آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در اینجا ۳ توکن وجود دارد که در یک سال ۴۲ میلیون دلار سود برای معامله گر به دست آورده اند

در اینجا 3 توکن وجود دارد که در یک سال 42 میلیون دلار سود برای معامله گر به دست آورده اند

در اینجا ۳ توکن وجود دارد که در یک سال ۴۲ میلیون دلار سود برای معامله گر به دست آورده اند

به گزارش زوم ارز، در بازار ارزهای دیجیتال، داستان‌های موفقیت جذابی وجود دارند که نشان دهندهٔ قابلیت‌های بالقوهٔ سودآوری زیادی هستند. یکی از این داستان‌ها، داستان یک معامله‌گر رمزارز ناشناس است که به تازگی، با توجه به تحلیل‌های انجام شده توسط Lookonchain – یک پلتفرم تحلیلی رمزارزی، توانسته است بر روی یک سبد سرمایه به ارزش ۲۳ میلیون دلار، سود خیره‌کننده‌ای به اندازه ۶۵ میلیون دلار کسب کند.

این حرکت پول هوشمند به ارزش ۴۲ میلیون دلار نشان‌دهنده اقدامات موفق معامله‌گر در بازار ناپایدار کریپتو است. او از سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک در توکن‌های PEPE، ONDO و BEAM بهره برده و به سود قابل توجهی دست یافته است.

به حداکثر رساندن بازده از طریق زمان بندی دقیق بازار

ماجرای سفر این متداول با سرمایه گذاری استراتژیک در حوزه رمزنگاری به بخش PEPE باز می‌گردد، که به تنهایی منجر به بهره‌وری ۶۰ میلیون دلاری شد. این معامله گر، با بهره‌گیری از زمان‌بندی بازار و نوسانات قیمت، توانست با درک عمیقی از روند بازار و پتانسیل توکن، موفقیت خود را اثبات کند.

مخصوصاً ، سرمایه‌گذاری معامله‌گر در PEPE باعث بالا رفتن سود به میزان ۱۲۰۳ درصد شد. در ابتدا، این معامله‌گر با سرمایه‌گذاری ۲۴۳۴ اتریوم (حدوداً به ارزش ۵ میلیون دلار) به منظور تهیه ۳.۹۷ تریلیون PEPE شروع کرد. سپس ۱۲۵ میلیارد PEPE را با قیمت ۳۵۰ ETH یا تقریباً ۱.۲۷ میلیون دلار در قیمت های بالاتر به فروش رساند.

با توجه به اطلاعات Lookonchain، دارایی‌های باقی‌مانده در پپه ۵۶.۴۳ میلیون دلار ارزش داشت.

پلاس که PEPE بود، تاجر سبد ارزهای دیجیتال خود را با سرمایه‌گذاری در ONDO و BEAM تنوع بخشید. هرکدا … و رفتارهای مختلف بازار را ارائه می کنند. به نتیجه گرفته ش… واحد ۵.۸ میلیون دلاری با بازده ۲۸۸٪ (ROI) منجر شد، که نشاندهنده تنوع موثر و استراتژی‌های انتخاب دارایی است.

با وجود کمترین بازدهی BEAM مقایسه‌شده با سایر دو سهم، به هر حال تاثیر مثبتی در پرتفوی معامله‌گر داشته است. نتیجهٔ سرمایه‌گذاری اولیه، بازگشت سرمایه به میزان ۷۲ درصد را نشان داد، بطوری که این مقدار با PEPE و ONDO کمتر است، اما اهمیت تنوع در سبد سرمایه‌گذاری را نشان می‌دهد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

استحقاق دارد به آن اشاره نمود که متنوع بودن در حوزه کریپتوارزها به تعادل ریسک‌ها و افزایش استحکام عمومی سرمایه‌گذاری در شرایط گوناگون بازار در بازار کریپتوارزها کمک می‌کند.

نمایش کلی عملکرد ۳ رمز ارز

در میان سه نشانه‌ای که معامله‌گر برای تضمین بازدهی قابل توجه از سرمایه‌گذاری بهره می‌نماید، PEPE ابتدا به عنوان عملکرد پیشرو شناخته شده است و سپس ONDO و BEAM در ادامه قرار گرفته‌اند.

این روزها، PEPE به نقاط عطف مهمی دست یافته است و به رکورد های جدید می رسد. در هفته گذشته، ارزش آن بیش از ۴۰٪ افزایش یافته و در روز گذشته ۴٪ افزایش داشته است تا به مقدار $۰.۰۰۰۰۱۵۲۶ برسد.

با توجه به افزایش اخیر، ارزش PEPE 6.8 درصد از بالاترین سطح خود کاهش یافته و در حال حاضر با ۰.۰۰۰۰۱۴۴ دلار معامله می‌شود.

در همین زمان، ONDO امروز با قیمت ۱.۱۵ دلار به بالاترین سطح خود رسید، اما از آن زمان تاکنون ۲.۷ درصد کاهش یافته و قیمت فعلی آن به ۱.۱۲ دلار رسیده است. این نشان می‌دهد که قیمت توکن با افزایش ۱۵.۸ درصدی فراوان، در یک روز به سطحی دیگر رسیده است که توانست در طول یک هفته قیمت را به نزدیکی ۲۰ درصد افزایش دهد.

به هر حال، BEAM نشان داد که کمترین سود را نسبت به دو مورد دیگر را دارد. در طول روز و هفته گذشته به ترتیب ۱.۵٪ و ۷.۹٪ افزایش یافته است.

در حال حاضر، BEAM با قیمت ۰.۰۲۷۳۶ دلار معامله می‌شود که نشان دهنده یک افت قابل توجه حدود ۳۸ درصدی نسبت به قیمت آغازین ماه مه است که ۰.۰۴۴۱۶ دلار بود. این نوسانات کمتر و سودهای کمتر نسبت به رقبای خود را نشان می‌دهد.

منبع: newsbtc.com


تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده