آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نظرسنجی SFC نشان می دهد که سرمایه گذاران خرده فروشی هنگ کنگ بیش از هر زمان دیگری به رمزارز علاقه دارند

پس از راه اندازی بیت کوین و اتریوم در هنگ کنگ، نوبت به ETFهای آلت کوین رسیده است

نظرسنجی SFC نشان می دهد که سرمایه گذاران خرده فروشی هنگ کنگ بیش از هر زمان دیگری به رمزارز علاقه دارند

به گزارش زوم ارز،

طبق نظرسنجی اخیر شورای آموزش مالی سرمایه گذاران (IFEC)، یکی از شرکت های تابعه اوراق بهادار و آتی، علاقه سرمایه گذاران خرده فروشی هنگ کنگ به ارزهای دیجیتال در سال جاری افزایش قابل توجهی را ثبت کرده است. کمیسیون (SFC)، تنظیم کننده اوراق بهادار هنگ کنگ.

این نظرسنجی که بین ژوئن و ژوئیه ۲۰۲۳ انجام شد، شامل پاسخ‌هایی از ۱۰۰۰ فرد ۱۸ تا ۶۹ ساله بود که نشان‌دهنده افزایش چشمگیر علاقه سرمایه‌گذاران خرد به ارزهای دیجیتال بود.

هشت درصد از سرمایه گذاران خرد در سال ۲۰۲۳ روی کریپتو سرمایه گذاری کردند

این مطالعه نشان داد که هشت درصد قابل توجهی از سرمایه‌گذاران خرد در هنگ‌کنگ در سال ۲۰۲۳ روی نوعی دارایی رمزنگاری سرمایه‌گذاری کرده‌اند که نسبت به یک درصد در سال ۲۰۱۹ افزایش قابل‌توجهی داشته است.

در حالی که همه سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی دارایی‌های مجازی مورد بررسی گزارش دادند که ارزهای رمزنگاری شده دارند، بخش کوچک‌تری، شش درصد، به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و تنها دو درصد به سمت استیبل کوین‌ها پرداختند.

از نظر انتظارات آتی، گزارش IFEC روند رو به رشدی را نشان می‌دهد که ۱۱ درصد از سرمایه‌گذاران مورد بررسی تمایل خود را برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های مجازی یا محصولات مرتبط در ۱۲ ماه آینده ابراز کرده‌اند.

این یافته نشان می‌دهد که روند افزایش علاقه به دارایی‌های مجازی ممکن است در سال آینده به شتاب ادامه دهد.

زمان نظرسنجی با افشای رسوایی ۲۰۰ میلیون دلاری JPEX مصادف شد.

سرمایه گذاران خرد برای کوتاه مدت در آن حضور دارند

این گزارش همچنین روند قابل توجهی را در میان سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی کریپتو در هنگ‌کنگ نشان می‌دهد، جایی که ۷۵ درصد از آنها به دنبال بازده کوتاه‌مدت به عنوان انگیزه اصلی سرمایه‌گذاری خود اشاره کردند.

عدد مشابه، ۷۴ درصد، معتقدند که دارایی های مجازی نشان دهنده روند سرمایه گذاری مداوم است، در حالی که ۷۳ درصد نگرانی خود را در مورد از دست دادن فرصت های سرمایه گذاری محبوب ابراز کردند. این پدیده نشان دهنده نیاز بالقوه برای افزایش آموزش و آگاهی سرمایه گذار در منطقه است.

علاقه رو به رشد هنگ‌کنگ به دارایی‌های مجازی نشان‌دهنده روند جهانی گسترده‌تر پذیرش ارزهای دیجیتال در میان سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی است که جذب پتانسیل سودهای سریع و شناسایی فزاینده دارایی‌های مجازی به عنوان یک کلاس سرمایه‌گذاری قانونی شده‌اند.


منبع: cryptonews.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده