آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به گفته تحلیلگر کریپتو در اینجا چیزی است که می تواند نشان دهنده پایان تصحیح فعلی بیت کوین (BTC) باشد.

به گفته تحلیلگر: علائمی می تواند نشان دهنده پایان تصحیح فعلی بیت کوین (BTC) باشد.

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر که به دقت دنبال می‌شود می‌گوید که بیت کوین (BTC) باید بالاتر از یک منطقه قیمتی کلیدی حرکت کند تا پایان رکود قیمت فعلی خود را نشان دهد.

تحلیلگر مستعار Credible Crypto به ۳۴۶,۳۰۰ دنبال کننده خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X می گوید که BTC هنوز در یک محیط محدود به دام افتاده است.

در کوتاه‌مدت، Credible Crypto می‌گوید که بیت‌کوین احتمالاً شاهد یک حرکت اصلاحی سطحی قبل از جهش خواهد بود.

«هنوز به دنبال کاهش قیمت‌های زیر ۲۵۲۰۰ دلار هستید. من می‌خواهم ۲۴۸۰۰ دلار را برای بازگشت به RED با قیمت ۲۷۰۰۰ دلار ببینم.

منبع: Credible Crypto/X
منبع: Credible Crypto/X

به گفته این تحلیلگر، اگر بیت کوین بتواند از محدوده بالای خود در حدود ۲۸۲۰۰ دلار عبور کند، می تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند. این تحلیلگر می گوید که این شکست احتمالاً نشان دهنده پایان تثبیت بیت کوین خواهد بود.

“این محدوده قیمت را کنار بگذاریم، دو سطحی که باید برای ابطال های صعودی و نزولی مهم مراقب باشید ۲۸۲۰۰ است (به نظر من شکستن این بدان معنی است که کف این اصلاح در پایین است) و پایین تر از ما همان ۲۴.۸۰۰ دلار است. سطحی که مدتی است در مورد آن صحبت کرده ام.”

معامله‌گر همچنین نمودار تسلط بیت کوین (BTC.D) را زیر نظر دارد، که ردیابی می‌کند چه مقدار از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال متعلق به BTC است. طبق Credible Crypto، BTC.D نشان می‌دهد که کف قیمتی در بازار نزولی برای بیت کوین تعیین شده است، زیرا نمودار همچنان به خوانش‌های صعودی ادامه می‌دهد.

نمودار صعودی BTC.D نشان می‌دهد که ارزش بیت‌کوین سریع‌تر از سایر دارایی‌های کریپتو در حال افزایش است.

می گوید Crypto معتبر،

«تسلط بیت کوین شکسته شده است زیرا ما برای اولین بار در بیش از دو سال شاهد اقدامات قیمتی تمیز و تکانشی (روند) هستیم.

هر انگیزه‌ای در BTC از زمان پایین‌ترین قیمت ۱۵۰۰۰ دلاری ما، اوج دیگری را در تسلط BTC به ارمغان می‌آورد و به دنبال آن یک پایین‌تر و ادامه دارد. تسلط بیت کوین به این نکته اشاره می کند که این بار چیزی متفاوت است – این رالی مهم تر از هر افزایشی است که در دو سال گذشته دیده ایم. پیام واضح است: پایین است و ما در یک محیط تکانشی جدید هستیم.»

Credible Crypto تاکید می کند که او معتقد است بیت کوین شاهد یک روند صعودی قوی در مسیر رسیدن به بالاترین سطح تاریخ به قیمت آلت کوین ها خواهد بود.

منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده