آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۷ ارز دیجیتال محبوب با قیمت زیر ۱ دلار برای خرید

۷ ارز دیجیتال محبوب با قیمت زیر ۱ دلار برای خرید

به گزارش زوم ارز،

اکوسیستم ارزهای دیجیتال با پروژه‌های جدیدی که هر روز ظهور می‌کنند در حال تکامل است. در حالی که بسیاری از سرمایه‌گذاران بر این باورند که ممکن است سفر به دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و Solana (SOL) را از دست داده باشند، سکه‌های امیدوارکننده دیگری برای شرط‌بندی وجود دارد.

در اینجا لیستی از ۷ ارز دیجیتال برتر برای خرید کمتر از ۱ دلار آمده است. با این حال، این باید به عنوان مبنایی برای تحقیقات بیشتر مورد استفاده قرار گیرد و نه به عنوان توصیه سرمایه گذاری.

FLR

Flare، پروتکلی است که یک سرویس اصلی Oracle را برای تقویت دسترسی به داده‌ها در Web3 و اینترنت گسترده تر ارائه می‌دهد. توکن اصلی این پروتکل با نام FLR در حال حاضر با قیمت ۰.۰۴۱۱۹ دلار در حال معامله است که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۴ درصد افزایش یافته است. همچنین، ارزش بازار این توکن به ۱,۴۳۳,۲۵۹,۱۸۸ دلار افزایش یافته است.

جذابیت Flare به عنوان یک ارز دیجیتال داغ به افزایش آن در سال گذشته بستگی دارد و باعث شده تا با ۲۴.۴۷ درصد رشد، پتانسیل رشد ثابتی را نشان دهد. FLR مقاومت قوی در برابر فشار فروش داشته و در حدود ۰.۰۳ دلار به عنوان حمایت اصلی عمل کرده است. پروتکل Flare در حال رشد اکوسیستم خود است و تقاضایی برای FLR ایجاد می‌کند که ممکن است به راه‌اندازی مجدد آن به بالاترین حد تمام زمان‌ها (ATH) که ۰.۰۷۹۷ دلار است، کمک کند.

نمودار قیمت Flare 1M | CoinMarketCap
نمودار قیمت Flare 1M | CoinMarketCap

VET

VeChain، یک بلاکچین درجه یک سازمانی است که کوین بومی آن با نام VET در ۲۴ ساعت گذشته با ۶.۷۴ درصد افزایش به ۰.۰۵۰۲۴ دلار رسیده است. VET دارای شاخص قدرت نسبی (RSI) با مقدار ۶۲ است، که نشان می‌دهد به خوبی خریداری شده است، اما به طور بیش از حد فروخته نشده است.

VeChain یکی از آلت‌کوین‌های با عملکرد برتر در سال گذشته بوده و با رشد ۱۳۰ درصدی، ارزش بازار خود را به ۳,۶۴۸,۱۲۰,۴۶۸ دلار رسانده است. با وجود این رشد چشمگیر، VET هنوز فضای کافی برای رشد با بنیان‌های قوی برای حمایت از آن دارد.

نمودار قیمت VeChain 1Y | CoinMarketcap
نمودار قیمت VeChain 1Y | CoinMarketcap

XRP

XRP یکی از پرسرمایه‌ترین ارزهای دیجیتال در سال، با جایگاه خود در رتبه‌بندی قرار دارد. با رشد ۶۰.۳۷ درصدی در سال گذشته، به قیمت ۰.۶۲۳۱ دلار و با ارزش بازار ۳۴,۰۹۹,۶۸۷,۱۴۳ دلار، خود را تحسین برانگیخته است.

XRP با پشت سر گذاشتن چندین مانع، موفق شده است با ایجاد پشتیبانی قوی از قیمت ۰.۶ دلار، در برابر توقعات برخی کارشناسان که در درازمدت احتمال شکست آن را پیش‌بینی می‌کنند، مقاومت کند. XRP همچنان فضای بالقوه‌ای برای تست مجدد بالاترین قیمت ۳.۸۱ دلار را داراست و به عنوان یک سکه مناسب برای خرید با قیمت کمتر از ۱ دلار، همچنان جذابیت خود را حفظ می‌کند.

نمودار قیمت XRP 1M| CoinMarketcap
نمودار قیمت XRP 1M| CoinMarketcap

SHIB

با توجه به شرایط کنونی، Shiba Inu  با حرکت فعلی خود، برای یک رالی بزرگ آماده است. این توکن در دوره ۷ روزه قبل، با رشد بیش از ۶۱ درصد و در ماه گذشته با رشد بیش از ۲۸۴ درصد، قیمت خود را به ۰.۰۰۰۰۳۵۴۶ دلار رسانده است.

Shiba Inu در حال حاضر به راحتی به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار رتبه‌بندی شده است و در هفته گذشته جایگزین Avalanche  شده است. اگرچه شاخص قدرت نسبی (RSI) SHIB با مقدار ۸۳.۷۷ بیش از حد خریداری شده است، اما بیش از ۷۴ درصد آدرس‌ها سود دارند و در تلاش برای بازپس‌گیری از ارزش بالاترین قیمت تاریخی (ATH) خود که ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلار است، با مقاومتی کم می‌باشند.

نمودار قیمت Shiba Inu 1M | CoinMarketcap
نمودار قیمت Shiba Inu 1M | CoinMarketcap

فلوکی

این میم سکه، قبلاً با نام “فلوکی” شناخته می‌شد و در طی سال گذشته با عملکرد قابل توجه خود، چندین رکورد را شکسته است. قیمت فعلی این سکه ۰.۰۰۰۲۴۱۳ دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته با ۳.۴۳ درصد افزایش روبرو شده است. با ارزش بازار ۲,۳۰۴,۴۷۲,۱۵۳ دلار و حجم معاملات ۱,۹۰۷,۷۱۵,۹۰۵ دلار، فلوکی با ۲ درصد رشد در ۲۴ ساعت گذشته، در جایگاه قابل توجهی قرار دارد.

در طول ماه گذشته، فلوکی با رشدی بالغ بر ۶۷۰ درصد، عملکرد بسیار قوی ارائه داده است و در مقایسه با سال گذشته، با رشد ۵۸۶ درصدی از خود بهتر عمل کرده است. با این افزایش چشمگیر، با توجه به نوآوری‌های مهمی که در این توکن وجود دارد، مانند تهاجم‌های کاهش تورم و کمپین‌های TokenFi، فلوکی احتمال ورود به صد برتر در رتبه‌بندی CoinMarketCap را دارد. به نظر می‌رسد که این توکن قادر است ATH (قیمت بالای تاریخی) خود با ارزش ۰.۰۰۰۳۴۳۷ دلار را دوباره تجربه کند.

نمودار قیمت FLOKI 1M | CoinMarketcap
نمودار قیمت FLOKI 1M | CoinMarketcap

ADA

Cardano یک پروتکل اثبات سهام (PoS) با آینده‌ای امیدوارکننده است. بسیاری ارزش بازار ADA را ۲۶،۴۱۵،۱۳۲،۹۳۶ دلار و قیمت آن را ۰.۷۴۴۲ دلار تخمین می‌زنند.

در سال گذشته، کاردانو با نمودار رشد قابل توجه خود، عملکرد بسیار قوی ارائه داده است. با رشد ۳ درصدی در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش ۳۷.۵ درصدی در طول ماه گذشته و بیش از ۱۳۹.۵ درصد رشد در سال گذشته، کاردانو به خوبی نشان داده است که به تلاش برای دستیابی به ارتفاعات بالاتر از خود متعهد است. با افزایش قیمت از ۰.۲۳۰۴ دلار به ۰.۷۹۶۶ دلار، کاردانو نشان داده است که قادر به تحمل نوسانات قیمتی برای رسیدن به سطوح بالاتر است.

کاردانو هنوز ۷۶.۰۲ درصد از ATH خود باقی مانده است که معادل ۳.۱۰ دلار است. با توجه به روندهای مثبت در اکوسیستم خود، احتمال دارد که در طول مدت زمان بلند، کاردانو قادر باشد قیمت ATH خود را مجدداً تجربه کند.

نمودار قیمت Cardano ADA 1Y | CoinMarketcap
نمودار قیمت Cardano ADA 1Y | CoinMarketcap

PEPE

قیمت PEPE به عنوان یکی از بهترین میم کوین‌ها در طی دوره‌ی ۷ روز گذشته، با ۱۰۸ درصد افزایش روبرو شده است. چشم انداز رشد این توکن نشان می‌دهد که در ماه گذشته با ۸۱۳ درصد رشد قابل توجهی مواجه شده است، به ویژه در راستای روند صعودی گسترده‌تر بازار.

در حال حاضر، PEPE با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۸۱۵ دلار در حال معامله است و ارزش بازار آن برابر با ۳,۷۰۷,۰۴۳,۲۱۲ دلار است. این سکه نشان داده است که دارای چشم انداز رشد بلندمدت بیشتری است. با این حال، با توجه به نوسانات اخیر بازار، نمی‌توان اصلاح کوتاه مدت را نادیده گرفت.

با توجه به اینکه PEPE به تازگی به ATH (قیمت بالای تاریخی) خود با ارزش ۰.۰۰۰۰۰۹۸۸۵ دلار رسیده است، عملاً قیمتی را تجربه می‌کند که ممکن است آن را به ارتفاعات بی‌سابقه‌ای برساند.

نمودار قیمت PEPE 1M منبع CoinMarketcap
نمودار قیمت PEPE 1M منبع CoinMarketcap


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده