آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معرفی ۵ ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

معرفی 5 ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

معرفی ۵ ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

معتبر ترین کوین های بازار ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت کدام است؟ یافتن ارز های دیجیتال با دید آینده نگری کار دشواری است زیرا که بایستی تمام جوانب یک ارز دیجیتال و پشتوانه و مسیر آن بررسی شود و با تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال عملکرد ارز ها را پیشبینی کرد در این مطلب به معرفی ۵ ارز دیجیتال معتبر برای سرمایه گذاری در بلند مدت می پردازیم .

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

 بررسی آینده بازار ارز دیجیتال

هر چند که بازار ارز دیجیتال به نسبت بقیه بازار های مالی نوپاست ، اما با حمایت سرمایه گذاران توانسته است به بخش جدایی ناپذیری از بازار های مالی تبدیل شود . بازار های ارز دیجیتال همواره شاهد روند های صعودی و نزولی در چرخه های مختلف بوده است ، در حال حاضر کمتر از ۷۰ تا هاوینگ بیت کوین باقی مانده است و همچنین با اخبار راه اندازی صندوق های قابل معامله بورس بیت کوین (ETF) بازار در روند صعودی مطلوبی قرار گرفته است.

هر چند که موارد مختلف زیادی در سال ۲۰۲۴ می تواند بر روی بازار ارز های دیجیتال تاثیر مثبت و یا منفی بگذارد به طور کلی انتظار می رود که شرایط این بازار در سال ۲۰۲۴ بهبود پیدا کرده و شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران فراهم کند ، اما یکی از مهم ترین مسائل در این زمینه انتخاب درست ارز دیجیتال برای خرید و سرمایه گذاری است ، در ادامه برخی از ارز های دیجیتال آینده دار مناسب برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را معرفی و بررسی می کنیم.

خرید بیت کوین

بیت کوین اولین و معتبرترین ارز دیجیتال در بازار است ، مفهوم بازار کریپتو با بیت کوین پیوند خورده است و تقریبا تمامی افراد این بازار را با این نام میشناسند ؛ بیت کوین توانسته است یک جامعه جهانی ایجاد کند و یک مبنای مفهومی را پایه گذاری کند که در ادامه توسط هزاران پروژه دیگر الهام گیری شد.

خرید بیت کوین یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال می باشد . ارزش بیتکوین به محبوب بودن آن وابسته است اما عرضه محدود بیت کوین علتی دیگر برای ارزشمند بودن آن است ، بیت کوین یکی از بهترین و معتبر ترین ارز ها برای سرمایه گذاری است هر چند که نوسان و رشد آن به نسبت آلت کوین ها کمتر است اما از پشتوانه و اعتبار بیشتری برخوردار است ، با توجه به هاوینگ بیت کوین ، سال ۲۰۲۴ برای سرمایه گذاری بر روی بیت کوین فرصت بسیار مناسبی است.

مزایای خرید بیت کوین

 • استفاده به عنوان یک دارایی ارزشمند
 • سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت
 • اطمینان بیشتر و کاهش ریسک سرمایه گذاری نسبت به بقیه کوین ها
 • تبادل مستقیم و بدون واسطه
خرید بیت کوین
خرید بیت کوین

خرید اتریوم

اتریوم بر خلاف بیت کوین که به عنوان یک جایگزین ارز های سنتی و گزینه ای برای مبادله و ذخیره دارایی ها طراحی شده است ، یک بلاکچین گسترده با کاربرد های بسیار زیاد است. قبل از خرید اتریوم بایستی بدانید اتریوم در زمینه های متعددی مانند قرارداد های هوشمند ، Defi و همینطور NFT ها کاربرد دارد، تفاوت عمده دیگر اتریوم با بیت کوین در نامحدود بود عرضه از طریق اجماع است و شبکه تعداد کوین های اتریوم را برای امنیت شبکه مشخص می کند.

آینده اتریوم مسیری پر از به روزرسانی های متنوع با هدف مقیاس پذیرتر شدن شبکه و بالا بردن امنیت این شبکه است ، با توجه به مقبولیت اتریوم در بازار ارز های دیجیتال شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری بر روی اتریوم فراهم شده است .

مزایای خرید اتریوم

 • اجرای قرارداد های هوشمند در شبکه اتریوم
 • توسعه پذیری بالای اتریوم
 • جامعه فعال و قدرتمند
 • برنامه های پیشرفت و نقشه راه و به روزرسانی های دقیق
 • امکان توسعه و برنامه نویسی قرارداد های هوشمند در بستر اتریوم
خرید اتریوم
خرید اتریوم

خرید شیبا

شیبا اینو یکی از ارز های دیجیتال به اصطلاح میم کوین است که عملا کاربرد ویژه و خاصی را ارائه نمی دهد اما علاقه کاربران به آن باعث شده است تا به طرز ناباورانه ای در بین ۲۰ ارز برتر بازار قرار گیرد ، پس از محبوبیت ارز شیبا کاربرد های متعددی برای آن ایجاد شد ، شیبا یکی از روش های پرداخت متعدد در حوزه کریپتو است و همینطور یک صرافی غیرمتمرکز با نام شیبا سواپ راه اندازی کرده است.

خرید شیبا اینو به نسبت کوین های معتبر بازار از ریسک بیشتری برخوردار است اما طرفداران این ارز معتقد هستند که شیبا قاتل دوج کوین خواهد بود و رشد بیشتری در انتظار این ارز خواهد بود.از مزایای خرید شیبا ارز میتوان به قیمت بسیار پایین ، سازگاری با بلاکچین اتریوم ، محبوبیت و لیست شدن در تمامی صرافی های معتبر و پشتیبانی جامعه بزرگ آن اشاره کرد.

خرید بایننس کوین

بایننس کوین یا همان BNB ارز دیجیتال صرافی بزرگ بایننس است که از قرارداد های هوشمند برای برای جابه جایی توکن ها استفاده می کند. صرافی بایننس یکی از معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال است که از محبوبیت بالایی برخوردار است.رمزارز بایننس کوین بر بستر بلاکچین اختصاصی بایننس طراحی شده است و از الگوریتم اجماع استفاده می کند.

آینده پروژه بایننس کوین با توجه به جایگاه و اهمیت بالای صرافی بایننس ، آینده مطلوبی خواهد بود چرا که این ارز کوین شبکه رسمی بایننس و اعتبار این صرافی است ، و از طرفی دیگر احساسات سرمایه گذاران نسبت به این رمز ارز در طول مدت حضور خود در این بازار بسیار مثبت بوده است و یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری محسوب می شود.

مزایای خرید بایننس کوین

 • کارمزد پایین این شبکه
 • امنیت بالای شبکه بایننس کوین
 • سرعت بسیار بالای معاملات
خرید بایننس کوین
خرید بایننس کوین

خرید سولانا

سولانا یا همان SOL یک پلتفرم بلاکچینی سریع و کارآمد است که برای توسعه و اجرای برنامه های غیر متمرکز طراحی شده است ، هدف این پلتفرم رفع محدودیت های بلاکچین های دیگر با فناوری های نوآورانه است ، مهم ترین ویژگی سولانا سرعت پردازش بالا برای برنامه های متعدد مانند بازی ، خدمات مالی و سایز فعالیت هایی است که نیاز به سرعت و امنیت در آن ها محسوس است.

خرید سولانا با توجه به امکانات و تکنولوژی این پروژه یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری است . از مزایای این پلتفرم می توان به حمایت تعداد زیادی از سرمایه گذاران ، آسان سازی استفاده از اینترنت اشیا و WEB.3 ، کارمزد پایین تراکنش ها و مقیاس پذیری بالا اشاره کرد .

جمع بندی

فرصت های معاملاتی و سرمایه گذاری زیادی در بازار ارز های دیجیتال وجود دارد ، در این مطلب به بررسی ۵ فرصت معاملاتی برای سال ۲۰۲۴ پرداختیم ، هر چند که توصیه ما به شما بررسی دقیق و تحلیل کامل ارز دیجیتال و در نظر گرفتن ریسک معاملات است ، همیشه در نظر بگیرید که سود و ضرر هنگفت در این بازار امکان پذیر است چرا که بازار ارز دیجیتال از ریسک بالایی برخوردار است.

واحد تبلیغات
واحد تبلیغات
واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده