آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صرافی هندی برای راه اندازی بلاک چین و توکن OKTO

صرافی هندی برای راه اندازی بلاک چین و توکن OKTO

صرافی هندی برای راه اندازی بلاک چین و توکن OKTO

به گزارش زوم ارز، CoinDCX اقدام کرده است تا کیف پول Okto را به اکوسیستم Okto گسترش دهد و به کاربران امکان دسترسی به تجربه تلفن همراه و Web3 را با یک کلیک فراهم کند. یک برنامه امتیاز به راه اندازی رسیده است، که یک زنجیره بلوکی و توکن مشخص با نام $OKTO را برای تقویت این زنجیره، در پایان امسال معرفی خواهد کرد.

صرافی رمزارز هندی CoinDCX به توسعه اکوسیستم Okto پرداخته است، که از جمله اقدامات آن، انتقال کیف پول Okto به این اکوسیستم است. این اقدام شامل راه اندازی یک بلاکچین، یک توکن و یک برنامه امتیاز است که از روز سه‌شنبه به اجرا در خواهد آمد.

هدف برنامه Okto Rewards، راه‌اندازی بلاک‌چین Okto است که در سال ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد. این زمان مناسبی است برای تقویت زنجیره‌بندی با استفاده از توکن OKTO. این برنامه امتیازاتی را به کاربران برای تراکنش‌های زنجیره‌ای اختصاص می‌دهد و افرادی که در صرافی‌های دیگر معامله می‌کنند، با انتقال دارایی‌ها به کیف پول Okto، امتیاز جایزه کسب می‌کنند. همچنین، ۷% از توکن OKTO به کاربران اولیه اختصاص داده خواهد شد.

CoinDCX Okto به عنوان یک برنامه تلفن همراه DeFi با کیف پول داخلی در ماه آگوست ۲۰۲۲ راه اندازی شد به منظور تسهیل انتقال مصرف کنندگان کریپتو به DeFi. از آن زمان، حدود دو سال به آزمایش راه‌هایی برای حل مشکل تجربه کاربری صرف شده تا بیش از میلیارد کاربر Web3 را به خود جلب کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد: 

خاندلوال گفت: «تجربه کیف پول خودسرپرست کاملاً شکسته شد و کاربران را ملزم کرد تا از چندین مانع در فضای Web3 مانند بلاک چین، خود نگهبانی، امنیت و اعتماد، امضای تراکنش ها یا هزینه های گاز عبور کنند. Okto اولین است. چنین سیستمی که تجربه موبایلی تک کلیکی شبیه وب ۲ را در Web3 فراهم می کند.”

ایجاد یک تجربه بومی از سطح اول با پیشبرد کار بر روی یک راهکار داخلی جهت تسهیل فرآیند استفاده از اجزای متنوع DeFi ممکن شد.

در مرحله دوم، راه حل به صورت یک کیت توسعه نرم‌افزار (SDK) جمع‌آوری شد و در یک سناریوی تمرکزی برای سازمان‌های خارجی در دسترس قرار گرفت. این امکان را برای توسعه‌دهندگان فراهم کرد که بدون نیاز به درک پیچیدگی‌های هر بلاکچین، برنامه‌های خود را ایجاد کنند.

Khandelwal “پست تجربه چالش های ایجاد یک کیف پول Okto انتزاعی زنجیره ای کامل، در فاز ۲، Okto Web3 SDK را معرفی کردیم، اولین کیف پول جاسازی شده در صنعت که به هر برنامه یا شرکت اینترنتی امکان می دهد به طور کامل از پتانسیل Web3 استفاده کند.” گفت: “ما اکنون در حال ساخت یک اکوسیستم کامل Okto هستیم.”
سامیت گوپتا، یکی از بنیانگذاران CoinDCX، گفت: “ما معتقد بودیم که تمام پلتفرم های CeFi در نهایت یک بازوی DeFi خواهند داشت.” “زنجیره Okto هزاران برنامه در حال ساخت در فضای Web3 را نیرو می دهد.”

بیش از بیست برنامه در حال ساخت از طریق SDK هستند، بیش از پنجاه زنجیره و پروتکل ادغام شده‌اند و بیش از یک میلیون کیف پول بر روی لایه هماهنگی اکتو (Okto Orchestration Layer) ایجاد شده است.

خندلوال بدون نام بردن از هیچ نهاد خاصی گفت: «ما فقط یک شریک یا اکوسیستم را هدف قرار نمی دهیم، بلکه امیدواریم چندین مشارکت را ایجاد کنیم تا به ما کمک کنند تا این موضوع را در همه جا در سطح جهان گسترش دهیم.

منبع: coindesk.com


تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده