لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

Hot Wheels مجموعه جدید NFT را معرفی می کند: Garage Series 6

Hot Wheels مجموعه جدید NFT را معرفی می کند: Garage Series 6

به گزارش زوم ارز،

Hot Wheels، برند محبوب خودروهای اسباب‌بازی، NFT Garage Series 6 خود را راه‌اندازی کرده است. این شرکت برای دهه‌ها ماشین‌های مینی اسباب‌بازی می‌سازد و اکنون ششمین سری از مجموعه‌های دیجیتال جالب خود را معرفی می‌کند.

برداشت‌های سریع:

  • Hot Wheels مجموعه NFT Garage Series 6 را با طرح های انحصاری راه اندازی کرده است.
  • این مجموعه پورشه، جیپ، و دوج NFT را برجسته می‌کند.
  • این NFTها به پنج چیز کمیاب با امتیازاتی برای کلکسیونرها دسته بندی می شوند.
Hot Wheels مجموعه جدید NFT را معرفی می کند: Garage Series 6

بسته‌های استاندارد ۲۵ دلار هستند – فرصتی انحصاری برای کشیدن خودروی بسیار کمیاب جیپ واگنر و نمایشگاه

مقدمه ای بر Hot Wheels NFT

NFT Garage Series 6 جدیدترین محصول اضافه شده این برند است و ترکیبی از حوزه فیزیکی و دیجیتال را به طرفداران ارائه می دهد. علاوه بر این، این مجموعه مجموعه جدیدی از طرح های دیجیتال را به نمایش می گذارد. اساساً، هنگامی که علاقه مندان این NFT ها را به دست می آورند، یک نسخه مجازی شبیه به ماشین های اسباب بازی دریافت خواهند کرد.

Hot Wheels NFT Garage را در سال ۲۰۲۲ معرفی کرد و شامل برندهای معروفی مانند هوندا، استون مارتین و مک لارن بود. علاوه بر این، Hot Wheels قبلاً یک مجموعه فرنچایز ویژه Fast and Furious را معرفی کرده بود که توجه زیادی را به خود جلب کرد.

Hot Wheels Garage Series 6: پیشنهادات و قیمت

Hot Wheels مجموعه خود را کنار گذاشته و ۶۰ مدل منحصر به فرد و تازه را ارائه می دهد. علاوه بر این، این مدل‌ها از برندهای معروف از جمله دوج، پورشه و جیپ هستند. علاوه بر این، این سری چهار مدل Premium Physical Diecast و یک گنج یابی را به نمایش می گذارد. کلکسیونرها همچنین می توانند چند مجموعه نمادین مانند Jeep Wagoneer را دریافت کنند.

علاوه بر این، این NFT ها به پنج دسته دسته بندی می شوند، از جمله پایه، نادر، حق بیمه، NFTH و نمایشگاه. علاقه‌مندان می‌توانند در ازای مدل‌های Hot Wheels ملموس با استفاده از «توکن بازخرید»، Premium NFT یا NFTH دریافت کنند.

با این وجود، این NFTها تقاضای بالایی دارند و باعث ایجاد سر و صدا در میان کلکسیونرها می شود. علاوه بر این، قیمت ها متوسط ​​هستند و از ۲۵.۰۰ دلار شروع می شوند. همچنین، کلکسیونرها می توانند خودروهای دایکاست NFTH را با هفت کلکسیون مجازی به دست آورند. نه تنها این، بسته های پریمیوم به ارزش ۸۰.۰۰ دلار با شانس ۵۵.۵۶ درصد برای دریافت زاماک پورشه ۹۱۷KH برجسته وجود دارد.

مواد کلکسیونی خودروهای بیشتری، از جمله Vintage 1980، ۲۰۱۸ Dodge Challenger SRT Demon، و Dodge Macho Power Wagon نیز در این سری یافت می شود. علاقه مندان به وب سایت Mattel Creations و کانال Discord می پیوندند تا این مجموعه های منحصر به فرد را دریافت کنند.


منبع: nftlately.com

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده