آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل جذاب در آینده‌ی معاملات بیت‌کوین در Binance

تحلیل جذاب در آینده‌ی معاملات بیت‌کوین در Binance

تحلیل جذاب در آینده‌ی معاملات بیت‌کوین در Binance

به گزارش زوم ارز، وضعیت قراردادهای آتی بیت کوین در بایننس در حال حاضر به صورت مختلط است و قیمت بیمه آن بیش از ۲۰۰۰ دلار است.

به گفته یک تحلیلگر، این پدیده به عنوان یک سیگنال مثبت برای قیمت بیت کوین در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ تفسیر می‌شود. بیایید به تمام جزئیات زیر بپردازیم.

خلاصه:

  • بایننس: معاملات آتی بیت کوین نشان می‌دهند که حق بیمه بیش از ۲۰۰۰ دلار برای مارس ۲۰۲۴ وجود دارد.
  •  پیش‌بینی‌های بازار: یک رشد قابل توجه تا مارس پیش‌بینی می‌شود.
  •  بیت کوین در سال ۲۰۲۴ در حال افزایش است: انتظارات رشد برای ETF ها و حرکت شرکت.

بایننس: معاملات آتی بیت کوین نشان دهنده حق بیمه بیش از ۲۰۰۰ دلار برای مارس ۲۰۲۴ است

همانطور که پیش‌بینی شده بود، قراردادهای آتی بیت کوین در بایننس حاوی حق بیمه قابل توجهی بیش از ۲۰۰۰ دلار هستند که در پایان ماه مارس منقضی می‌شوند.

به گفته یک تحلیلگر، این شرایط نشان می‌دهند که بازار انتظار دارد قیمت بیت کوین در فصل بهار افزایش یابد.

وقتی قراردادهای آتی با ارزشی بالاتر از قیمت فعلی دارایی معامله می‌شوند، به آن “contango” گفته می‌شود.

این وضعیت نشان دهنده انتظار بازار برای افزایش قیمت دارایی قبل از انقضای قراردادهای آتی است که در این مورد در تاریخ ۲۹ مارس تنظیم شده است.

رئیس بازارهای YouHodler، Ruslan Lienkha، وضعیت فعلی contango را به عنوان “سیگنال صعودی واضح” برای بیت کوین تفسیر کرده است.

او همچنین تاکید کرده است که سرمایه‌گذاران نهادی از معاملات آتی برای محافظت از قیمت بیت کوین استفاده می‌کنند و به چشم‌انداز رشد اعتماد دارند.

Lienkha در نهایت نشان داد که این سرمایه‌گذاران مایل به پرداخت حق بیمه اضافی برای تثبیت قیمت فعلی در پیش‌بینی خرید دارایی‌های آینده هستند، به خصوص با توجه به تایید احتمالی ETF‌های نقطه‌ای اضافی در بیت کوین.

پیش بینی های بازار: یک اوج قابل توجه تا مارس

به طور پیش‌بینی شده، داده‌های The Block نشان می‌دهد که حق بیمه قراردادهای آتی بیت کوین به طور قابل توجهی افزایش یافته است، که نشانگر پیش‌بینی رشد قیمت تا پایان ماه مارس است.

علاوه بر این، همانطور که توسط داشبورد داده The Block منتشر شده است، تفاوت بین قیمت نقدی و قیمت آتی بیت کوین به سطح بیشترین مقدار تاریخی خود رسیده است.

بر اساس داده‌های مربوط به قراردادهای آتی سه ماهه در بایننس که در ماه مارس منقضی می‌شوند، نرخ روزانه سالانه بیت کوین به بیش از ۲۰٪ رسیده است.

Luuk Strijers، مدیر ارشد بازرگانی Deribit، توضیح داد که افزایش در پایه نشان‌دهنده انتظار بازار برای افزایش قیمت لحظه‌ای است.

در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین برای مدت کوتاهی به بیشترین سطح سالانه بیش از ۴۵,۸۰۰ دلار رسید که ناشی از افزایش گمانه‌زنی‌ها در مورد تأیید نظارتی ETF‌های بیت کوین نقدی ایالات متحده بود.

با این حال، طبق آخرین داده‌های قیمت، دارایی دیجیتال اصلی تغییرات کمی را تجربه کرده و در حدود ۴۵,۲۸۴ دلار استوار شده است.

به همین ترتیب، ارزهای دیجیتال مهمی مانند Solana و Ether به ترتیب ۴٪ و ۲٪ سود روزانه را ثبت کرده‌اند.

بیت کوین در سال ۲۰۲۴ در حال افزایش است: انتظارات رو به رشد برای ETF ها و حرکت شرکت

بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ با یک پرش قابل توجه به مبلغ ۴۵,۰۰۰ دلار آغاز شده و بحث‌هایی در جامعه مالی به وجود آورده است.

تحلیلگران، اقتصاددانان و صاحبان بیت‌کوین همگی در تحلیل عوامل کلیدی که به رشد اخیر این ارز دیجیتال کمک کرده‌اند، توافق دارند.

یکی از عوامل اصلی افزایش ارزش بیت‌کوین، انتظار رشد برای تأیید صندوق تبادل معاملات (ETF) بیت‌کوین در ایالات متحده است.

در این راستا، کوین‌بیس اعلام کرده است که سیستم خود را با دقت آماده کرده است تا با افزایش حجم، بیشترین نقدینگی و تقاضای رو به رشد ناشی از تأیید ETF‌ها مقابله کند.

حتی شرکت مایکرواستراتژی، که به خاطر داشتن سرمایه قابل توجهی در بیت‌کوین شناخته شده است، افزایش قابل توجهی در ارزش سهام خود تجربه کرده است.

با افزودن ۱۴,۶۲۰ بیت‌کوین دیگر به پرتفوی قابل توجه خود، این شرکت موقعیت خود را در بخش ارزهای دیجیتال تثبیت کرده است.

مدیرعامل مایکرواستراتژی، مایکل سایلور، یک نمودار را به اشتراک گذاشته است که نشان‌دهنده عملکرد بهتر بیت‌کوین در مقایسه با شاخص S&P ۵۰۰ و ناسداک است و موقعیت این ارز دیجیتال را در چشم‌انداز مالی تقویت می‌کند.


منبع: en.cryptonomist.ch

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده