آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پلتفرم هوشمند: XRP بهترین شانس بازگشت را دارد!

پلتفرم هوشمند: XRP بهترین شانس بازگشت را دارد!

به گزارش زوم ارز، بر اساس ادعای Santiment، پلتفرم معروف هوش بازار، شاخص‌های کلیدی نشان می‌دهند که XRP دارای پتانسیل بازگشت قوی است.

در به‌روزرسانی اخیر، Santiment تحلیل دقیقی از پویایی بازار XRP ارائه کرد و از تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای استفاده کرد.

ابتدا، Santiment به پتانسیل کاهش XRP به زیر قیمت روانشناختی ۰.۵ دلار اشاره کرد که اولین بار از اکتبر ۲۰۲۳ زیر این آستانه قرار گرفت.

با این حال، از آن زمان این پیش‌بینی به واقعیت پیوست. داده‌های منابع ردیابی بازار نشان می‌دهد که ارزش بازار XRP در حال حاضر ۰.۴۹۰۱ دلار است.

شاخص‌هایی که مجموعه XRP را برای بازگشت پیشنهاد می‌کنند

Santiment، در تاریخ ۳۱ ژانویه، اعلام کرد که شبکه XRP دیروز شاهد یک اوج جدید در معاملات نهنگ XRP بود. به طور خاص، این معاملات شامل تراکنش‌هایی با ارزش بیش از ۱ میلیون دلار بودند.

بر اساس پلتفرم اطلاعاتی، این رکورد، اولین افزایش قابل توجه تراکنش‌های نهنگ XRP در هفت ماه گذشته بود.

به‌طور خاص، تراکنش‌های نهنگ‌ها در تاریخ ۱۳ و ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۳ به اوج خود رسیدند و شامل معاملات بیش از یک میلیون دلار بودند. این اتفاق به طور قابل‌توجهی با تصمیم دادگاه فدرال ایالات متحده که XRP را به عنوان امنیت در نظر نمی‌گیرد، همزمان رخ داد.

در حال حاضر، این روند دوباره ظهور کرده است و در روز چهارشنبه، ۲۱۷ تراکنش جداگانه XRP با ارزش بیش از ۱ میلیون دلار رخ داد.

علاوه بر این، محققان Santiment تأکید کردند که هنوز هیچ نشانه‌ای از اقدام وحشتناکی که از نهنگ‌های XRP سرچشمه می‌گیرد، شناسایی نشده است.

همچنین، آنها بیان کردند که تا دیروز، کیف پول‌هایی که حاوی حداقل ۱۰ میلیون XRP بودند، ۶۷.۲ درصد از عرضه کل را در اختیار داشتند. این رقم به طور قاطعانه بالاترین درصد از تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ را نشان می‌دهد.

بنابراین، Santiment اظهار داشت که چندین سیگنال کلیدی نشان می‌دهد که XRP، به عنوان ششمین دارایی بزرگ بازار، یکی از نامزدهای قوی برای بازگشت به بازار می‌باشد.

با این حال، بازگشت XRP به شرط تثبیت بیت کوین در طول باقیمانده هفته قابل تحقق است.

تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲، برخی از سیگنال‌های کلیدی نشان می‌دهد که بازار شماره ۶ دارایی‌ها یکی از نامزدهای احتمالی برای رشد قابل توجه است، با فرض اینکه #Bitcoin قادر به استحکام در طول هفته باشد.

اخیراً، قیمت بیت کوین نوسانات قابل توجهی را نشان داده است. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت به طور ناگهانی از ۴۳۷۲۰ دلار به ۴۱۸۹۰ دلار کاهش یافته است. این تغییر مسیر تأثیراتی بر بازار کلی ارزهای دیجیتال، از جمله XRP، داشته است.


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید