آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پرونده ETF بیت کوین Hashdex اکنون توسط SEC تایید شده است

پرونده ETF بیت کوین Hashdex اکنون توسط SEC تایید شده است

پرونده ETF بیت کوین Hashdex اکنون توسط SEC تایید شده است

به گزارش زوم ارز، Hashdex، یک شرکت مدیریت دارایی‌های رمزنگاری برجسته، ماه گذشته کلاه خود را برای کسب جایگاهی مطلوب در بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبادلات بیت‌کوین (ETF) ایالات متحده مطرح کرد. این شرکت درخواستی را برای یک ETF آتی بیت کوین به SEC ارائه کرد که مستقیماً بیت کوین را نگه می دارد و به رقابت رو به رشد در این فضا می افزاید.

برای کسانی که با ETF ها آشنایی ندارند، آنها صندوق های سرمایه گذاری هستند که در بازارهای سهام سنتی معامله می کنند و ارزش خود را از سبدی از دارایی های زیربنایی، که می تواند شامل سهام، اوراق قرضه باشد، به دست می آورند. ، کالاها و سایر ابزارهای مالی. از سوی دیگر، ETF های بیت کوین به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که ارزش بیت کوین را از طریق مبادلات سهام سنتی به جای صرافی های رمزنگاری ردیابی کنند.

SEC پرونده های ETF بیت کوین را به عنوان تعطیلی دولتی تایید می کند

علاوه بر این، سیفارت اشاره کرد که SEC پرونده های بیت کوین ETF از CBOE و فرانکلین تمپلتون را تایید کرده است. به طور سنتی، حدود یک هفته طول می کشد تا SEC یک پرونده ۱۹b-4 را تأیید کند. با این حال، فرانکلین تمپلتون فقط دیروز سند ۱۹b-4 خود را ارائه کرد. اعلام سیفارت به فوریت ناشی از نگرانی‌های مربوط به تعطیلی دولت در آینده اشاره دارد.

منبع: جیمز سیفارت
منبع: جیمز سیفارت

شایان ذکر است که SEC اخیراً پاسخ به درخواست‌ها برای فهرست‌بندی ETF بیت‌کوین نقطه‌ای توسط Ark 21 Shares و Global X را به تعویق انداخته است. این تمدید به این معنی است که هر دو شرکت اکنون باید صبورانه منتظر تصمیم SEC در مورد برنامه‌های خود باشند، زیرا آژانس نظارتی در حال پیگیری است. چشم انداز پیچیده ETF های رمزنگاری.


منبع: اخبار. coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده