آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش عجیب و ۱۳۰ درصدی شیباریوم🤩

افزایش عجیب و ۱۳۰ درصدی شیباریوم🤩

افزایش عجیب و ۱۳۰ درصدی شیباریوم🤩

به گزارش زوم ارز، شیباریوم، یک راه‌حل لایه-۲ برای شیبا اینو، در تاریخ ۲۱ نوامبر با شاهد رشد سریعی مواجه شد و به نزدیک به ۳۵۰۰۰ رسید؛ این افزایش ۱۳۰ درصدی نسبت به روز قبل را نشان می‌دهد.

از زمان راه‌اندازی، شیباریوم به بیش از ۴ میلیون تراکنش، بیش از ۱.۲۵ میلیون آدرس کیف‌پول، و نزدیک به ۱.۸ میلیون بلوک دست یافته است.

هدف اصلی این پروژه به نام Shibarium، که در ماه آگوست معرفی شد، بهبود Shiba Inu است و با افزایش سرعت تراکنش و کاهش هزینه‌ها، به بهبود عملکرد شیبا اینو می‌پردازد.

جدیدترین اسپایک شیباریوم

Shibarium، راه‌حل بلاک‌چین لایه-۲ برای Shiba Inu، پس از سه ماه از راه‌اندازی، به پیشرفت سریع خود ادامه می‌دهد. بر اساس داده‌های اخیر، تعداد تراکنش‌های روزانه در شبکه در تاریخ ۲۱ نوامبر به ۳۵٬۰۰۰ رسید. این افزایش ۱۳۰ درصدی نسبت به روز قبل را نشان می‌دهد.

تعداد تراکنش‌های روزانه در Shibarium در بازه زمانی ماه نوامبر بین ۸٬۰۰۰ تا ۱۸٬۰۰۰ تراکنش بوده و افزایش روز گذشته به رکورد یک ماه تبدیل شده است.

محلول مقیاس‌بندی L2 Shiba Inu اخیراً چندین نقطه عطف مهم را پشت سر گذاشته است. بر اساس گزارش CryptoPotato در ۲۱ نوامبر، کل تراکنش‌های Shibarium به بیش از ۴ میلیون و تعداد آدرس‌های کیف پول به بیش از ۱٫۲۵ میلیون افزایش یافته است، در حالی که تعداد کل بلوک‌ها به سمت هدف ۱٫۸ میلیونی حرکت می‌کند.

پیشرفت Shibarium به عنوان یکی از عوامل تقویت ارزش Shiba Inu تبلیغ شده است. با این حال، SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد افت کرده و در بازه هفتگی ۶ درصد کاهش داشته است.


منبع : cryptopotato.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده