آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چگونه بدون احراز هویت ارز دیجیتال بخریم؟

چگونه بدون احراز هویت ارز دیجیتال بخریم؟

چگونه بدون احراز هویت ارز دیجیتال بخریم؟

بسیاری از افراد به جهت ماهیت غیر متمرکز پرداخت ها در دنیای رمز ارزها، به فعالیت در این بازارها روی می آورند. اما آیا واقعیت این‌گونه است و حقیقتاً این بازار، آن‌طور که ادعا می شود غیر متمرکز است؟ چنانچه در جستجوی یک صرافی ارز دیجیتال امن و معتبر هستید که امکان خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت را فراهم می کند، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

در این مقاله خواهید دید که چگونه بدون احراز هویت ارز دیجیتال بخریم. همچنین با یک صرافی ارز دیجیتال معتبر که می توانید به کمک آن بدون احراز هویت اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایید آشنا خواهید شد.

معرفی چند صرافی ارز دیجیتال بین المللی بدون نیاز به احراز هویت

چند صرافی ارز دیجیتال بین المللی معتبر وجود دارند که بستری برای خرید و فروش رمز ارزها بدون فرآیند احراز هویت را فراهم کرده اند. نکته مهم و قابل تأمل در رابطه با این صرافی ها این است که آن‌ ها هم محدودیت ها و قوانینی برای صورت دادن معاملات دارند. به طور مثال یکی از این محدودیت‌ها، پایبندی شان به تحریم ها علیه کاربران ایرانی است. به گونه ای که اگر متوجه هویت یا آی پی ایرانی یک کاربر شوند، حساب یا کیف پول او را مسدود خواهند کرد.

از دیگر محدودیت هایی که می توان برای برخی از انواع صرافی ارز دیجیتال خارجی بدون نیاز به احراز هویت برشمرد، محدودیت آن‌ ها در تعداد تراکنش های قابل انجام در روز است. این مسئله نیز می تواند مانع ترغیب برخی کاربران جهت استفاده از آن‌ ها باشد.

در ادامه نام چند صرافی ارز دیجیتال بین المللی که می توان بدون احراز هویت در آن‌ ها ترید کرد، آورده شده است:

 • صرافی پی بیس Paybis
 • صرافی بیسکیو BISQ
 • صرافی بای بیت Bybit
 • صرافی کوکوین Kucoin
 • صرافی وان اینچ ۱inch
 • صرافی اتر دلتا EtherDelta
 • صرافی DYDX (غیر متمرکز)
 • صرافی سوشی سوآپ (غیر متمرکز)
 • صرافی بینگ اکس
 • صرافی چینجلی
 • صرافی کراکن
 • و …

در سیف اکسچنج ۲۴ بدون احراز هویت ارز دیجیتال بخرید!

همانطور که گفتیم خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت امکان پذیر است، اما این بستگی به صرافی ارز دیجیتال یا پلتفرمی دارد که از آن استفاده می کنید. نکته مهم برای خرید و فروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت این است که خطرات احتمالی مربوط به تراکنش‌های ناشناس رمز ارزها مانند کلاهبرداری، پولشویی و سایر فعالیت‌های غیرقانونی را در نظر بگیرید. همیشه بهترین کار این است که از صرافی های معتبر استفاده کنید. همچنین بهتر است از اقدامات امنیتی مناسب برای محافظت از سرمایه و هویت خود استفاده نمایید.

صرافی سیف اکسچنج ۲۴ یکی از صرافی های نوپا در زمینه ارز دیجیتال است که توسط جمعی از جوانان علاقمند و صد البته متخصص در این حوزه راه اندازی شده و بخاطر ارائه خدمات خوب، رابط کاربری آسان، فراهم سازی محیطی امن برای انجام تراکنش های کریپتویی و نگهداری از ارزهای دیجیتال، پشتیبانی قوی و صدها مورد دیگر به یکی از صرافی های ارز دیجیتال محبوب تبدیل شود.

افرادی که قصد فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال به صورت ناشناس دارند می توانند تراکنش های مورد نظر خود را بدون احراز هویت از طریق صرافی سیف اکسچنج ۲۴ به نشانی https://safeexchange24.net/ انجام دهند.

قابل ذکر است که علاوه بر خدمات گسترده قابل ارائه به کاربران نظیر انجام تراکنش های بدون کارمزد در این صرافی ارز دیجیتال، امکان خرید ووچر بدون احراز هویت سیف اکسچنج ۲۴ نیز برای متقاضیان ایجاد شده است.

دلایل ضرورت احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال

همواره در هر بازاری افراد سودجو و کلاهبرداری وجود دارند که باعث نا امن شدن فضا می شوند. این افراد علاوه بر کاهش سطح امنیت بازار، فعالیت های مجرمانه و خلاف قانون نظیر هک کردن کیف پول، فیشینگ و پولشویی که به اقتصاد یک کشور ضربه می زند را نیز انجام می دهند. از آن جایی که غیر متمرکز بودن و تحت نظارت نبودن بازار رمز ارزها عاملی برای جولان دادن این‌گونه اشخاص می شد، دولت ها برای پیشگیری از فعالیت های مجرمانه ای همچون پولشویی و … اقدام به در نظر گرفتن تدابیری مانند احراز هویت کردند. لذا اکثر صرافی های ارز دیجیتال به این دلایل فرآیند احراز هویت را به عنوان یک ضرورت در ورود به بازار رمز ارز و انجام تراکنش در آن اجباری نمودند.

احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال علاوه بر مزایایی نظیر امنیت بیشتر در مقابل هکرها و عملیات های مخرب فیشینگ، معایبی نیز به همراه دارد. کفه معایب این فرآیند در نظر برخی معامله گران بازار ارزهای دیجیتال، سنگین تر از مزایای آن است. لذا این افراد در جستجوی انجام تراکنش در بستری امن اما بدون احراز هویت هستند.

دلایل ضرورت احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال
دلایل ضرورت احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال

راه های خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت

خوشبختانه، روش هایی برای فروش ناشناس ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و دیگر رمز ارزها وجود دارد.

راه های خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت
راه های خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت

خرید مستقیم رمز ارز از فروشنده

خرید مستقیم سکه از خود فروشنده، کاری است که برخی معامله گران در دنیای رمز ارزها انجام می دهند. این روش درصد ریسک بالایی دارد و ممکن است با یک فروشنده کلاهبردار مواجه شوید که پس از دریافت پول از شما، سکه های مورد نظر را برایتان ارسال نکند. لذا این روش نیازمند تجربه ‌و تبحر بالا می باشد.

خرید رمز ارز از صرافی غیر متمرکز

صرافی ارز دیجیتال غیر متمرکز، صرافی بدون نیاز به احراز هویت است. این صرافی ها قوانین خاص خود برای انجام تراکنش ها بدون احراز هویت را دارند. لازم به ذکر است که کاربران ایرانی برای استفاده از این صرافی ها، می بایست حساب های خارجی داشته باشند و سرمایه خود را برای انجام تراکنش ها ابتدا به تتر تبدیل کنند. همچنین استفاده از وی پی ان برای ناشناس ماندن آی پی ایرانی در بسیاری از موارد از اوجب واجبات است. چراکه در غیر اینصورت و با لو رفتن هویت ایرانی کاربر، حساب او مسدود خواهد شد.

خرید محدود رمز ارز از صرافی ارز دیجیتال متمرکز

تعدادی صرافی ارز دیجیتال وجود دارند که با اعمال محدودیت هایی در خرید رمز ارزها، امکان خرید و فروش آن‌ ها بدون احراز هویت را فراهم می کنند. در ادامه مقاله برخی از این صرافی ها معرفی می شوند.

خرید رمز ارز با استفاده از پل به کیف پول نرم افزاری

برخی کیف پول های نرم افزاری هستند که امکان اتصال به صرافی ارز دیجیتال را دارند. در واقع با استفاده از این کیف ها، به صرافی پل زده می شود. شیوه کار این‌گونه است که پول درون کیف به شکل تتر در می آید و سپس از طریق تتر، رمز ارز یا سکه مد نظر خریداری می گردد.

به طور کلی خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت می تواند ریسک بالایی را به همراه داشته باشد. برای این کار می بایست آشنایی مطلوب و خوبی از فرصت ها و همچنین خطرات و آسیب های معاملات کریپتو داشته باشید.

واحد تبلیغات
واحد تبلیغات
واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده