آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چگونه Euler Finance پس از بهره برداری ۲۰۰ میلیون دلاری باز گشت

چگونه Euler Finance پس از بهره‌برداری ۲۰۰ میلیون دلاری بازگشت؟

به گزارش زوم ارز، پلتفرم وام‌دهی اویلر به نام Euler v2 در دومین سه‌ماهه سال جاری راه اندازی خواهد شد و پس از سو‌ءاستفاده ناخوشایند ۲۰۰ میلیون دلاری در سال گذشته، بازدهی پیش‌بینی شده را خواهد داشت.

Euler v2 طراحی ماژولار جدید خود را معرفی می‌کند که شامل Euler Vault Kit (EVK) برای تنظیم طرح‌های خزانه وام‌دهی و Ethereum Vault Connector (EVC) برای اتصال خزانه‌های ERC-4626 به قراردادهای هوشمند مختلف می‌باشد.

در مصاحبه‌ای با Blockworks، مایکل بنتلی، یکی از بنیان‌گذاران اویلر، بیان کرد که نسخه ۲ اویلر “بیشتر تطابق، آزادی و انعطاف‌پذیری نسبت به مدل قبلی خود دارد.”>

“با این سیستم وام‌دهی مدولار از خزانه‌ها، کاربران می‌توانند بازارهای اعتباری غیرمتمرکز و غیرمجوز را ایجاد کنند و تحمل ریسک-پاداش مناسب برای خود و کاربرانشان ایجاد کنند”، بنتلی مشخص کرد.

بنتلی توضیح داد که یکی از ویژگی‌های جالب Euler v2 این است که کاربران می‌توانند از مخازن موجود از جاهای دیگر در اکوسیستم اویلر استفاده کنند.

بنتلی اظهار کرد: “شما می‌توانید از وثیقه‌هایی که از قبل دارای سپرده‌هایی هستند استفاده کنید و خزانه‌های اویلر به افراد اجازه می‌دهند وثیقه خود را در حالی که از آن به‌عنوان وثیقه استفاده می‌کنند قرض دهند – این مفهوم را rehypothecation می‌نامند – و به وام‌دهندگان امکان می‌دهد که بازدهی سرمایه بیشتری کسب کنند.

پایگاه کد عمومی EVC از ژانویه فعال شده است.

با پاداش ۲۰۰,۰۰۰ دلاری برای کسانی که شناسایی اشکالات می‌توانند انجام دهند، حسابرسی شده است. بنتلی اعلام کرده که پایگاه کد EVK در حال گذراندن یک دور ممیزی است و منتظر تأیید رسمی و بررسی امنیتی است. Euler v2 قبل از اکسپویت در مارس سال گذشته در دست ساخت بود و بنتلی به تیم ارزشمند اطلاعاتی ارائه کرد. او بیان کرد که پروتکل فاقد انعطاف بود و به یک مدل حکومتی واحد و مقیاس‌پذیر بستگی داشت. هنوز مشخص نیست که نسخه ۲ اویلر چطور اجرا می‌شود و کاربران را به پروتکل خود جذب می‌کند. بنتلی اعلام کرد که حکومت جامعه اویلر در حال تعیین حرکات بعدی است. او ذکر کرد: “تمام حکومت‌های ما به تازگی به حیات خود بازمی‌گردند و با اتفاقات اخیر، فعالیت‌های خود را دوباره شروع کرده‌اند.”

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده