آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جیسون پیزینو: بیت‌کوین در راه به قیمت ۸۱۰۰۰ دلار؟

جیسون پیزینو: بیت‌کوین در راه قیمت ۸۱۰۰۰ دلار؟

به گزارش زوم ارز، طبق تحلیل جیسون پیزینو، بیت‌کوین به سمت یک هدف قیمت بالاتر در کوتاه مدت در حال حرکت است، قبل از اینکه ممکن است اصلاحی رخ دهد، به ۷۲۰۰۰ دلار می‌رسد.

در ویدیویی جدید، جیسون پیزینو به ۳۱۶۰۰۰ اشتراک‌گذار یوتیوب خود آموزش می‌دهد که بیت‌کوین می‌تواند به قیمت ۸۱۰۰۰ دلار برسد، قبل از احتمالی اصلاح ناگهانی.

او تحلیل خود را بر اساس تاریخچه بازار بیت‌کوین ارائه می‌دهد و بیان می‌کند که از پایین‌ترین نقطه ۳۰۰۰ دلاری به بالاترین نقطه ۶۹۰۰۰ دلار، یعنی یک رالی ۶۶۰۰۰ دلاری، بیت‌کوین صعود کرده است و این افزایش قدرتمند ممکن است به قیمت ۸۱۰۰۰ دلار برسد.

«اگر به بالای ۷۲۰۰۰ دلار برسیم، من یک هدف کلان بیشتری دارم که رسیدن به آن زمان برمی‌برد و شکل‌گیری آن زمان می‌برد.»

جیسون پیزینو همچنین توجه به سه سطح اصلاحی ممکن دارد که می‌توانند بازخورد بیت‌کوین قبل از ادامه روند صعودی را نشان دهند.

«هم اکنون به ۸۱۰۰۰ دلار رسیده‌ام…»

حدود ۶۵،۰۰۰ دلار برگشتی مشخص شد، با اصلاح ۳۰٪، ما را به حدود ۵۷،۰۰۰ دلار می‌رساند و اصلاح ۴۰٪ باعث برگشت حدود ۴۸،۰۰۰ دلار می‌شود.

بنابراین، از این نقطه به بعد، آسان است که درک کنیم هر نوع اصلاحی، حتی اگر خشن باشد و مقدار آن ۲۰٪، ۳۰٪، ۴۰٪ باشد، به نظر می‌رسد که دنیا به پایان رسیده است. چند روز پیش شاهد اصلاح ۱۵٪ بودیم که باعث کاهش از ۶۷،۰۰۰ دلار به ۵۷،۰۰۰ دلار شد و این احساس را به ما داد که همه چیز دیوانه‌کننده است.
اگر بخواهید تصور کنید ۴۰٪ از ۸۱،۰۰۰ دلار کم شود، همچنان یک اصلاح سالم خواهد بود، زیرا بالاتر از موارد قبلی است. این چیزی است که می‌خواهید در بازار ببینید و آن را ثابت نگه دارید حتی اگر اصلاحات خشونت‌آمیز را مشاهده کنید. اصلاحات اساساً مانند آزمایش فشار روی سیستم هستند؛ آیا می‌تواند در مقابل حرکت‌های بزرگ به سمت بالا مقاومت کند؟ آیا می‌تواند در برابر حرکت‌های بزرگ به سمت پایین مقاومت کند؟ اگر جواب مثبت است، فوراً علامت زده شود. بازار می‌تواند دوباره جمع شود و به سمت بالا حرکت کند.
در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت‌کوین به ۷۰،۷۷۰ دلار بود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲٪ کاهش یافته بود.

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده