ریپورتاژ آگهی

مهاجرت به آلمان و استرالیا

مهاجرت به خارج از کشور با منافع اقتصادی و شخصی بسیاری همراه است. اما تنها چالش مهم برای مهاجرت، انتخاب مقصد مناسب است.

برای انتخاب مقصد باید مواردی از جمله تنوع شغلی، کیفیت زندگی، رشد اقتصادی، هزینه زندگی، سیستم تحصیلی، نرخ بیکاری و تولید و تجارت مد نظر قرار گیرد.

آلمان و استرالیا هر دو کشوری هستند که بر اساس شاخص های ذکر شده بهترین رتبه را در اختیار دارند. دولت های آلمان و استرالیا با هدف جایگزین کردن نیروی کار با مهارت، دریافت ویزا را برای مهاجران آسان و مدت زمان صدور آن را نیز کوتاه کرده اند.

شما می توانید با داشتن شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت به این دو کشور استفاده کنید.

مهاجرت به کشور استرالیا

کشور استرالیا پهناورترین کشور اقیانوسیه و ششمین کشور بزرگ جهان است. استرالیا از ثروتمندترین کشور های جهان است که نرخ فقر آن بسیار پایین می باشد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در کشور استرالیا سرانه تولید ناخالص داخلی و میانگین ثروت بسیار بالا است. 1.4 درصد نرخ تورم و 5.2 درصد نیز نرخ بیکاری استرالیا می باشد.

دولت استرالیا برنامه های مهاجرتی متنوعی را برای آندسته از متقاضیانی که واجد شرایط دریافت ویزا هستند در نظر گرفته است. از مهمترین برنامه های مهاجرتی استرالیا می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم.

 • حمایت کارفرما؛
 • مهارت کاری (GSM)؛
 • استعدادهای درخشان؛
 • تحصیلی
 • تجاری و سرمایه گذاری؛
 • خانوادگی.

اقامت  استرالیا از طریق حمایت کارفرما

حمایت کارفرما از روش های مهاجرتی بسیار مهم استرالیا است. شما باید در یکی از مشاغل مورد نیاز از طریق این روش مهاجرتی در استرالیا نامزد شده باشید. مهمترین شرط حمایت کارفرما دریافت حمایت مالی از یک کارفرمای استرالیایی و اخذ دعوت به درخواست کار در استرالیا است.

اقامت استرالیا از طریق مهارت کاری

داشتن مهارت کاری در مشاغل مورد نیاز استرالیا نیز روش دیگری برای مهاجرت به این کشور است. برای مهاجرت از طریق مهارت کاری نیاز به داشتن امتیازات مورد نیاز مهاجرتی را دارید. از مهمترین شروط مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت کاری دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای استرالیایی می باشد.

اقامت استرالیا از طریق استعدادهای درخشان

استعداد درخشان نیز روش بسیار خوبی برای افرادی است که قصد دارند از طریق دست آورد های هنری، ورزشی، تحقیقاتی و یا حرفه ای به استرالیا مهاجرت کنند.

این برنامه مهاجرتی را دولت استرالیا پس از همه گیری ویروس کرونا با هدف جبران کمبود نیروی مورد نیاز کاری در دست گرفته است.

مهمترین شرط مهاجرت به استرالیا از طریق استعداد درخشان داشتن یک دست آورد مهم جهانی در رشته خود است.

اقامت استرالیا از طریق تحصیل

تحصیلات در موسسات آموزشی و دانشگاه های استرالیا یکی دیگر از روش های مهاجرت به این کشور است. شما برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا باید تمکن مالی لازم را داشته و همچنین از یکی از دانشگاه های این کشور پذیرش دریافت کنید.

اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

ویزاهای تجاری استرالیا نیز برای متقاضیانی که واجد شرایط و سابقه مالکیت و مدیریت در کسب و کاری را داشته باشند می تواند مناسب باشد. برای دریافت این ویزا نیز داشتن بودجه و سرمایه گذاری در یکی از استان ها یا مناطق استرالیا مورد نیاز است. مهمترین شرط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری داشتن دارایی و بودجه لازم برای سرمایه گذاری در اقتصاد استرالیا می باشد.

اقامت استرالیا از طریق ویزای خانوادگی

دریافت ویزای خانوادگی نیز یکی دیگر از روش های مهاجرت به استرالیا است. شما از طریق این شیوه مهاجرتی از طریق همسر، والدین یا فرزندان خود می توانید به استرالیا مهاجرت کنید. یکی از مهمترین شروط مهاجرت داشتن اقوامی با اقامت و یا تابعیت استرالیا می باشد.

شرایط لازم برای مهاجرت به کشور استرالیا

شرایط لازم برای مهاجرت به کشور استرالیا مجموعه ای از معیارهای قانونی است. سوابق و شرایط شما هستند که شانس شما را برای مهاجرت به استرالیا افزایش می دهند.

شما باید برای مهاجرت به استرالیا از طریق شیوه های مهاجرتی نشان دهید که از شخصیت جسمی و یا روانی لازم برای دریافت ویزای استرالیا برخوردار هستید. در کنار تمام عوامل گفته شده باید این معیار های لازم را نیز داشته باشید.

 • تمکن مالی لازم برای مدت زمان اقامت؛
 • بیمه سلامتی مورد تایید؛
 • اثبات تسلط به زبان انگلیسی از طریق شرکت در آزمون های زبان؛

اقامت دائم استرالیا

اقامت استرالیا را از طریق مهاجرت به این کشور می توان دریافت کرد. مهمترین شرایطی که شما باید برای دریافت تابعیت استرالیا داشته باشید این است که 5 سال در استرالیا زندگی کرده باشید.

مهاجرت به کشور آلمان

آلمان پنجمین مقصد مهاجرتی محبوب جهان است. این کشور که در اروپا مرکزی قرار گرفته  و از نظر بهداشت و رفاه اجتماعی رتبه اول اروپا را در اختیار دارد. در استرالیا سیستم بهداشتی رایگان و هزینه های زندگی بسیار پایین است.

کشور آلمان نیز به دلیل عملکرد بسیار خوبش در سیستم اقتصادی، آموزشی و فرصت های شغلی فراوانی که وجود یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی در نظر گرفته شده است.

فرصت های بسیار خوبی برای مهاجران از طرف دولت آلمان طراحی شده است. از مهمترین روش های مهاجرتی می توانیم به این موارد اشاره کنیم.

 • کاری
 • اوسبیلدونگ و یا کارآموزی
 • سرمایه گذاری
 • تحصیلی
 • خانوادگی

اقامت آلمان از طریق کار

آلمان به دلایل بسیاری از جمله افزایش سن جمعیت و همچنین رشد اقتصادی و مازاد بودجه با کمبود نیروی ماهر انسانی مواجه گردیده است.

از این رو دولت این کشور نیز به دنبال جایگزین کردن نیروی کار مهندسی، متخصصان فناوری اطلاعات، پزشکی و دیگر مهارتهای لازم است.

اگر شما نیز فکر می کنید که جزء چنین افرادی هستید که می توانید به اقتصاد آلمان کمک کنید، هم اکنون برای مهاجرت به آلمان اقدامات لازم را انجام دهید. مقامات مهاجرتی آلمان به تازگی بسیاری از شرایط سختگیرانه مهاجرتی خود را کاهش داده اند.

از مهمترین شروط مهاجرتی آلمان برای کار در این کشور تنها داشتن یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آلمانی است.

اقامت آلمان از طریق کارآموزی

کارآموزی به زبان آلمانی اوسبیلدونگ می باشد. اوسبیلدونگ بهترین و آسانترین روش مهاجرت به آلمان است.

شما می توانید با داشتن شرایط لازم در دوره های کارآموزی اوسبیلدونگ ثبت نام و شرکت کنید و در هنگام تحصیل، درآمد خود را نیز داشته باشید.

از محبوب ترین رشته های کارآموزی اوسبیلدونگ می توانیم به پرستاری اشاره کنیم. داشتن حداکثر 25 سال سن برای آندسته از متقاضیانی که قصد دارند در دوره های اوسبیلدونگ شرکت کنند شرط لازم است.

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

اقامت آلمان از طریق تحصیل

اقامت آلمان از طریق خانوادگی

شرایط لازم برای مهاجرت به کشور آلمان

اگرچه شرایط و روش های بسیاری برای مهاجرت به آلمان در نظر گرفته شده است. اما اکثر آنها از یک شرایط کلی پیروی می کنند. شباهت های کلی بین تمام روش های مهاجرتی در آلمان وجود دارد. از مهمترین مواردی که شما برای مهاجرت به آلمان باید داشته باشید عبارتند از:

 • اثبات تمکن مالی لازم برای مدت زمان حضور در آلمان
 • بیمه سلامت مورد تایید دولت آلمان
 • تسلط به زبان آلمانی با شرکت در دوره های زبان آلمانی
افامت دائم در آلمان
افامت دائم در آلمان

اقامت دائم آلمان

پس از پنج سال کار در آلمان و داشتن شرایط لازم اقامت دائم آلمان نیز به شما داده می شود. دریافت تابعیت آلمان نیز به راحتی امکان پذیر است. شما باید برای دریافت تابعیت به مدت هشت سال پیاپی در آلمان زندگی کرده باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم که برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در ارتباط باشید. موسسه کاربین با داشتن هزاران پرونده موفق مهاجرتی با دریافت آسان جاب آفر برای شما تا دریافت اقامت دائم همراهتان خواهند بود. برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان مهاجرت با شماره تلفن های 28111107 – 021 و یا 22654650 – 021 در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا