آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Venture Smart Financial در هنگ کنگ، ETF بیت کوین را در سه ماهه اول راه‌اندازی می‌کند!

Venture Smart Financial در هنگ کنگ، ETF بیت کوین را در سه ماهه اول راه‌اندازی می‌کند!

به گزارش زوم ارز، Venture Smart Financial Holdings Limited، یک شرکت خدمات مالی مستقر در هنگ کنگ، قرار است ETF بیت کوین خود را در سه ماهه اول در این شهر معرفی کند.

برایان چان، رئیس گروه سرمایه گذاری و محصول در Venture Smart Financial، در مصاحبه ای با بلومبرگ به اشتراک گذاشت که این شرکت قصد دارد تا ۵۰۰ میلیون دلار دارایی جمع کند. تحت مدیریت تا پایان سال ۲۰۲۴، با شناخت پتانسیل بسیار زیاد در بازار.

“این بازاری است که پتانسیل زیادی دارد. هدف ما ۵۰۰ میلیون دلار دارایی تحت مدیریت تا پایان سال جاری است”، گفت برایان چان.

تنظیم‌کننده‌های هنگ‌کنگ تاکنون تنها سه ETF آتی بیت‌کوین را تأیید کرده‌اند: Samsung Bitcoin Futures، CSOP Bitcoin Futures و CSOP Ether Futures. در اواخر دسامبر ۲۰۲۳، SFC و HKMA به طور مشترک آمادگی خود را برای بررسی درخواست‌های مجوز وجوهی که در معرض ارزهای رمزپایه، از جمله ETF‌های نقدی قرار دارند، اعلام کردند.

سخنگوی مدیریت دارایی سامسونگ اظهار داشت که این شرکت امکان راه‌اندازی یک ETF ارز دیجیتال را رد نمی‌کند. با این حال، بازه زمانی خاص برای تشکیل پرونده در منطقه نامشخص است.

در اوایل ژانویه، جانی نگ، عضو شورای قانونگذاری هنگ کنگ، از شهر خواست تا نوآوری در فضای رمزنگاری را تقویت کند و بر آمادگی منطقه برای رهبری آسیا با اجرای سیاست‌ها و محصولات مرتبط تاکید کرد. وی به ویژه بر اهمیت ایجاد هنگ کنگ به عنوان یک مرکز جهانی در بخش دارایی های مجازی، با تاکید بر پیشرفت های سریع و ماهیت رقابتی این صنعت تاکید کرد.

همانطور که crypto.news گزارش داد، دستورالعمل‌های به‌روز SFC فرآیندهای اشتراک و بازخرید نقدی و نقدی را برای ETF‌های نقدی تسهیل می‌کند. به شرکت‌های مدیریت دستور داده شده است که ارزهای رمزنگاری شده را به حساب‌های نگهبانی ارائه‌دهندگان مجاز SFC، با ارزیابی مبتنی بر رویکرد نمایه‌سازی با استتفکیک‌بندی مبتنی بر داده‌های حجم تجارت از پلتفرم‌های اصلی معاملات رمزنگاری، منتقل کنند.

تصمیم هنگ‌کنگ برای شناسایی ETFهای بیت‌کوین با تأیید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای همه درخواست‌ها برای چنین وجوهی مطابقت دارد. با این حال، گری جنسلر، رئیس SEC در بیانیه‌ای توضیح داد که این آژانس “بیت کوین را تایید یا تایید نکرده است”.


منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده