آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همزمان با سیگنال کاهش نرخ بهره از FED، بیت کوین افزایش یافت!🔥

همزمان با سیگنال کاهش نرخ بهره از FED، بیت کوین افزایش یافت!🔥

همزمان با سیگنال کاهش نرخ بهره از FED، بیت کوین افزایش یافت!🔥

به گزارش زوم ارز،

کریستوفر والر، عضو فدرال رزرو که به دلیل نگرش و اظهارات جنگ طلبانه‌اش شناخته می‌شود، امروز در یک رویداد در واشنگتن دی‌سی اظهار داشت که سیگنال کاهش نرخ بهره را ارائه داده است.

والر اظهار کرد که تورم و داده‌های اقتصادی متوسط نشانگر این هستند که فدرال رزرو در مسیر درستی در خصوص سیاست بهره قرار دارد. وی، با ادامه به نظارت بر داده‌های اقتصادی، اعلام کرد که در صورت ادامه کاهش تورم و وجود داده‌های اقتصادی مثبت، افزایش نرخ بهره ممکن است در دستور کار باشد.

والر اظهار داشت: “نرخ‌های تورم تقریباً همان چیزی است که من فکر می‌کردم باشد و در مسیر درستی حرکت می‌کند. من به‌طور فزاینده‌ای مطمئن هستم که سیاست در حال حاضر برای کند کردن اقتصاد و بازگرداندن تورم به ۲% است.”

وی افزود: “در این مرحله، اگر کاهش تورم برای چند ماه دیگر، یعنی سه ماه، چهار ماه، پنج ماه ادامه یابد، می‌توانیم شروع به کاهش نرخ سیاست کنیم. این ربطی به تلاش برای نجات اقتصاد ندارد، زیرا دلیلی وجود ندارد که بگوییم واقعاً نرخ بهره را بالا نگه خواهیم داشت.”

اما اگر افزایش ناگهانی در داده‌های اقتصادی و تورم رخ دهد، افزایش اضافی در نرخ بهره توسط فدرال رزرو (FED) همچنان ممکن خواهد بود.

“در این مرحله، یک شوک صعودی پیش‌بینی‌نشده می‌تواند سناریوی کاهش نرخ بهره FED را منفجر کند.”

هرچند که والر به‌عنوان سومین عضو جنگ‌طلب در کمیته اقتصادی فدرال رزرو (FOMC) شناخته می‌شود، اما رویکرد وی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

پس از سخنرانی والر، ارز دیجیتال پیشرو بیت‌کوین و بازار عمومی رمزارز شروع به افزایش کردند.

بیت‌کوین دوباره به بالای ۳۸,۰۰۰ دلار رسید و بهبودی کلی در آلتکوین‌ها نیز مشاهده شد.

بیت‌کوین در نوامبر ۲۰۲۱، زمانی که FED شروع به افزایش نرخ بهره کرد، به اوج خود یعنی ۶۹,۰۰۰ دلار رسید. از آن زمان که بازار نزولی بعدی مستقیماً با افزایش نرخ بهره FED مرتبط است، تصور می‌شود که تغییر در سیاست و کاهش احتمالی نرخ بهره ممکن است باعث بازگشت بیت‌کوین به روزهای گذشته شود.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده