری از تریدرها و سرمایه‌گذاران حوزه کریپتو کارنسی برای فعالیت در این بازار جذاب، از خدمات صرافی‌های آنلاین استفاده می‌کنند و یکی از محبوب‌ترین این بسترها، صرافی محبوب ارز‌پلاس است.

ما در این محتوا به معرفی این صرافی ایرانی و برخی از امکانات آن خواهیم پرداخت و در پایان هم مزایای استفاده از خدمات متنوع آن را بیان می‌کنیم.

معرفی صرافی ارز‍‌پلاس

ارز‌پلاس یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که از سال ۱۴۰۰ با هدف ارائه خدمات به تریدرها و سرمایه‌گذاران ایرانی بازار رمز‌ارزها ایجاد شد.

این صرافی با بهره‌گیری از دانش نیروهای متخصص خود طیف وسیعی از خدمات جذاب را به کاربران خود ارائه می‌دهد و با رصد مداوم این حوزه و نیازهای کاربران خود، در صدد ارائه خدمات بروز و باکیفیت به آن‌ها است.

برخی از بهترین امکانات صرافی ارز‌پلاس

بسیاری از تریدرها به دلیل امکاناتی که صرافی ارز دیجیتال ارز‌پلاس در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد از خدمات این بستر استفاده می‌کنند که برخی از مهم‌ترین این امکانات شامل موارد زیر است:

 • این صرافی با پشتیبانی از حدود ۲۰۰ رمز‌ارز مختلف، امکان خرید و فروش آن‌ها را برای کاربران خود فراهم می‌کند و شما می توانید در کمتر از یک دقیقه در این صرافی احراز هویت کنید و خرید تتر و بیت کوین تا ارزهای ترند بازار را  انجام داده و با معامله آن‌ها به سود مناسبی برسید.
 • ارز‌پلاس امکان کسب درآمد منفعلانه با استکینگ رمز‌ارز را برای کاربران خود فراهم کرده‌است، در این روش افراد می‌توانند با سپرده‌گذاری رمز‌ارز خود، برای یک دوره زمانی مشخص، سود به صورت ارز دیجیتال دریافت کنند.
 • این صرافی معتبر دارای سایت و اپلیکیشن با رابط کاربری بسیار ساده و جذاب است که کاربران به راحتی می‌توانند با استفاده از آن‌ها در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنند و به درآمد مناسبی برسند.
 • این صرافی معتبر امکان انجام معاملات هوشمند را برای کاربران خود فراهم کرده‌است، افراد با استفاده از این سیستم می‌توانند با الگوریتم‌های حرفه‌ای و ربات‌های هوشمند در بازار رمز‌ارزها معامله کنند و درآمد بسیار بالایی کسب کنند.
 • کاربران در پنل مدیریت حساب کاربری خود در این صرافی می‌توانند خدمات بسیاری متنوع و جذابی مثل معاملات سریع و حرفه‌ای، خرید آنی و تاریخچه آخرین معاملات خود را مشاهده کنند.
 • این صرافی دارای بخش پشتیبانی آنلاین است که به صورت شبانه‌روزی به پرسش‌های کاربران برای استفاده از خدمات متنوع این صرافی پاسخ می‌دهد.
 • ارز‌پلاس به عنوان یک صرافی معتبر ارزهای دیجیتال، دارای یک کیف پول اختصاصی است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن به راحتی دارایی‌های دیجیتال و نقدی خود را در این صرافی مدیریت کنند.

مزایای استفاده از صرافی ارز دیجیتال ارز‌پلاس

استفاده از خدمات متنوع صرافی ارز‌پلاس مزایای بسیار جذابی دارد و به همین دلیل هم بسیاری از تریدرها این صرافی را برای فعالیت در بازار کریپتو کارنسی انتخاب می‌کنند.

از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات صرافی ارز‌پلاس، برای تریدرها و سرمایه‌گذاران مارکت جذاب کریپتو کارنسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این صرافی برای ارائه خدمات متنوع خود مثل خرید و فروش ارز دیجیتال ، کمترین میزان کارمزد را نسبت به سایر بسترهای آنلاین معامله رمز‌ارزها دریافت می‌کند که این ویژگی برای تریدرها که معاملات زیادی را انجام می‌دهند مزیت بسیار مهم محسوب می‌شود.
 • برای شروع فعالیت در این صرافی، کاربران باید بعد از ثبت نام، احراز هویت کنند که فرآیند احراز هویت در ارز‌پلاس بسیار راحت بوده و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.
 • یکی از چالش‌های بزرگ فعالان بازار کریپتو کارنسی که در ایران ساکن هستند چالش‌های متعددی است که به دلیل تحریم بودن ایران برای آن‌ها ایجاد می‌شود، صرافی ارز‌پلاس با درک این چالش بزرگ برای تریدرهای ایرانی، امکان فعالیت بدون ریسک آن‌ها را در این بازار جذاب و پرسود فراهم کرده‌است.
 • یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های فعالان حوزه کریپتو کارنسی، از دست دادن دارایی‌های دیجیتال خود به دلیل به سرقت رفتن اطلاعات شخصی، هک حساب کاربری و یا هر مسئله امنیتی دیگری است؛ ارز‌پلاس به عنوان یک صرافی معتبر از امنیت بسیار بالایی برخوردار است که همین ویژگی یک مزیت بسیار بزرگ برای این صرافی محسوب می‌شود.

سخن آخر

صرافی ارز‌ دیجیتال ارز‌پلاس یکی از پرطرفدارترین بسترهای فعالیت در بازار جذاب کریپتو کارنسی است که بسیاری از تریدرها و سرمایه‌گذاران ایرانی این حوزه از خدمات متنوع آن استفاده می‌کنند، این صرافی محبوب ایرانی از سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در حوزه ارزهای دیجیتال آغاز کرده و همواره به دنبال بهبود کیفیت خدمات خود به کاربرانش بوده‌است.

این بستر محبوب خدمات جذابی مثل امکان خرید و فروش حدود ۲۰۰ رمز‌ارز مختلف، کسب درآمد منفعلانه از طریق استکینگ ارز دیجیتال، ربات معامله‌گر هوشمند، سایت و اپلیکیشن با رابط کاربری جذاب و کیف پول اختصاصی دارد  که در این محتوا در مورد هر یک از این مزایا به صورت مفصل صحبت کردیم.

این بستر جذاب در کنار امکانات جذابی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد مزایایی مثل کارمزد پایین، احراز هویت ساده در سریع‌ترین زمان ممکن و امنیت بالا دارد و کاربران ساکن ایرانی هم بدون نگرانی بابت تحریم‌های ایران می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.

واحد تبلیغات
واحد تبلیغات
واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده