آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

راه اندازی ماینر T2T | آموزش نصب اینوسیلیکون T2T

راه اندازی ماینر Innosilicon T2T

راه اندازی ماینر Innosilicon T2T ، قبل از اینکه بخواهید عملیات ماینینگ ار با دستگاه های ماینر انجام دهید، ابتدا باید آن ها را راه اندازی کنید. راه اندازی دستگاه های ماینر همیشه یک مسئله مهم است چراکه اگر یک ماینر راه اندازی نشود نمی تواند عملیات استخراج را انجام دهد. در مقاله های مختلف، راه اندازی دستگاه های ماینر گوناگون را به شما عزیزان آموزش دادیم. در این مقاله نیز قصد داریم تا به آموزش نصب و راه اندازی یکی دیگر از دستگاه های ماینر اشاره کنیم.

اگر تا به حال سری به مقاله های نصب و راه اندازی دستگاه های ماینر زده باشید، می دانید که دستگاه های ماینر هر کمپانی طریقه نصب و راه اندازی یکسانی دارد. برای مثال در این مقاله ما قصد داریم تا به شما عزیزان نحوه نصب و راه اندازی دستگاه ماینر ” Innosilicon T2T “ را آموزش دهیم. اگر به مقاله های دیگر که درباره دستگاه کمپانی اینوسیلیکون است مراجعه کنید، می بینید که نحوه راه اندازی تمام آن ها با هم به یک شکل است. اما به دلیل اینکه شما در حین راه اندازی و همچنین جستجوی آموزش نصب و راه اندازی دستگاه های ماینر با مشکل رو به رو نشوید، به صورت تک به تک برایتان آماده کرده ایم. در صورتی که قصد دارید تا طریقه راه اندازی دستگاه ماینر Innosilicon T2T را آموزش ببینید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

نگاهی به دستگاه ماینر Innosilicon T2T

در حال حاضر سه دستگاه ماینر با نام های ” Innosilicon T2T ( Turbo ) ” و ” Innosilicon T2T+ ( Turbo Plus ) ” و ” Innosilicon T2T ( Turbo ) “ توسط کمپانی اینوسیلیکون یا Innosilicon تولید و روانه بازار شده است. قدرت پردازشی هر سه ماینر به ترتیب برابر با ” ۲۴ تراهش ” و ” ۳۲ تراهش ” و ” ۲۵ تراهش ” می باشد. هر سه ماینر فوق توانایی استخراج رمز ارز بیت کوین را دارند و شما می توانید به راحتی با تمام این ماینر ها اقدام به استخراج بیت کوین کنید. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که با ماینر هایی که معرفی شد، تنها می توان بیت کوین استخراج کرد؟

خیر، هر سه ماینر فوق از الگوریتم بیت کوین یعنی ” SHA-256 “ پشتیبانی می کنند. در نتیجه شما می توانید هر ارزی که از این الگوریتم پشتیبانی می کند را با این ماینر استخراج کنید. رمز ارز هایی که در ادامه معرفی می کنیم، برخی از رمز ارز هایی است که امکان استخراج آن ها با این سه دستگاه و تمام دستگاه هایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند وجود دارد. این رمز ارز ها عبارت اند از:

 1. بیت کوین “ BitCoin “
 2. بیت کوین کش “ BitCoin Cash “
 3. آکوین “ Acoin “
 4. پیر کوین “ PeerCoin “
 5. ژول کوین “Joulecoin “
 6. ایمارک “ Emark “
 7. کیور کوین “Curecoin “
 8. آنبریکبل “ Unbreakable “
 9. کرون “  Crown “
 10. تراکوین “ Terracoin “

همانطور که پیشتر گفتیم، هر سه دستگاه فوق از کمپانی اینوسیلیکون هستند و به همین دلیل نحوه نصب و راه اندازی آن ها با هم به یک شکل انجام می شود. اگر این مقاله را با دقت تا پایان دنبال کنید، در نهاییت به راحتی می توانید هر سه دستگاه فوق و یا باقی ماینر های کمپانی اینوسیلیکون یا Innosilicon را راه اندازی کنید.

بیشتر بخوانید

دستگاه ماینر T2T | نقد و بررسی دستگاه ماینر اینوسیلیکون T2T


آموزش نصب دستگاه ماینر Innosilicon T2T

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا طریقه نصب این ماینر را به شما عزیزان توضیح دهیم. هر کدام از ماینر های مدل T2T که کنار است را اگر نگاه کنید قسمت های مختلفی از این ماینر را مشاهده می کنید. هر سه ماینر مدل T2T مدل متفاوتی دارد اما طریقه نصب آن ها همانند راه اندازی به یک شکل انجام می شود چراکه برای نصب ما نیاز به برق و همچنین اینترنت داریم که این قسمت در تمام ماینر ها مشخص است. در ابتدا برای راه اندازی ماینر باید:

 1. مکان خود را مشخص کنید و سپس ماینر خود را در مکان مشخص شده قرار دهید. اگر هنوز درباره مکان قرار گیری ماینر اطلاعاتی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که ابتدا به مقاله ای که در این بابت آماده کرده ایم مراجعه کنید و پس از کسب اطلاعات اگر مکان مورد نظر شما شرایط فوق را دارا بود ماینر هایتان را در آن قسمت قرار دهید و اگر شرایط فوق را دارا نبود بهتر است مکانتان را تعویض کنید و مکانی با شرایط گفته شده تهیه کنید.
 2. پس از قرارگیری درست دستگاه ماینر در مکان خود به سراغ متصل نمودن اتصالات می رویم. برای متصل نمودن ماینر به برق همانطور که اطلاع دارید نیاز به کابل برق داریم تا بتوانیم از قسمت منبع تغذیه، ماینر را به برق متصل کنیم. در نتیجه با توجه به تعداد ماینر ها و باقی تجهیزات باید کابل برق تهیه کنیم تا بتوانیم به راحتی این کار را انجام دهیم. سعی داشته باشید که برای هر ماینر یک ” محافظ برق ” قرار دهید. به دلیل اینکه دستگاه های ماینر برق زیادی استفاده می کنند ممکن است در مواقعی برق مکان شما با نوسانات متعددی رو به رو شود. اگر این اتفاق بیوفتد به ماینر شما آسیب می رسد و همچنین فرآیند استخراج شما دچار مشکل می شود، در نتیجه برای اینکه با اینگونه مشکلات رو به رو نشوید بهتر است برای هر ماینر از یک محافظ استفاده کنید. حال شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا برای هر ماینر از یک محافظ استفاده کنیم؟

این سوال سوالی کاملا به جا و درست است، همانطور که می دانید هر محافظ یک ولتاژ کاری دارد. با توجه به اینکه دستگاه های ماینر برق بسیار زیادی مصرف می کنند ممکن است یک محافظ مناسب تعداد زیادی ماینر نباشد، به همین دلیل می گوئیم که برای هر ماینر یک محافظ استفاده کنید.

 1. پس از اینکه با موفقیت این کار را انجام دادید و توانستید به درستی ماینر هایتان را به برق متصل کنید نوبت به آن رسیده است که ماینر هایتان را به اینترنت متصل کنید. متصل نمودن ماینر ها به اینترنت کار راحتی است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. اگر در انجام این کار مشکل دارید، مطالعه این قسمت از مقاله را از دست ندهید چراکه به صورت کامل شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه این کار را انجام دهید.

در اولین وحله باید به متراز فاصله دستگاه های ماینر تا مودم و یا اگر از Hub استفاده می کنید تا Hub اقدام به تهیه کابل شبکه و یا کابل LAN کنید. پس از اینکه این کابل را تهیه کردید، نوبت به این رسیده است که یک سوی کابل را به ماینر متصل کنید. حال برای اینکه ماینر را به اینترنت متصل کنید می توانید از این راه عمل کنید.

برخی از مودم های اینترنت هستند که تعداد خروجی های بالایی از کابل شبکه دارند. در صورتی که تعداد ماینر های شما به همان اندازه بود، دیگر نیازی به دستگاه خاصی ندارید و می توانید ماینر هایتان را به صورت تک به تک به خروجی های مربوطه متصل کنید، اما در صورتی که تعداد ماینر های شما بیشتر از تعداد پورت های خروجی مودم بود باید به سراغ یک دستگاه بروید که بتوانید از طریق آن خروجی های بیشتری دریافت کنید. شما می توانید برای این کار از یک Hub استفاده کنید. با Hub می توانید به راحتی تعداد زیادی ماینر را به اینترنت متصل کنید. شما می توانید Hub را از آن هایی که لوازم جانبی کامیپوتر می فروشند خریداری کنید. پس از اینکه این کار را انجام دادید، نوبت به آن رسیده است که به سراغ راه اندازی ماینر ها بروید. در قسمت بعدی به صورت کامل راه اندازی ماینر مدل T2T را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد. در ادامه همراه ما باشید.


آموزش راه اندازی دستگاه ماینر Innosilicon T2T

راه اندازی دستگاه ماینر Innosilicon T2T بسیار ساده است و برای انجام این کار نیاز به انجام کار های پیچیده ندارید. در صورتی که به تنهایی اقدام به راه اندازی این ماینر کرده اید اما حال به مشکل خورده اید، اگر این مقاله را تا انتها دنبال کنید مشکلتان رفع و به راحتی می توانید دستگاه ماینرتان را راه اندازی کنید. در اولین قدم شما نیاز به نرم افزار ” IP Set ” دارید. بنابراین در همین ابتدا باید این نرم افزار را دانلود و همچنین سپس نصب کنید. در قسمت بعدی ما این نرم افزار را برای دانلود به صورت مستقیم در اختیار شما قرار داده ایم.

دانلود نرم افزار IP Set برای پیکربندی دستگاه ماینر Innosilicon T2T

همانطور که در قسمت قبل گفتیم در ابتدای کار شما نیاز به این نرم افزار دارید. برای دانلود این نرم افزار به صورت مستقیم می توانید بر روی دکمه ذیل کلیک کنید. اما قبل از هر چیزی بهتر است به دو نکته ذیل توجه کنید و سپس اقدام به دانلود این نرم افزار کنید.

نکته شماره یک:

این نرم افزار در یک فایل فشرده برای راحتی در دانلود در اختیار شما قرار گرفته شده است، به همین دلیل برای استفاده از آن ابتدا باید نرم افزار از حالت فشرده خارج شود. برای اینکه بتوانید نرم افزار  IP Set را از حالت فشرده خارج کنید باید از نرم افزار ” Winrar ” و یا نرم افزار های مشابه استفاده کنید. در صورتی که این نرم افزار در سیستم کامپیوتر شما که قصد راه اندازی دستگاه های ماینر با آن را دارید وجود ندارد، می توانید ابتدا از سایت های معتبر این نرم افزار را دانلود و سپس از نرم افزار استفاده کنید. ( در صورتی که برای خارج شدن از حالت فشرده از شما در خواست رمز شد، عبارت ” zoomarz.com ” را با حروف کوچک وارد کنید. )

نکته شماره دوم:

نرم افزاری که در اختیار شما قرار گرفته شده است به صورت ”  Portable ” یا ” قابل حمل ” می باشد. همانطور که مطلع هستید برای اینکه بخواهید از نرم افزار های قابل حمل و یا پرتابل استفاده کنید دیگر نیازی به نصب نرم افزار ندارید. به همین دلیل تنها می توانید با کلیک بر روی آیکون اجرایی این برنامه، نرم افزار IP Set را اجرا و از آن استفاده کنید.

پس از اینکه با توجه به نکات بالا نرم افزار IP Set را اجرا کردید، برای شماهده آموزش پیکر بندی ماینر، مطالعه قسمت بعد را از دست ندهید.


پیکربندی دستگاه ماینر Innosilicon T2T

همانطور که گفتیم، پیکربندی این ماینر به و همچنین ماینر های ساخته شده توسط کمپانی اینوسیلیکون Innosilicon به همین شکل و به همین سادگی انجام می پذیرد. برای پیکربندی دستگاه ماینر Innosilicon T2T ابتدا:

 1. باید ای پی دستگاه و یا دستگاه های ماینر را پیدا کنیم. این کار توسط نرم افزار IP Set اتفاق می افتد. به همین دلیل، برای انجام این کار نرم افزار IP Set که در قسمت قبل دانلود کرده ایم را اجرا می کنیم.
 2. پس از اجرای نرم افزار IP Set باید نوع زبان برنامه را تغییر دهیم. به صورت پیش فرض این زبان بر روی زبان چینی ست شده است و شما برای تغییر آن همانند راهنمایی های تصویر ذیل می توانید زبان برنامه را تغییر دهید. ( این نرم افزار تنها از زبان چینی و همچنین انگلیسی پشتیبانی می کند و شما نیز باید از چینی به انگلیسی تغییر دهید. اگر خواندن زبان انگلیسی برایتان مشکل است می توانید از مترجم های آنلاین کمک بگیرید. انجام این کار را می توانید در تصویر ذیل مشاهده کنید. )

  راه اندازی ماینر Innosilicon T2T
  آموزش راه اندازی ماینر Innosilicon T2T
 3. پس از اینکه زبان نرم افزار به انگلیسی تغییر کرد، باید اقدام به دریافت ای پی دستگاه از نرم افزار کنید. برای انجام این کار تنها کافیست بر روی دکمه ” Whatch MinerIP ” کلیک کنید تا عملیات جستجوی ای پی آغاز شود. ( شما می توانید انجام این عمل را در تصویر ذیل مشاهده کنید )

  راه اندازی ماینر Innosilicon T2T
  آموزش مراحل راه اندازی ماینر Innosilicon T2T
 4. پس از اینکه بر روی گزینه ” Whatch Miner IP ” کلیک کردید، بلافاصله یکی از انگشتان خود را به مدت ۲ الی ۵ ثانیه بر روی دکمه ” Set IP ” که بر روی دستگاه ماینر قرار گرفته است نگه دارید. بلافاصله پس از اینکه ای پی ماینرتان در سمت چپ صفحه قسمت پایین نمایش داده شد، آی پی را یادداشت کرده و سپس نرم افزار را ببینید. توجه داشته باشید که این ای پی تنها مختص به یکی از ماینر های شما است که توسط این نرم افزار شناسایی شده است. با این حال ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که برای پیدا نمودن ای پی باقی ماینر ها باید چه اقدامی انجام داد؟

  راه اندازی ماینر Innosilicon T2T
  آموزش مرحله به مرحله راه اندازی ماینر Innosilicon T2T

پس از اینکه نرم افزار موفق به پیدا نمودن اولین ای پی دستگاه شد، برای پیدا نمودن ای پی باقی ماینر ها باید بر روی گزینه ” Skip ” ضربه بزنید. تا ای پی باقی ماینر ها نیز برایتان به نمایش در بیاید. پس از اینکه ای پی تمام ماینر ها توسط نرم افزار مشخص شد، زمان آن رسیده است که برای آغاز عملیات استخراج، ماینر را به استخر متصل کنیم. ما در قسمت های بعد نحوه اتصال ماینر Innosilicon T2T به استخر های استخراج را به صورت کامل به شما آموزش خواهیم داد. در ادامه همراه ما باشید.


نحوه متصل نمودن دستگاه ماینر Innosilicon T2T به استخر های استخراج

متصل نمودن دستگاه های ماینر به استخر های استخراج کار بسیار راحتی است. حتی راحت تر از آنچه که فکر می کنید. در صورتی که مبتدی هستید و نمی توانید این کار را انجام دهید، به شما پیشنهاد می کنیم که مطالعه این قسمت از مقاله را از دست ندهید چراکه دیگر می توانید به راحتی این کار را بدون ایجاد هر گونه مشکلی انجام دهید.

همانطور که در قسمت مطالعه کردید، شما موفق به دریافت ای پی ماینر خود از نرم افزار ” IP Set ” شدید. حال برای اینکه بتوانید دستگاه ماینر را به یک استخر متصل کنید، باید از طریق ای پی دریافتی وارد تنظیمات ماینر شوید. در این قسمت از مقاله اگر همراه ما باشید به شما به صورت کامل خواهیم گفت که چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

برای اینکه ماینر را به استخر متصل کنید باید:

 1. ابتدا یکی از مرورگر های کامپیوتر خود را باز کنید و سپس در نوار آدرس مرورگرتان، ای پی به دست آمده از دستگاه ” IP Set ” را وارد کنید. توجه داشته باشید که اگر تعداد ماینر های شما زیاد بود، برای هر ماینر باید این کار را به صورت جداگانه انجام دهید تا بتوانید ماینر را به استخر متصل کنید. پس از اینکه ای پی دریافت شده را در نوار آدرس مرورگرتان وارد کردید بر روی دکمه ” Enter ” بزنید تا مرورگر شما جستجو را آغاز کند. حال مرورگر برایتان یک صفحه نمایش می دهد که در این صفحه از شما در خواست یک ” نام کاربری ” Username ” و ” رمز عبور ” Password ” می شود. برای اینکه بتوانید وارد تنظیمات مرورگر خود شوید، در هر دو فیلد موجود، باید واژه ” admin ” را وارد کنید. ( توجه داشته باشید که تمام حروف باید کوچک باشد )
 2. پس از اینکه وارد صفحه تنظیمات ماینر خود شدید، باید به منوی ” Settings یا تنظیمات ” بروید و سپس همانند تصویر ذیل، بر روی گزینه انتخابی کلیک کنید.

  راه اندازی ماینر Innosilicon T2T
  آموزش اتصال ماینر Innosilicon T2T به استخر استخراج

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در چندین کار، فیلد هایی وجود دارد و از شما درخواست می شود تا اطلاعاتی را در این فیلد ها وارد کنید. در فیلد هایی که نام آن ها ” URL ” است باید آدرس استخر را وارد کنید. همانطور که می دانید هر استخر به شما چند آدرس به همراه چند پورت و یا درگاه مختلف می دهد، شما نیز آن ها را در این قسمت وارد کنید و در نهایت نیز در قسمت های ” Worker ” نام ماینر و در قسمت های ” Password ” یک رمز وارد کنید. در انتها پس از وارد نمودن تمامی اطلاعات فوق باید بر روی گزینه ” Save ” کلیک کنید تا تمامی تغییرات ثبت شوند.

به شما تبریک می گوئیم، شما توانستید با موفقیت استخر ها را به ماینر های خود متصل کنید و استخراج ارز های دیجیتال را آغاز کنید. همانطور که دید، این کار به راحتی انجام شد و بدون هیچ دردسری شما توانستید این کار را کنید.

گاهی اوقات، دستگاه های ماینر نیز همانند باقی دستگاه ها و یا نرم افزار ها آپدیت می شوند. برای مثال شما یک مودم اینترنت را نیز در نظر بگیرید. ممکن است هر سال کمپانی سازنده این مودم برای آن آپدیت منتشر کند ممکن است هر چند سال یک بار. دستگاه های ماینر نیز به همین شکل آپدیت می شوند و شما باید آن ها را آپدیت کنید. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که دستگاه های ماینر چگونه آپدیت می شوند؟در قسمت بعدی این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید دستگاه های ماینر خود را آپدیت کنید. همراه ما باشید.


نحوه آپدیت دستگاه ماینر Innosilicon T2T

همانطور که می دانید، آپدیت همیشه موجب ارتقا و همچنین بروز بودن وسایل و همچنین نرم افزار ها می شود. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به شما عزیزان نحوه آپدیت دستگاه ماینر Innosilicon T2T را آموزش دهیم تا شما بتوانید این ماینر را به راحتی آپدیت کنید و همیشه به روز نگه دارید. قبل از اینکه بخواهیم فرآیند انجام آپدیت دستگاه ماینر Innosilicon T2T را شرح دهیم بهتر است ابتدا به یک سری نکته توجه کنید. این نکات عبارت اند از:

نکته شماره یک:

برای اینکه بتوانید ماینرتان را آپدیت کنید، باید از یک ” فایل آپدیت ” استفاده کنید. برای دانلود این فایل تنها باید به وب سایت رسمی کمپانی سازنده ماینر بروید و فایل آپدیت را دریافت و سپس ماینر را آپدیت کنید. به هیچ وجه به سایت های ناشناس برای دانلود فایل آپدیت اعتماد نکنید چراکه ممکن است نرم افزار های مخرب در آن فایل باشد و ماینرتان آُسیب ببند.

نکته شماره دو:

زمانی که ماینر در حال آپدیت شدن است به هیچ عنوان به ماینر دست نزنید و ماینر را خاموش نکنید. تا زمانی که روند آپدیت ماینر به پایان برسد منتظر بمانید. پس از اینکه ماینر شما آپدیت شد، ماینر به صورت اتوماتیک یک بار ریست می شود. پس از اینکه ماینر مجدد روشن شد می توانید عملبات استخراج را مجدد از سر بگیرید. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که با آپدیت ماینر، آیا مجدد باید مراحل پیکربندی ماینر را انجام دهیم و یا اینکه نیازی نیست؟

اگر آپدیت دستگاه ماینر شما با موفقیت به پایان برسد، دیگر نیازی به انجام این کار نمی باشد و پس از آپدیت به استخراج می توانید ادامه دهید. اما اگر در حین آپدیت ماینر با مشکل رو به رو شدید و پیغام خطا های متعددی را مشاهده کردید، باید نسبت به آن پیغام اقدام کنید.

نکته شماره سه:

اگر در گذشته در هنگام آپدیت ماینر برایتان مشکلی ایجاد شد، این بار برای انجام این کار از یک متخصص کمک بگیرید تا این کار به راحتی برایتان انجام شود. اشتباهات مکرر ممکن است برایتان ایجاد مشکل کند.

با توجه به سه نکته فوق، می توانید همانند روش ذیل ماینر خود را آپدیت کنید.

 1. ابتدا همانطور که گفتیم، از به سایت رسمی کمپانی ماینر خود مراجعه کنید و اقدام به دانلود فایل آپدیت کنید. پس از آپدیت مرورگر کامپیوتر خود را اجرا کنید.
 2. پس از اجرای مرورگر، مجدد ای پی ماینر را وارد کنید و همانند مراحل قبل وارد تنظیمات ماینر خود شوید.
 3. حال با توجه به تصویر ذیل از گزینه های موجود در منو بر روی گزینه ” Firmware ” کلیک کنید.

  راه اندازی ماینر Innosilicon T2T
  آموزش ارتقای ماینر Innosilicon T2T
 4. اگر به تصویر فوق نگاهی بیندازید می بینید که در صفحه جدید از شما درخواست وارد نمودن فایل آپدیت می شود. ( با توجه به فلش می توانید این گزینه را مشاهده کنید )
 5. پس از کلیک بر روی آن گزینه صفحه ی جدیدی برایتان بارگذاری می شود که باید فایل آپدیت را انتخاب کنید. پس از انتخاب فایل آپدیت منتظر بیاستید تا آپدیت ماینر شما به پایان برسد.

دیدید که به همین راحتی می توانید دستگاه ماینرتان را آپدیت کنید. در صورتی که در روند انجام آپدیت ماینر با مشکل رو به رو شدید، همانطور که گفتیم برای انجام این کار از یک متخصص کمک بگیرید.


نتیجه گیری راه اندازی ماینر Innosilicon T2T

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید، به صورت کامل با نحوه پییکربندی و راه اندازی دستگاه ماینر Innosilicon T2T را آشنا شدید. همانطور که در طول مقاله بارها تاکید کردیم، اگر با مطالعه این آموزش هنوز در انجام نصب و راه اندازی دستگاه ماینر Innosilicon T2T مشکل دارید بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید. شما می توانید با مراجعه به مقاله های دیگر، طریقه نصب و راه اندازی دستگاه های ماینر از کمپانی های مختلف را آموزش ببینید. در صورت ایجاد هر گونه سوال می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ بدهند.


سوالات متداول

برای این دستگاه باید پاور را جداگانه تهیه کنم ؟

خیر توجه کنید این دستگاه با پاور از طرف شرکت سازنده ارائه می شود .بنابراین مواظب سودجویان باشید چراکه برخی از قرار دادن پاور کنار دستگاه خودداری می کنند.

با این دستگاه چه ارزهایی را می توان استخراج کرد ؟

با استفاده از دستگاه ماینر T2T ارزهایی مانند :

 • Acoin
 • Bitcoin
 • BitcoinCash
 • Crown
 • Curecoin
 • eMark
 • Joulecoin
 • Peercoin
 • Terracoin
 • Unbreakable

را می توان استخراج کرد.

برای استخراج گروهی به چه استخرهایی متصل شوم ؟

این ماینر قابلیت اتصال به استخرهای استخراج

 • AntPool
 • NiceHash
 • Poolin
 • SlushPool
 • ViaBTC

را دارد و شما می توانید یکی از این انواع را برای آغاز ماینینگ انتخاب کرد .ضمن اینکه آموزش اتصال به همه انواع استخرهای نام برده در وبسایت زوم ارز موجود است .

ممنون از اینکه تا پایان ” راه اندازی ماینر Innosilicon T2T ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

15 دیدگاه دربارهٔ «راه اندازی ماینر T2T | آموزش نصب اینوسیلیکون T2T;

 1. سلام.باماینر‌اینوسلیکون‌برای‌استخراج‌بیت‌کوین‌کش‌چه‌کاری‌بایدانجام‌بدیم.درحالحاظر‌روی‌بیتکوین‌تنظیم‌شده.میخام‌بیارم‌روی‌بیت‌کش..میشه‌راهنمایی‌کنین.ممنون.

  پاسخ
 2. سلام وقت بخیر . ماینر چجوری ب لپتاب وصل کنیم. وقتی ماینر با lanوصل میکنیم ب لپتاب مگه ماینر نیاز ب اینترنت نداره؟

  پاسخ
 3. سلام وعرض ادب تشکر از اطلاعات خوبتان ایا نرمافزار ipset وwinrar در گوشیهای اندروید قابل دانلود هست مرسی

  پاسخ
 4. سلام،من در هنگام انجام ip adress و بالا امدن iinsilicon وقتی ادمین ادمین رو میزنم اصلا وردو پیدا نمیکنه،باید چیکار کنم،لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده