لایت فارکس

Bitfarms شروع به ساخت مزرعه استخراج بیت کوین ۵۰ مگاواتی در پاراگوئه کرد.

Bitfarms شروع به ساخت مزرعه استخراج بیت کوین 50 مگاواتی در پاراگوئه کرد.

Bitfarms شروع به ساخت مزرعه استخراج بیت کوین ۵۰ مگاواتی در پاراگوئه کرد.

Bitfarms Ltd. توسعه یک مرکز جدید استخراج بیت کوین ۵۰ مگاواتی (MW) در پاراگوئه را آغاز کرده است، این شرکت در ۷ آگوست ۲۰۲۳ اعلام کرد. مزرعه در Paso Pe در نزدیکی عملیات معدنی موجود Bitfarms در Villarrica است و انتظار می رود در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ به طور کامل عملیاتی شود.

Bitfarms برای پیشگام ماینینگ با آب خنک در پاراگوئه با تاسیسات جدید ۵۰ مگاواتی. برای نصف شدن بیت کوین ۲۰۲۴

آماده می شود

این اعلامیه تنها چند هفته پس از آن است که Bitfarms (Nasdaq: BITF) قراردادهای ۱۵۰ مگاواتی نیروگاه آبی را در پاراگوئه تضمین کرد. به گفته جف مورفی، مدیرعامل Bitfarms، این شرکت پاراگوئه را به دلیل هزینه های کم ساختمان و زمان بندی سریع ساخت و ساز، برای توسعه انتخاب کرد.

مورفی گفت: «دستیابی به راندمان عملیاتی بالا با به حداقل رساندن حجم سرمایه، یک هدف اساسی در استراتژی رشد جهانی ما است که به نصف شدن سال آینده می‌رسد. “بر اساس تجربه ما در حوزه قضایی، پاراگوئه هزینه های کم ساختمان و زمان سریع برای تکمیل را می دهد.”

تاسیسات جدید شامل یک پست ۵۰ مگاواتی، یک انبار ۳۰ مگاواتی با هوا خنک و ۲۰ مگاوات کانتینرهای معدنی با خنک کننده هیدرولیک از Microbt خواهد بود. Bitfarms 1920 ماینر جدید Microbt M53S+ را در ظروف نصب خواهد کرد که مخصوص خنک سازی غوطه وری طراحی شده اند.

ماینرها و زیرساخت‌ها به طور کامل با اعتبار فروشنده خریداری می‌شوند و به طور قابل توجهی هزینه نقدی Bitfarms را کاهش می‌دهند. به گفته بن گاگنون، مدیر ارشد ماینینگ Bitfarms، ماینرهای M53S+ 675 PH/s با راندمان ۲۸.۵ W/TH تولید خواهند کرد که آنها را به یکی از کارآمدترین ماینرها در ناوگان Bitfarms تبدیل می کند.

این اولین تلاش Bitfarms در استخراج با خنک‌کننده هیدرولیکی است، فناوری که گانیون می‌گوید پتانسیل ارزان‌تری نسبت به خنک‌کننده غوطه‌وری سنتی دارد. این شرکت بر این باور است که گسترش سریع در پاراگوئه، استراتژی Bitfarms را برای دنبال کردن منابع انرژی کم هزینه برای بهبود سودآوری، به ویژه در مسیر نصف شدن بیت کوین در سال ۲۰۲۴ برجسته می کند.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده