آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نشانه های قابل توجه تغییر در روند قیمت Dogecoin♨️

نشانه های قابل توجه تغییر در روند قیمت Dogecoin♨️

نشانه های قابل توجه تغییر در روند قیمت Dogecoin♨️

به گزارش زوم ارز، آلت‌کوین‌ها در حال تجربهٔ دورهٔ جدیدی از رونق هستند که توسط Dogecoin (DOGE) پیشروی می‌شود. داده‌ها نشان می‌دهد که مقدار قابل توجهی از DOGE قدیمی از کیف‌پول‌های غیرفعال امروز به حرکت درآمده است.

به گفتهٔ تحلیلگران Santiment، این فعالیت همراه با ظهور ۱۲۱ کیف‌پول جدید در ماه گذشته که بیش از ۱ میلیون Dogecoin را در خود جای داده است، نشان دهندهٔ علاقه مجدد به ارزهای دیجیتال مبتنی بر “memecoin” است.

با توجه به گزارش تحلیلگران Santiment، افزایش فعالیت کیف‌پول‌های DOGE که مدت‌ها غیرفعال بوده است، به بالاترین سطح خود از ژوئن رسیده است. این افزایش فعالیت به عنوان یک نشانه از تغییر در دورهٔ قیمت تلقی می‌شود.

همچنین، بر اساس داده‌ها، تعداد آدرس‌های فعال روزانه Dogecoin از ابتدای نوامبر ۸۷ درصد افزایش یافته است.

منتظر می‌رود که ماموریت DOGE Lunar Mission شرکت Astrobotic در ماه دسامبر به فضا پرتاب شود.

هرچند با این حال، حتی قبل از اخبار اخیر بایننس، بازار آلت‌کوین به انقباض در ارزش‌های بازار شاهد بود، که بسیاری این انقباض را دلیل یکی از مهم‌ترین عقب‌نشینی‌های سال می‌دانستند. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد برخی از معامله‌گران پس از اخبار Binance، سکه‌های بایننس (BNB) خود را با توکن اصلی FTX، FTT، معامله می‌کنند.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده