آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اینستاگرام پست بیت کوین را ممنوع کرد و جنجال جدیدی در جامعه ایجاد کرد

اینستاگرام پست بیت کوین را ممنوع کرد و جنجال جدیدی در جامعه ایجاد کرد

اینستاگرام پست بیت کوین را ممنوع کرد و جنجال جدیدی در جامعه ایجاد کرد

به گزارش زوم ارز،

منبع: Coingraph
منبع: Coingraph

اینستاگرام بیت کوین و پست های رمزنگاری را ممنوع می کند سوالاتی را ایجاد می کند

اینستاگرام بیت کوین و قیمت آن را ممنوع می کند، اقدامی که در میان علاقه مندان به رمزارزها ابروها را برانگیخته است. در بیانیه ای، این پلتفرم توضیح داد:

“ما فعالیت های خاصی را برای محافظت از جامعه خود محدود می کنیم.”

این تصمیم باعث تعجب بسیاری در مورد انگیزه پشت این ممنوعیت شده است.

بازار ارزهای دیجیتال توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است و رسانه های اجتماعی نقشی اساسی در این افزایش علاقه ایفا کرده اند. اینفلوئنسرهای کریپتو، افرادی با تجربه گسترده در سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، بینش و به روز رسانی های بازار را در پلتفرم های مختلف از جمله اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند.

شکایات اروپایی فشار قانونی را بر بسترهای رسانه های اجتماعی ایجاد می کند

با این حال، این فقط اینستاگرام نیست که مورد بررسی دقیق قرار گرفته است. به گفته رویترز، دیگر پلتفرم‌های اصلی مانند YouTube، Twitter و TikTok نیز ممکن است با اقدامات نظارتی مواجه شوند.

گروه مصرف کننده اروپایی BEUC شکایت هایی را به کمیسیون اروپا و مقامات مصرف کننده ارائه کرده است و ادعا می کند که این پلت فرم های آنلاین تبلیغات گمراه کننده دارایی های رمزنگاری را تسهیل می کنند. این فشار نظارتی ممکن است توضیح دهد که چرا پلتفرم های رسانه های اجتماعی اقدامات سخت گیرانه تری را علیه محتوای مرتبط با رمزنگاری انجام می دهند.

اینستاگرام که به دلیل جذابیت بصری و ویژگی های اینفلوئنسر پسندش شناخته شده است، به پلتفرمی مورد علاقه برای اینفلوئنسرهای رمزنگاری تبدیل شده است. با این حال، اینستاگرام پست‌های بیت‌کوین را ممنوع می‌کند و پست‌های مرتبط با رمزارز نیز با هدف مقابله با نگرانی‌های مربوط به کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال که در حال افزایش است، هستند.

از آنجایی که جامعه کریپتو با این محدودیت ها دست و پنجه نرم می کند، بحث بر سر تعادل بین آزادی بیان و محافظت از کاربران در برابر خطرات احتمالی در فضای ارزهای دیجیتال ادامه دارد. حرکت اینستاگرام به عنوان یادآوری از چشم انداز در حال تحول مقررات ارزهای دیجیتال در دنیای رسانه های اجتماعی است.


منبع: اخبار. coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده