آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معرفی سایت ارز‌اکس و برخی از جذاب‌ترین امکانات آن

معرفی سایت ارز‌اکس و برخی از جذاب‌ترین امکانات آن

معرفی سایت ارز‌اکس و برخی از جذاب‌ترین امکانات آن

یکی از بهترین بسترهای برای فعالیت در بازار پرسود کریپتو کارنسی سایت ارز‌اکس است که امکانات بسیار جذابی دارد و استفاده از آن برای تریدرها و سرمایه‌گذاران کریپتو کارنسی مزایای فراوانی دارد.

ما در این محتوا ضمن معرفی سایت محبوب ارزکس ، برخی از جذاب‌ترین امکانات آن را معرفی خواهیم کرد و در پایان هم در مورد مزایای استفاده از این بستر برای فعالیت در مارکت ارزهای دیجیتال توضیحاتی خواهیم داد.

معرفی سایت ارز‌اکس

ارز‌اکس از سال ۹۷ با هدف ارائه خدمات متنوع به سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال و تریدرها راه‌اندازی شد، این سایت همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات، با بهره‌گیری از تخصص نیروهای خبره خود و انجام مطالعات دقیق در بازار ارزهای دیجیتال بوده‌است.

برخی از امکانات جذاب ارز‌اکس

استفاده از سایت ارز‌اکس برای فعالیت در بازار کریپتو کارنسی مزایای بسیار جذابی دارد که در ادامه این بخش برخی از مهم‌ترین این مزیت‌ها را بیان خواهیم کرد.

مقایسه قیمت رمز‌ارز در صرافی‌های مختلف

با استفاده از ارز‌اکس می‌توانید قیمت خرید یا فروش ارز دیجیتال در صرافی‌های مختلف را مشاهده کنید و

 و با مقایسه آن‌ها، ارز دیجیتال را با پایین‌ترین قیمت خریداری  کرده و به بالاترین نرخ به فروش برسانید که به این کار در اصطلاح آربیتراژ گویند.

در روش کسب درآمد به روش آربیتراژ تریدرها با مقایسه قیمت یک ارز دیجیتال مشخص در چند صرافی مختلف، رمز‌ارز مورد نظر را با پایین‌ترین قیمت از یک صرافی خریداری کرده و آن را در یک صرافی دیگر با قیمت بیشتری به فروش رسانده و از این طریق کسب درآمد می‌کنند؛ به عنوان مثال تریدرها می‌توانند با انتخاب بهترین سایت ها برای خرید تتر با پایین‌ترین قیمت و فروش آن با قیمت بیشتری در یک صرافی دیگر سود به دست بیاورند.

به عنوان مثال برای کسب درآمد از طریق روش آربیتراژ بیت کوین در ارز‌اکس با بررسی صرافی‌های مختلف می‌توان فهمید که بهترین سایت برای خرید بیت کوین ، نوبیتکس است و صرافی هلواکس هم بیت کوین را با بالاترین قیمت خریداری می‌کند بنابراین با خرید بیت کوین از صرافی نوبیتکس و فروش آن در هلواکس می‌توان سود به دست آورد.

مشاهده امکانات و ویژگی‌های صرافی‌های مختلف و نظرات کاربران درباره آن‌ها

ارز‌اکس اطلاعات مفیدی در مورد خدمات صرافی‌های مختلف به تریدرها ارائه می‌دهد که از جمله این این اطلاعات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارز‎اکس تعداد ارزهای دیجیتالی که هر صرافی پشتیبانی می‌کند را نمایش می‌دهد
  •  این سایت میزان کارمزد هر صرافی برای خرید و فروش کریپتو کارنسی را نمایش می‌دهد که با بررسی آن می‌توان از خدمات بسترهایی که کارمزد کمتری دریافت می‌کنند استفاده کرد البته باید توجه داشت که امنیت و کیفیت خدمات مهمتر از میزان کارمزد دریافتی توسط صرافی است.
  • از طریق این بستر می‌توان از قدمت هر صرافی مطلع شد، هر چه قدمت صرافی بیشتر باشد احتمالا اعتبار آن هم بیشتر خواهد بود.
  • یکی از چالش‌های مهم تریدرها احراز هویت در بسترهای مختلف است، ارز‌اکس مدت زمان احراز هویت در هر صرافی  را هم نمایش می‌دهد.
  • از طریق ارزاکس می‌توان در مورد این که آیا هر صرافی دارای کیف پول اختصاصی یا اپلیکیشن است مطلع شد.

از طریق این سایت علاوه بر اطلاعات مفیدی که در لیست بالا به آن‌ها اشاره کردیم می‌توانید نظرات کاربران در مورد عملکرد هر صرافی را مشاهده کنید و بر اساس همین موارد بهترین صرافی را برای خرید و فروش رمز‌ارز انتخاب کنید.

اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال و صرافی‌ها

تغییرات در دنیای پرنوسان کریپتو کارنسی سرعت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل هم بروز بودن برای موفقیت در این حوزه اهمیت بسیار بالایی دارد؛ ارز‌اکس هم به عنوان یکی از سایت‌های معتبر در حوزه ارزهای دیجیتال، آخرین اخبار این حوزه را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

دسترسی به انواع تحلیل تکنیکال و فنی 

ارز‌اکس برای کمک به سودآوری بیشتر تریدرها انواع تحلیل‌های تکنیکال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد؛ با استفاده از این آنالیزها، افراد می‌توانند نقاط مناسب برای خرید رمز‌ارز و فروش آن را شناسایی کنند و به سود بیشتری برسند.

استفاده از ماشین حساب برای محاسبه ارزش روز دارایی‌های دیجیتال 

یکی از امکانات جذاب ارز‌اکس بخش ماشین حساب آن است که با استفاده از آن می‌توانید ارزش روز دارایی‌های دیجیتال خود را به صورت لحظه‌ای محاسبه کنید.

قوانین و مقررات سایت ارز‌اکس برای همکاری با صرافی‌ها

ارز‌اکس بستری را برای ارتباط بین تریدرها و صرافی‌های دیجیتال فراهم کرده است ولی این سایت برای جلوگیری از ضرر و زیان کاربران خود و افزایش اعتماد آن‌ها، قوانین و مقرراتی را وضع کرده است که برخی از این قوانین شامل موارد زیر است:

  • صرافی‌ها برای همکاری با ارز‌اکس باید حداقل ۶ ماه در حوزه کریپتو کارنسی فعالیت داشته باشند زیرا امکان ایجاد چالش‌های مختلف برای صرافی‌های تازه تاسیس بیشتر است.
  • ارز‌اکس اطلاعات مربوط به هر صرافی و قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف را از طریق خود صرافی دریافت می‌کند، در صورتی که صرافی اطلاعات نادرستی را اعلام کند ابتدا به صرافی اخطار داده می‌شود و در صورت عدم اصلاح این مشکل، سایت همکاری خود با صرافی را خاتمه می‌دهد.
  • سایت صرافی باید دارای راه‌های ارتباطی معتبر مثل شماره تلفن و آدرس باشد تا در صورت بروز مشکل برای کاربران، بتوان با بخش پشتیبانی آن مجموعه ارتباط برقرار کرد؛ اگر این اطلاعات در سایت صرافی وجود نداشته باشد ارز‌اکس امکان همکاری با آن مجموعه را نخواهد داشت.

سخن آخر

ارز‌اکس یکی از سایت‌های معتبر برای فعالیت در بازار جذاب کریپتو کارنسی است که از طریق آن می‌توان با صرافی‌های مختلف فعال در حوزه رمز‌ارزها آشنا شد و از طریق همین صرافی‌ها با خرید و فروش ارز دیجیتال سود به دست آورد.

این سایت امکانات جذابی مثل مقایسه قیمت ارز دیجیتال در صرافی‌های مختلف، مشاهده ویژگی‌های هر صرافی، انتشار آخرین اخبار حوزه ارزهای دیجیتال، ارائه انواع تحلیل‌های تکنیکال، امکان محاسبه ارزش روز دارایی دیجیتال با استفاده از ماشین حساب را فراهم کرده است که ما در این محتوا به صورت مفصل در مورد این امکانات جذاب با شما عزیزان صحبت کردیم.

واحد تبلیغات
واحد تبلیغات
واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید